Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a nie czasem do drugiego dnia miesiąca będzie musiał poczekać,aby marzec mieć za free?

Eleveny dokupywałem bez promocji na zasadzie wlacz / wylacz . oplata 15,90zł w tym ze 1 m-c free. usredniajac wychodzilo 7,95zł/m-c.

 

A jesli chodzi o ew. akceptacje oferty to rzeczywiscie jest to drugi dzien miesiaca czy z automatu pierwszy po zakonczeniu umowy?

Rozmawialem z nc+ nt twojej oferty. byli w szoku. konsultant poprosil o chwile bo chce porozmawiac o tej ofercie i mowi po chwili ze takich ofert nie ma ale jak podam nr abonenta osoby ktora to dostala to on mi taka ofertę przedstawi.

 

Pytanie: czy kolega habeka podzieli sie informacjami?

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest ale bardzo mała.Konsultanci żeby zarobić na prowizji nie mogą dać oferty poniżej progu cenowego z ostatnich faktur.Ma być drożej a każdy dodatek na który zgodzi się klient doliczany do wypłaty konsula.

 

Po części ma rację. 

 

Nie wydaję mi się aby konsultant mógł sprawdzić kogos innego kontrakt jak nie przedłuża umowę więc nawet jakbym podał wyleciałby z roboty. Nie mogę z pewnych powodów podawać nr abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

habeka prawie się pokłóciłam z konsultantem i poinformował mnie że wystarczy podać nr abonenta czy pesel i sprawdzi , jeśli tak jest jak piszesz dostanę taką ofertę. Dlatego pytałam czy wyślesz nr abonenta na maila. Dla mnie Twój nr abonenta nic nie znaczy, jedynie jako argument dla Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema jakaś z tymi umowami  na12m. Niby za 59,90 extra 6c, inne extra canal + za 64,90 na 12m (nawet ktoś załączył pdf z regulaminem. A w regulaminie jakieś daty z 2014... :?: ). Jeśli by były to dlaczego ich nie proponują :!:  :?:

 

Przed chwilą miałem kolejną fascynującą rozmowę z DUK :-| . Usłyszałem, że nie ma czegoś takiego jak 12m umowa, że może w tych przypadkach były jakieś reklamacje... Z drugiej strony usłyszałem też, że nie ma ofert extra 6C za 69PLN !!!

Po raz kolejny usłyszałem 74,90 za Extra 6C ! Do tego zostaje MR 2x ultrabox philips dsr 7201 za free.

 

Mam gdzieś takie w ch..a [beep]e i dzisiaj nastąpi wyłączenie sygnału. :evil:  Trudno, jak nie szanują klientów to ich brocha. Ja płakać nie będę, chociaż już ładnych parę lat, bo blisko 10 był C+, a zaczęło się chyba od wizji :)

 

Pan miły z DUK próbował mnie jeszcze zatrzymać proponując filmboxy do końca kwietnia za free (aż się ze[beep]em ze szczęścia) i wymianę dekoderów na pace'y 500GB (nie wiem nawet czy warto), a no i NC go 100h.

 

widzę słońce na horyzoncie... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj kończy umowa i po ponad dekadzie przygody z C+ mówię bye bye.

Ze średniej 63 pln z ostatnich 15 miesięcy (6C +, HBO i Cinemaxy) na pewno nie wskoczę na poziom za ponad 94 pln.

 

Także drodzy Państwo życzę owocnych negocjacji. Zapewne przy tak dużej ilości odchodzących klientów z NC+ za jakiś czas pójdą p rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pakiet do tej pory wynosił 69,90 Universe+, Canal+, HBO, HBO GO, Redlight - do tej pory to była tzw. umowa pracownicza :) a na początku tuż przed fuzją 49,90 z jedną kartą. Do instalacji aplikacji typu nc+Go i HBO GO zachęcamy podczas tzw. wizyt domowych (montażu itp). Po przedłużeniu umowy już nie mam takich chęci :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam:

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+

Premium Sport

Premium Film

HBO

Filmbox

Wszystko za 59,99/m-c.

Wiem, że na taką ofertę nie ma co liczyć ale czy da się jakoś okroić obecną by pozostać przy podobnej cenie? Chodzi mi konkretnie o to, czy rezygnując z HBO i filmboxów, zachowam całą resztę za za podobną cenę (~60zł)? Ani HBO ani filmboxów nie oglądam więc szkoda kasy a dostałem to gratis przy przedłużaniu poprzedniej umowy. Jeśli jest taka opcja to jak nazywa się taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kończyła mi się umowa i nie dostałem absolutnie żadnych innych propozycji niż to co tutaj pisaliście. To były najgorsze negocjacje jakie przeprowadziłem. Zero elastyczności. Umowę podpisałem bo i tak uważam że nic lepszego na rynku nie znajdę. Jedyne co mam więcej a czego wcześniej nie miałem to nc+go. Nawet mi HBO nie dali (na 6 mcy) ponieważ zostałem przez Pana poinformowany że paczka HBO skończyła im się na początku miesiąca. Ogólnie tegoroczne negocjacje polegały a tym "albo bierzesz co dajemy albo wy[beep]alaj" Niesmak pozostaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...