Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego 80-90 zł, dla sportu nieco ponizej 80 zł ( z elevenami)

Bo jak widać po wpisach na forum nie dla każdego jest pakiet extra z c+ w cenie 69zł, dla niektórych jest tylko za 79zł(tak było w moim przypadku) a i były też osoby które dostały taką ofertę za 89zł, więc podałem kwotę plus,minus z jaką musi się liczyć.

Edytowane przez dk67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK67, albo za 109zł jak to jest w moim przypadku, a na pytanie dlatego tak drogo, gdzie są osoby którym się oferuje za 69zł to samo, nikt z konsuli nie potrafi odpowiedzieć. Równie dobrze mogli by te oferty "wklejać" do ICOK-a i tam by człowiek miał czarno na białym co i ile kosztuje, ale nie jest tylko informacja  o telefonie pod którym owa "specjalnie skomponowana i super atrakcyjna oferta się znajduje". Cały problem NC+ polega na tym że jak już chcą podwyższać to powinni to robić systematycznie. Dla takich abonentów jak ja, któremu z końcem lutego się kończy "nieszczęsny łamaniec za 53,27zł" robić umowy 12 miesięczne. Podnieść opłatę za to samo na 59,90, za kolejny rok przy następnym przedłużaniu na 69,90 i tak stopniowo. A nie tak jak oni chcą że z 53,27 od razu podwyżka na 109zł i to jeszcze za "content" uszczuplony o masę praw sportowych a i pewnie filmowych (chwalą się że mają 1000 premier a przejdzie tydzień i nie ma czego oglądać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal bez rewelacji ... zapierają się extra z 8c+ 99 zł .. nowy klient za extra płaci 99,90 plus 4 miesiące 59,90 co daje średnio 93 zł !! Dlaczego stary klient jest gorszy od nowego ?? Takie wyliczenia i przedstawienie tego konsultantowi troszkę go zdeprymowało i jego odpowiedź .. tak już jest.

 

jakoś zaczynam wątpić w te oferty pisane tu przez niektórych extra 8cp za 79 zł .. ja bym taką brał a wy się zastanawiacie i myślicie że złapiecie coś lepiej .

 

Analizowałem CP 6 miesięcy za freee potem 49 zł za full pakiet to daje 882 zł za cały okres umowy w nc+ zapłacimy 2136 zł płacąc 89 zł miesięcznie

 

generalnie mam nc+ tylko dla sportu ... ligi mistrzów i piłki nożnej .. w ostateczności ligę mistrzów można oglądać gdzieś na necie , ciekawe czy na ipli jest :P

 

 

szkoda mi tylko tych nagrań na dysku, jak nie dadzą nic rozsądnego to przemęczę się z cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Oliver S-c  "DUK" ma wolne takie zwykłe szaraki pracuję zapewne to z firmy zewnętrznej co się na niczym nie znają tylko mają wyuczone regułki ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal bez rewelacji ... zapierają się extra z 8c+ 99 zł .. nowy klient za extra płaci 99,90 plus 4 miesiące 59,90 co daje średnio 93 zł !! Dlaczego stary klient jest gorszy od nowego ?? Takie wyliczenia i przedstawienie tego konsultantowi troszkę go zdeprymowało i jego odpowiedź .. tak już jest.

 

jakoś zaczynam wątpić w te oferty pisane tu przez niektórych extra 8cp za 79 zł .. ja bym taką brał a wy się zastanawiacie i myślicie że złapiecie coś lepiej .

Ja mam extra z 8c+ za 79, czekałem do końca umowy dlatego że w tej cenie wcześniej miałem jeszcze hbo i ligi piłkarskie za które teraz trzeba dodatkowo bulić. Dostałem również propozycję z 6c+ ale w tej samej cenie co z 8c+ więc wybór był oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w salonie nc plusa pani powiedziała mi że szefostwo dało im "pozwolenie" na przedłużania umów.mam na myśli to że również w salonie będą też lepsze oferty a nie tylko przez telefon.

W punktach od jakiegoś już czasu mają oferty typu Extra+6C+ za 69.90 zł.Czyli to co z Duk tylko nie wiem czy dla wszystkich.Podobno coś ciekawszego mogą zaoferować ok.3 miesiące przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

15 miesięcy temu przedłużyłem umowę na warunkach:

Comfort+
Multi+
3xHBO
History HD
6xCanal+ (w rzeczywistości 8xC+)
Nc+GO
netVOD
canalVOD
5x0
10x79,90

Międzyczasie wymieniłem dekoder na wifi premiumbox+ za 10zł/mc.

Na koniec stycznia kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłałem w grudniu.

Jestem już po kilku rozmowach, która w zasadzie wyglądały podobnie, czyli Extra+ plus 6xC+ za 69,90zł/mc.

Podczas jednej z rozmów zapytałem czy w dalszym ciągu będzie opłata za dekoder. Odpowiedź była twierdząca z tym, że zeszli na 5zł/mc.

Zrabatować do 0zł dekodra nie chcieli. Jak by było 69,90 za całość umowę bym przedłużył.

A że przeznaczyć na tv zamierzam max  70zł/mc (comfort+ nie wchodzi w grę - tracę tam 3 programy edukacyjne na których mi zależy) mentalnie przygotowałem się na przejście do CP. 

Podsumując mam z NC+ spór o 5zł/mc. Śmieszna sprawa ale NC+ za 5zł starci wieloletniego klienta.

Prawdę mówiąc więcej poświęciłem niż oni (3xHBO, History, 2xC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam extra z 8c+ za 79, czekałem do końca umowy dlatego że w tej cenie wcześniej miałem jeszcze hbo i ligi piłkarskie za które teraz trzeba dodatkowo bulić. Dostałem również propozycję z 6c+ ale w tej samej cenie co z 8c+ więc wybór był oczywisty.

Ja do końca umowy mam 6 dni :) i jak pisałem wcześniej żadnej rewelacji mi nie proponują ..

 

A chcę tylko od nich extra + 8c+ plus eleveny+ multi na cały okres za 0 zł plus prapremiery i c+VOD czyli 79 + koszt elevena .. i nie chcą na to iść ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

15 miesięcy temu przedłużyłem umowę na warunkach:

Comfort+

Multi+

3xHBO

History HD

6xCanal+ (w rzeczywistości 8xC+)

Nc+GO

netVOD

canalVOD

5x0

10x79,90

Międzyczasie wymieniłem dekoder na wifi premiumbox+ za 10zł/mc.

Na koniec stycznia kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłałem w grudniu.

Jestem już po kilku rozmowach, która w zasadzie wyglądały podobnie, czyli Extra+ plus 6xC+ za 69,90zł/mc.

Podczas jednej z rozmów zapytałem czy w dalszym ciągu będzie opłata za dekoder. Odpowiedź była twierdząca z tym, że zeszli na 5zł/mc.

Zrabatować do 0zł dekodra nie chcieli. Jak by było 69,90 za całość umowę bym przedłużył.

A że przeznaczyć na tv zamierzam max  70zł/mc (comfort+ nie wchodzi w grę - tracę tam 3 programy edukacyjne na których mi zależy) mentalnie przygotowałem się na przejście do CP. 

Podsumując mam z NC+ spór o 5zł/mc. Śmieszna sprawa ale NC+ za 5zł starci wieloletniego klienta.

Prawdę mówiąc więcej poświęciłem niż oni (3xHBO, History, 2xC+).

 

Hej,

U mnie praktycznie identyczna umowa, cena i wszystko inne, tylko umowę mam do końca lutego więc jestem ciekaw jak zakończą się Twoje rozmowy z NC-PłaćWięcejZaMniej.

Wypowiedzenie złożone i miałem na razie jeden telefon z taką samą ceną i też ich wyśmiałem, nie będę płacił więcej za mniej, już wolę zrezygnować z ich "premium" 6C+ i przejść dla zasady i z ciekawości do konkurencji.

W CP nie widzę MiniMini dla maleństwa więc tam raczej nie pójdę ale za to mam u siebie UPC i miejscową firmę na światłowodach tv+net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...