Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, umowa kończy mi sie wraz z końcem miesiąca. Obecnie posiadam Comfort+ z opcjami dodatkowymi:netVOD+, konto podstawowe, Multi+, EXTRA+, Premium Sport &Film, Najem mediaBOX+,CANAL+ VOD,Eleven Sports. Miałem pół roku za darmo, pozostały okres za 80 zł jednak dokupiłem Eleveny w ramach promocji. Jak tanio mogę wyrwać oferte z Canal+ i Eleven? Zależy mi na sporcie. Prosze rowniez o nr do nc+ w Krk, ponoc lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przedluzam superpremium za 99,90 i dotychczas mam pace pvr, to czy moge wynegocjowac multiroom ale z drugim pace ? Usilnie probuje mi konsul powiedziec ze jak multiroom to tylko wymiana dekoderow na inne najlepiej wifi. Dodam ze dekodery moge polaczyc albo wifi albo PoE. Jesli nie da rady 2xPace to co proponujecie? Wifipremiumbox i wifibox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A wyhaczył z was ktoś Sundance HD, czy nie dają ? Warto ?

Jeśli lubisz kino niezależne to polecam inne filmy niż te z Hbo,Cinemax.Filmbox...

Dobrze mieć go za darmo coś o tym wiem ;)

@ircios wie co pisze warto czasem go posłuchać ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na marginesie jak co tydzień odwiedzam park handlowy bielany Wrocław ,chcąc nie chcąc mijam "APS" a tam nic się nie dzieje ....

Nic to dobrego nie wróży naszej nc+ ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z nc+ i ta sama oferta Extra+ 6 c+ za 69,90 zł. 

...mówię swoje, że drogo jak [beep]a, że u konkurencji taniej, że "sportowcem" nie jestem i nie mam zamiaru płacić  za kanały sportowe a 3 z filmami C+ to za tę cenę trochę za drogo... oni, że może extra+ z HBO za 74 na co ja, że prawie to samo co extra+ dostanę w CP + HBO + FilmBoxy + Cinemaxy wszystko za średnio 67 zł + nowy dekoder wifi z nagrywarką, dyskiem 500... no to konsultant... po chwili ciszy sam stwierdza, że nie będzie mi w takim razie zawracał dłużej głowy... :-) i już nie kontynuujemy dalej rozmowy...

 

Umowa do końca stycznia. W piątek idę do CP podpisać umowę. Zabieram dekoder, podłączam w domu i z nc+ żegnam się na minimum 2 lata po 6 latach myślę obopólnej dobrej współpracy (oni mi tv sat za rozsądną cenę, a ja im regularne opłaty). Nie to nie... Stracę 3 kanały filmowe z c+. Pewnie będzie mi ich brakowało ale... bez przesady ile ja tej telewizji oglądam...

Szczerze współczuję "piłkarzom nożnym"... dla "fanatyków" piłki... niestety płacz i płać...

 

Pozdrawiam i nie życzę udanych negocjacji bo jak widać nc+ nie negocjuje. Cenią swoje "premium" chyba ponad miarę jej wartości a jedyna karta przetargowa to piłka nożna w c+. Pozostała oferta w stosunku do konkurencji... cieniutko...

 

Bym był dobrym prorokiem... za kilka miesięcy zmienią strategię... nie wyrobią z kasą bo będzie zbyt dużo odejść...a moim zdaniem wystarczy prosty myk... by oddzielić kanały sportowe od filmowych... wówczas może i ja bym został... :-)

Żegnaj nc+, witaj CP! :-)

Edytowane przez Koprywa
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przedluzam superpremium za 99,90 i dotychczas mam pace pvr, to czy moge wynegocjowac multiroom ale z drugim pace ? Usilnie probuje mi konsul powiedziec ze jak multiroom to tylko wymiana dekoderow na inne najlepiej wifi. Dodam ze dekodery moge polaczyc albo wifi albo PoE. Jesli nie da rady 2xPace to co proponujecie? Wifipremiumbox i wifibox?

Konsul ma rację. Nie dostaniesz MR z drugim Pejsem. Chcesz mieć MR, to zdajesz Pejsa. Wtedy dadzą Ci P.BOX i WiFibox. Oczywiście aktywacja i opłata miesięczna za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr i miejsce z jakiego dzwonią lub do jakiego się dzwoni, zadaje się nie ma żadnego znaczenia. Wszedzie jest to samo... to samo co "komputer/system im pokazuje"... :-)
 
Do mnie dzwonią z różnych nr... i zawsze to samo... raz jeden jedyny cos tam próbował ale zdaje się chodziło nie o Extra ale o Comfort i tym "próbował" mnie omamić, że niższa cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...