Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kolejny telefon  Extra+6C na 24 miesiące 69.90zł ,podobno juz lepszych ofert nie bedzie ,wziął bym jak by nie to ze za dekoder 5zł za miesiac jeszcze placic ,prawda to ze zdyskiem  dekoder zawsze był płatny?

Nieprawda. Ja od kilku lat mam multiroom z dwoma dekoderami z nagrywarką i ten drugi fakt był płatny, początkowo 20, później 10,5, ale od ostatniej umowy miałem obydwa dekodery za free - Philipsy PVR-y. Multiroom oczywiście także za free. Swoją drogą ciekawi mnie czy teraz będę w stanie to utrzymać... ? Wypowiedzenie złożyłem, umowa kończy mi się w lutym. Walczył ktoś z podobnym przypadkiem ?

Zgadzam sie calkowicie . Warto brac konsultantow na przetrzymanie  przeczekac np 2 dni niech  odetna sygnal. Swiat sie nie zawali przez te kilka dni  bez tv zadzwonic z propozycja reaktywacji jak  nie znajda sie normalne oferty  to olac NC cieplym moczem . Dla mnie cudem :) tez znalazlo sie EXTRA ZA 44,90 choc wczeniej w ogole nie bylo o czym gadac . Wiecej wytrwalosci  zycze .

hej, po odcięciu sygnału to oni zadzwonili do Ciebie czy Ty z zapytaniem co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start można dostać za 9,90, ale trend jest taki, że trudno jest zjechać z abonamentem w dół. Z kolei najniższa cena za Comfort to 24,90 tak jak Ci zaproponowano.

W jaki sposób można dostać pakiet Start+ za 9,90, czy żeby dostać go w takiej cenie należy złożyć wypowiedzenie, czy może jest to uzależnione od tego ile pozostało jeszcze do końca aktualnej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam coś takiego w cenie 103 zł za ile można ugrać to samo plus wymiana box hd na wifi boxa ?

 

MR Standard - akt. 0zł
Najem mediaBOX+
Multiroom Standard
Multi+
EXTRA+
Premium Film
SunDance HD
History HD
HBO
Cinemax
Filmbox
CANAL+ VOD
VOD+ Seriale+
Premium Sport
netVOD+ konto podstawowe
netVOD+ Multi+
Adventure TV HD
H2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta:

Aktywacja WIFI Premiumbox 549

HBO netVOD+ konto podstawowe

Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

netVOD+

Multi+

NC+ GO internet

nc+GO Multi+

nc+GO nSport

Aktywacja NC+ GO internet R

Premium Film

------

80 zł

------

 

Do końca umowy pół roku, czy istnieje możliwość dobrania na tym etapie opcji Muliroom?

Jeśli tak to jakiej? Zależałoby mi na tradycyjnej, bo drugi dekoder stał by piętro niżej, jest jeszcze taka opcja?

Jakie to koszty do obecnego abonamentu?

Może ktoś się orientuje?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam umowę do końca kwietnia 2016 roku. Płacę 81,89 zł/m-c (stała przez 24 m-ce) za pakiet:

Comfort+

HBO
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film

Cinemax

netVOD+ konto podstawowe

Propozycję jaką dostałem wczoraj to: Superpremium za 94,90 zł/m-c przez 24 miesiące. To była pierwsza propozycja i nie wiem czy coś można jeszcze ugrać.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można dostać pakiet Start+ za 9,90, czy żeby dostać go w takiej cenie należy złożyć wypowiedzenie, czy może jest to uzależnione od tego ile pozostało jeszcze do końca aktualnej umowy?

Zawsze warto złożyć wypowiedzenie, ale nie jest ono gwarantem tego, że dostaniesz pakiet Start za 9,90 zł. Musisz wymyślić jak podejść do konsultanta, żeby zaoferował Ci to co chcesz   ;) Na Satkuriera się nie powołuj, bo powiedzą Ci, że tu są sami bajkopisarze i nie ma pakietu Start w niższej cenie niż 19,90 ;) Bądź cierpliwy i nie daj się szantażować. Podpisać nową umowę możesz w tym czasie, w którym nie masz już sygnału i powinieneś zdać sprzęt (do 14 dni od zakończenia umowy). Powodzenia w negocjacjach :)

 

@piotrekj66

Mediabox 5 zł i HBO GO też jest dodatkowo płatne (chyba 10 zł). W stówie się nie zamkniesz.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ceny są różne proponowane, piszecie tu że macie ofertę extra+6C+ za 69,90zł, ktoś pisze że za 79,90zł ma tą samą ofertę a mi przedstawiano ofertę tą samą za 89,90zł i sygnał już wyłączony

 

Może warto udać się do punktu i zapytać ile ma się czasu na zdanie sprzętu a propozycia za 69,90 (Extra+ 6xC) się znajdzie w moim przypadku tak było ale odrzuciłem mam jeszcze pare dni a poza tym mam wy....e na NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Ja od kilku lat mam multiroom z dwoma dekoderami z nagrywarką i ten drugi fakt był płatny, początkowo 20, później 10,5, ale od ostatniej umowy miałem obydwa dekodery za free - Philipsy PVR-y. Multiroom oczywiście także za free. Swoją drogą ciekawi mnie czy teraz będę w stanie to utrzymać... ? Wypowiedzenie złożyłem, umowa kończy mi się w lutym. Walczył ktoś z podobnym przypadkiem ?

Co nie prawda jak prawda. Mylisz sprzęt, a Ty masz po C+. Dekodery PVR od ITI zawsze były płatne..... chyba, że ktoś na dzień dobry wywalił 199. Teraz też powinieneś dostać MR za free....  chyba, że dasz nabić się w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam umowę w okresie minimalnym obowiązującym do końca lutego 2016. Pakiet universe extra za 99 zł (umowa była zawarta z tabletem Samsung Galaxy), C+ platinum za 40 zł, Eleven za 7,95 i HBO za 0 zł. Łączna opłata 146,95 mc. W weekend chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie. Jak myślicie, czy jest szansa otrzymać po wielu telefonach jedną z opcji : goły extra+ za 44,9 zł lub goły comfort+ za 24,9 zł? Jak negocjować? Dzwonić czy czekać na telefony od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie prawda jak prawda. Mylisz sprzęt, a Ty masz po C+. Dekodery PVR od ITI zawsze były płatne..... chyba, że ktoś na dzień dobry wywalił 199. Teraz też powinieneś dostać MR za free....  chyba, że dasz nabić się w butelkę.

o widzisz, nigdy nie byłem w n, także nie wiem jak to wyglądało. W C+ także z reguły multiroom, a tym bardziej drugi dekoder z nagrywarką był płatny. Ale dzięki za doprecyzowanie. 

 

Mówisz, że MR za free powinienem wyszarpać, ok, ale bardziej boję się o ten drugi dekoder PVR, czy na niego nie będą chcieli jakieś dzierżawy przywrócić...

 

 

Obecnie mam poniższą ofertę i płacę za to wszystko 79,90. (niestety przy ostatnim aneksie pismo z wypowiedzeniem dotarło zbyt późno do nc i nie miałem za bardzo możliwości negocjacji...). Ile mogę wycisnąć ?  Extra + 8C za 79,90 ? 

Najem PVR (Multiroom) / Multi+ / Najem ultraBOX+ / MULTIROOM  STANDARD / EXTRA+ / Premium Sport &Film / CANAL+ VOD

ps. NAJEM ULTRABOX+ rozumiem, że pod tą nazwą kryje się mój drugi dekoder  ? 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pani z DUK odmówiła mi wymiany jednego Pace  (drugi dekoder mam własny) na Wifi premiumbox+ z zachowaniem cameleonów. Nie chodziło nawet o opłatę 5zł, tylko, że opcja taka kiedyś była ale została zablokowana. Podobno jedynie w przypadku wymiany uszkodzonego dekodera jest to możliwe. Ktoś mógłby to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pani z DUK odmówiła mi wymiany jednego Pace  (drugi dekoder mam własny) na Wifi premiumbox+ z zachowaniem cameleonów. Nie chodziło nawet o opłatę 5zł, tylko, że opcja taka kiedyś była ale została zablokowana. Podobno jedynie w przypadku wymiany uszkodzonego dekodera jest to możliwe. Ktoś mógłby to potwierdzić?

Idz do jakiegos punktu nc+ i zapytaj jakie sa mozliwosci wymiany dekodera bez przedluzania umowy. Ja wymienilem sagemcoma na wifi premiumbox + za 30 zl aktywacji i 10 zl miesiecznie. Dodam ze był to dodatkowy dekoder i mam jeszcze PACE PVR. Oczywiscie w punktach nc+ moga utrudniac zycie kwestia na kogo trafisz i jak rzetelnie przedstawi ci opcje wymiany. Dopiero jak wymienisz sprzet podpisuj ewentualna nowa umowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do końca kwietnia tego roku. Obecnie mam Extra+ 8C+HBO + ELEVEN. Płacę za to 77,85 zł Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. A tu niespodziewniae telefon z nc+, że mają dla mnie super promocję, z której głupio byłoby nie skorzystać. Jako, ze miałem wolną chwilę, postanowiłem wysłuchać tej "super oferty". Na początek było pytanie, co mnie intersesuje, więc powiedziałem, ze to co mam obecnie, i nie potrzeba mi więcej "wodotrysków". Skoro tak, to Pani konsultant zaproponowała mi pakiet SUPERPREMIUM z 6C+, dodatkowo z paczką filmboxów za jedyne 102 zł z groszami!!!! Grzecznie więc zapytałem, gdzie jest u licha dla mnie ta promocja, skoro stracę dostęp do 2 C+, a także do ZEST TV oraz SPORTKLUB a mam zapąłcić 25 zł więcej. Pani nie umiała mi na to pytanie odpowiedzieć, grzecznie dopowiadając, że zadzwoni do mnie jak będzie miała dla mnie "ciekawszą ofertę". Dla mnie ciekawsza oferta to na pewno: Pakiet EXTRA Z 6C+ oraz ELEVEN + MANPACK za ok  75-80 zł. Z HBO mogę zrezygnować, bo i tak go nie oglądam. Interesuje mnie głownie sport. Ciekaw jestem czy do końca kwietnia uda mi się taki pakiecik wyrwać.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punkcie pracownik stwierdził że prawdopodobnie w następnym tygodniu zmieni się oferta.

Oferta pewnie poświąteczna. Nowy druk ulotek? Ale czy zejdą z cenami dla przedłużających, zagadka. W moim przypadku konsultant z krakowskiego DUK mówił, że taniej już nie będzie. Uległem tej presji:-( Ale nie oszukujmy się Oni świetnie grają z klientami, szczególnie na emocjach. W socjotechnice są naprawdę dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...