Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz musiał wymienić swój dekoder na WiFi BOX.

Dojdą Ci dopłaty za MR. 10zł przez pierwsze 12miechów a później 15zł przez kolejne 12 miesięcy.

+

69,99 

Byłem w APS i podobno jest możliwość dobrania dekodera do MRS za 49 zł opłaty i 10 zł do abonamentu. Przypomnę że mam w tej chwili do końca listopada jeszcze PACE PVR 500GB za free. No i teraz de facto nie wie, jak z tym MR jest. Bo przy przedłużeniu ewentualnym to mogłaby być moja karta przetargowa jeśli dostałbym go za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APS i podobno jest możliwość dobrania dekodera do MRS za 49 zł opłaty i 10 zł do abonamentu. Przypomnę że mam w tej chwili do końca listopada jeszcze PACE PVR 500GB za free. No i teraz de facto nie wie, jak z tym MR jest. Bo przy przedłużeniu ewentualnym to mogłaby być moja karta przetargowa jeśli dostałbym go za free.

Nie będziesz miał żadnej karty przetargowej i nie dostaniesz za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem roku kończy mi się umowa i jakoś nikt nie dzwoni w sprawie przedłużenia, więc wybrałem się do punktu NC+ i zapytałem o ofertę:

Mam:
Comfort+, extra+, multi+, 6xC+ z VOD (działa 8xC+), HBO, multiroom, 2 x Pace za 73,27 (średnia łamańca).

Propozycja:
1) Extra+, 8xC+, multiroom, 2 x Pace  24 mies. po 89,90 lub
2) Extra+, 6xC+,HBO multiroom, 2 x Pace  24 mies. Po 99,90.

Nie widząc powodu by płacić więcej za mniej (w pierwszym przypadku 16,63 więcej bez HBO a w drugim 26,63 więcej bez dwóch C+) złożyłem wypowiedzenie. Pani specjalnie nie namawiała, zaproponowała tylko by pod koniec listopada jeszcze wpaść może będą lepsze propozycje i powiedziała by nie liczyć na lepszą propozycję telefoniczną z powodu złożenia wypowiedzenia.

Cóż fanem sportu nie jestem, może Polsat a może DVB-T wystarczy, jedyna przewaga NC+ dla mnie to Canal+ i bezobsługowy i nie problematyczny multiroom (2 x Cameleon bez przekładania czegokolwiek i łączenia w sieć).

Jeżeli się nie mylę to właśnie Extra+ z 8xC+ i HBO byłby odpowiednikiem tego co mam w tej chwili i za to mógłbym dla równego rachunku płacić te 75 zł. Pewnie jakbym jednego Pace oddał to 20 zł by odeszło ale swój tuner bym musiał kupić.
Cóż zobaczymy czy zadzwonią ewentualnie wybiorę się jeszcze do miłej Pani z NC+ pod koniec listopada.

Edytowane przez alek710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka refleksja odnośnie NC+, w piątek i sobotę przedłużałem umowy na internet i komórkę.  Jak w wielu przypadkach tego typu zadziałała zasada "więcej za mniej" :-) czyli dostawałem ( WIĘCEJ ) lepsze oferty, więcej darmowych minut, szybszy internet, darmowe gadżety itp. za (MNIEJ) niższe opłaty miesięczne. Niby normalne ale nie koniecznie przy przedłużaniu NC+. Tutaj też obowiązuje zasada "więcej za mniej" tyle tylko, że w drugą stronę: więcej trzeba zapłacić za zdecydowanie bardziej ubogą ofertę ( w stosunku do tej sprzed dwóch lat czy roku ). Pisanie przez niektórych, że poprzednio mieliśmy za tanio budzi śmiech. Oferta jest warta tyle ile chce za nią zapłacić abonent. Dziwna polityka, u mnie oferty nadal bez zmian 69,9 za Extra + 6xC+  oraz 79,9 za Extra + 8xC+  obie na 24 miesiące. Umowę mam do końca listopada i na tym się najpewniej skończy. Powodzenia dla walczących o lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corsair

W pełni się z Tobą zgadzam. Też nie jestem w stanie pojąć nowej polityki nc+. Przy ostatnim przedłużeniu sami mi zaproponowali łamańca 53 zł w pierwszym telefonie z ich strony... Niedawno przedłużałem umowę z Vectrą- płacę mniej za szybszy internet, dostałem jeszcze Cinemax. Gdybym wiedział, że nc+ będzie prowadziła taką chorą politykę powalczyłbym też o tańsze HBO w kablówce. W najgorszym razie wezmę Comfort z 6C+ za 59,90, do tego Eleven i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+ plus pare dodatkow.Po sprawdzeniu ze strona www nc+ teraz to nazywa sie Extra + z Canal+ i kosztuje 99.90.Placilem za to srednio 65zl.

Po wypowiedzeniu zadzwonili raz i zaproponowali to samo co mam za 69.90zl(MR i dekoder Pace w tym)Czyli 4 zl wiecej

Umowa do konca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to konto w Eurobanku można zamknąć po roku jak się skończy zwrot za nc+? Można samemu wpłacać te 1500 zł żeby konto było darmowe czy musi być to z zakładu pracy? 

Jeśli zakładasz konto w powiązaniu z NC+ to nie ma wymogu wpłacania 1500zł. musisz tylko wykonać 3 płatności kartą na sumę 50zł. A konto możesz zamknąć w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie korespondencji z Eurobankiem uzyskałem taką informacje na temat promocji NC+ i Eurobanku -

 

Odnosząc się do Pana korespondencji informuję, że uczestnikiem Akcji promocyjnej może być osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

 

a) w momencie przystąpienia do Akcji promocyjnej nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank,

B) posiada zawartą z ITI Neovision umowę o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+,

c) w Okresie trwania Akcji promocyjnej prawidłowo i w sposób kompletny wypełni formularz zgłoszeniowy do udziału w Akcji promocyjnej podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego, adres email oraz pięć pierwszych cyfr Numeru Abonenta nc+ w ramach zawartej z ITI Neovision umowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.eurobank.pl/ncplus oraz w Placówkach.

d) zawrze z Bankiem umowę Konta na zasadach i w terminie określonych w ust. 3 poniżej

 

W związku z powyższym może Pan zamknąć konto oraz otworzyć je ponownie w celu skorzystania z promocji nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nic nie idzie wskórać przy ich obecnej polityce, żadnego przełomu.....będę niestety przedłużał umowę na gorszych warunkach niż dotychczasowe. ale skoro jest się fanem sportu nie ma alernatywy

 

PS: prędzej imigranci dostaną upusty niż my

Edytowane przez Infinity007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...