Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed momentem kolejny telefon z numeru 22 4695590 w sprawie nowej umowy. Oferta to Superpremium z MR + 2xPace za 94,90 na 12 miesięcy. Jeszcze dwa dni temu nie było mowy, aby zejść poniżej 99,90. Tak więc poczekamy jeszcze trochę i może dociągniemy, do obecnej kwoty 79,90. Póki co, wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem kolejny telefon z numeru 22 4695590 w sprawie nowej umowy. Oferta to Superpremium z MR + 2xPace za 94,90 na 12 miesięcy. Jeszcze dwa dni temu nie było mowy, aby zejść poniżej 99,90. Tak więc poczekamy jeszcze trochę i może dociągniemy, do obecnej kwoty 79,90. Póki co, wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane.

 

Ten numer to tylko dział obsługi klienta nie DUK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia, wypowiedzenie wysłane - dzisiaj telefon z DUK i propozycja wstępnie zatwierdzona (tj. przesłana na e-maila i jeszcze nie kliknięta) - Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów Miałem do wyboru na 12m lub 24m. HBO na cały okres się nie dało. Coś mi się wydaje, że to teraz standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon w tym tygodniu z Krakowa extra + z 6 c+ plus hbo na 6 miesięcy 69.90 zł. Konsultant powiedział ze juz lepszej ofert nie będzie i nie mają nic lepszego to jest maks co mogą dać z c+. Umowa do końca lipca wypowiedzenie wysłane czekamy dalej jak nic nie będzie to cp albo naziemna mecze zawsze można na necie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ zaproponowano mi ostatnio za 45 zł.W tej cenie w Polsacie jest Familijny max HD z pakietami film,sport i cinemax.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ten pakiet jest po 60 zł bez dziesięciu groszy.

 

Nie wprowadzam.Przy 6 miesiącach za free średnia wychodzi dokładnie niecałe 45 złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z „n”-ką od 2010, miałem umowę do końca lipca, wcześniej: C+x6, HBOx3 , Comfort + Extra + Multi + w łamańcu za 53,27, wypowiedzenie wysłane.

Wczoraj telefon z DUK (chyba po raz 4 w ciągu 1,5 miesiąca), oferta: extra +, z C+6 za 69,90 czyli ostatnio standard (powiedziała, że lepszych ofert już nie będzie – tych po 59,90), ja jednak zrezygnowałem i wziąłem sam pakiet Extra + za 44,90 do tego pani dodała mi HBO na 6m. Po 6m HBO ma się samo dezaktywować. I spokój na 15m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca lipca,wypowiedzenie wysłane-do tej pory słynny łamaniec za 53,27. Dziś kolejny telefon z propozycja Extra i 6 C+ za 69zł czyli obecny standart-ciekawe było natomiast że konsultant proponował żeby wziaść co kolwiek na przetrzymanie oraz zasugerował że już dzwonić nie będą tylko jak bym się jednak zdecydował to żebym sam do nich dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...