Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam kupiłem dekoder (ITI 2850 przez przypadek myśląc, że to TNK HD, bo mnie w błąd wprowadził sprzedawca) na znanym portalu aukcyjnym, który był po prostu przypisany do umowy i dzierżawiony. Właściciel miał pecha bo mu nie zwróciłem tego dekodera, a puściłem dalej za droższą cenę. Mają pecha tacy ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder sprzedadzą za 100 zł kary będzie z 500 zł interes życia swoją drogą dziwi mnie czemu dekodery nie są sprzedawane na własność przecież z tymi zwrotami trzeba coś zrobić utylizacja darmowa nie jest a tak był by problem z głowy bo sprzed jest abonenta nie platformy a co do nagrań można by przecież wypożyczać same dyski z nimi jest niej problemu (zawsze się znajdzie chętny) a zapisywać na nich dane tak żeby komputery sobie z nimi nie radziły (np esi 88 od cp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!Mam problem z dekoderem SHD85.Otóż przez jakiś rok przeleżał w szafie nieużytkowany.Mam antenę naziemną siatkową i podpięty odbiornik cyfrowej tv naziemnej Ferguson Ariva T65,sygnał 100% na 85% odbiór 24programów,w tym wersje TVP1 HD i TVP2 HD bez zarzutu.Odpiąłem Fergusona i na jego miejsce podpiąłem SHD85.Wszedłem do menu,moje konto,by wyszukać programy tv naziemne,no i tu problem.Wyszukało mi tylko 7programów:TVP 1HD,TVP 2HD,TVP HISTORIA,TVP INFO,TVP KULTURA,TVP POLONIA,TVP ROZRYWKA i tyle.Dlaczego pozostałych nie znalazł?Może trzeba go jakoś aktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem powyżej,zależy mi na tym,aby odbiornik odbierał wyłącznie NTC.Sat tv poprzez niego nie potrzebuję,gdyż już w mieszkaniu mam cyfrowy polsat premium,a dodatkowego przewodu satelitarnego nie chcę już ciągnąć do pokoju z odbiornikiem SHD85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do:coolhubert.A z jakiej lokalizacji odbierasz całą zawartość NTC?Ja mam nadzieję że po udanej aktualizacji także wszystko złapię na tym pudle na mazowszu.W najbliższy weekend podepnę pod neta SHD i poczekam aż zaktualizuje oprogramowanie.Oby już było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem powyżej,zależy mi na tym,aby odbiornik odbierał wyłącznie NTC.Sat tv poprzez niego nie potrzebuję,gdyż już w mieszkaniu mam cyfrowy polsat premium,a dodatkowego przewodu satelitarnego nie chcę już ciągnąć do pokoju z odbiornikiem SHD85.

 

Nie musisz prowadzić dodatkowego przewodu, możesz wykorzystać obecny i mieć w nim DVB-T i SAT. Sygnał z anteny satelitarnej (z wolnego wyjścia konwertera) i naziemnej sumujesz za pomocą: http://www.hollex.pl/akcesoria/zwrotnic ... zon-sat-tv jeśli masz antenę bez wzmacniacza lub http://www.hollex.pl/akcesoria/zwrotnic ... t-tv-z-12v dla anteny ze wzmacniaczem.

Na drugim końcu przewodu antenowego (w pokoju) montujesz: http://www.hollex.pl/akcesoria/gniazda/ ... al-rtv-sat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHD 85, oficjalnie nie wspiera NTC, więc całej listy programów z tego nie odbierzesz

Twoje stwierdzenie jest bardzo nieprecyzyjne :wink:

Oficjalnie rzeczywiście chyba nigdy nie wspierał, tzn. Orange nie wspierał, bo technicznie SHD85 wspiera - ma przecież działający tuner. Z drugiej strony Orange cały czas, z większym lub mniejszym poślizgiem uzupełnia/uaktualnia listę programów NTC, czyli wspiera 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podłączyłem dekoder shd85 do inetrnetu.Wygląda jakby pobrał oprogramowanie,lecz po podłączeniu do anteny naziemnej łapie wszystkie programy oprócz:TTV,TV TRWAM,POLO TV,ESKA TV,oraz TVP ABC.Czy tak powinno być na tym odbiorniku,tj.czy lista jest tak narszucona z brakiem tych kilku programów?Przypomnę że po podłączeniu tunera Ferguson Ariva T65 łapie wszystkie programy.Ps.na liście kanałów odbiornika SHD85 widnieje jeszcze kanał TVP 1 SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam!!!!

Z nudów wziąłem i wyciagnalem z szafy tego białego zlomka i chciałem odpalić. FTA działa jak powinno, niestety NTC nie chce łapać :(

Na aktualizacje czekam juz kilka dni i nic. Wersje softu mam Ver241. Wersja HW 02.

Ethernet status jest ok, ale o aktualizacji ani nie słychać ani nie widać :(

Wyłączanie z prądu, resetowanie trzymając przycisk on/off tez nic nie dało. Ktoś może ma jakiś pomyśl jak go zmusić do aktualizacji??

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...