Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się spytać wszystkich uzytkowników tv z tepsy czy jest możliwość

podłączenia pod dekoder z tpsa shd 85 konwerter monoblock astra plus hotbird.

Czy ten dekoder bedzie odbierał z dwóch satelit ? Na astrze są programy na których mi zależy

ale czy taka opcja jest możliwa ? Nigdzie nie moge znaleść informacji na ten temat.

 

Z góry dzieki za pomoc.

 

 

Pozdr.

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że jest taka opcja dzięki za pomoc, martwiłem sie że będe musiał specjalnie dokupić druge urzadzenie

specjalnie do astry w takim układzie jest to koszt około 50 zl tylko monobloku na allegro.

Myślałem że ten shd 85 ma zarzuconą stałą listę programów i tylko hotbirda da sie oglądać.

Jeszcze raz dzięki.

 

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się jest na pokładzie Linux, jest o tym w książece dołączonej do dekodera. Własne komponowanie funkcji jest raz że dla bardziej zaawansowanych użytkowników, a że dekoder jest własnościa TP i można za takie coś zaplacić karę 650zł, bo taka jest wartość dekodera według TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się doczekać kiedy dodacą możliwość dokupienia multipakietu c+ wtedy napewno go wezmę ze wzgledu na c+ sport HD obraz wspaniały :D

 

No może wkrótce to nastapi, kto wie. Jak na razie oferta pakietów c+ na stronie tp sprowadza się do 4 kanałów (C+, C+film i dwa sportowe). Tak szczerze mówiąc, to nie miałem jeszcze przyjemności oglądać jeszcze tego c+ sport HD, naprawdę ten obraz jest taki fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam problem! Mianowicie wszystko ładnie działało do dzisiejszego dnia.

Gdy spróbowałem uruchomić dekoder to jak zawsze logo orange ale po tym nie ma nic tylko czarny ekran :evil: Co dziwne gdy wyciągne karte to pojawia się informacja o braku karty dostępu lecz na czarnym tle.

Może macie jakiś pomysł?

Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, u mnie pojawił się ten sam problem. Czarny ekran, dekoder w ogóle nie odpowiada. Pojawia się tylko logo orange i po jakimś czasie na wyświetlaczu tunera pojawia się 'tv'. Pani z infolinii kazała również zwrócić dekoder z okablowaniem - wina błędnej aktualizacji oprogramowania (wczoraj wieczorem się aktualizował). Ciekawe ile jeszcze ludzi miało taką przygodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również heh. Jeśli większość posiadaczy dekodera dokonało aktualizacji, to jest spore prawdopodobieństwo, że będą mieć ten błąd ;p "Posiadacz linii telefonicznej" pojechał wymienić dekoder. Zobaczymy, czy po koniecznej aktualizacji na "nowym sprzęcie" wystąpi też ten sam problem (co bardzo możliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpiałem dekoder po wymianie, chyba jakis lepszy mi dali bo wczesniej sygnał miałem -39 db a teraz -37 :P

Ale do tej pory na szczeście nie pokazało się nic o aktualizacji

 

 

Tylko zauważcie chyba zablokowali tą aktualizację bo podczas pierwszego uruchomienia dekoder i tak i tak sie aktualizuje, a nie zaktualizował się do tej najnowsze wersji na szczescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...