Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to ustawienie rozumiałem tak (bo instrukcji - brak), że określam na jakim tv bedę oglądał. Jeśli na panoramicznym, to ustawiam 16:9, jeśli na starego typu to 4:3 :? A inne korekty, typu zoom, wide itp. to juz na telewizorze...

Jeśli dekoder podłączony jest prze euro to nie ma problemu ale jeśli po HDMI to większość telewizorów nie ma wtedy korekty i trzeba oglądać z pasami po bokach przy ustawionym 16:9. Jeśli mamy ekran 16:9 i ustawimy w menu 4:3 to na kanałach nadających 4:3 mamy rozszerzony obraz ale na kanałach nadających 16:9 mamy spłaszczony obraz z pasami u góry i dołu :/ Sprawdzone w praktyce na kilku telewizorach. Przydałby się na pilocie od dekodera jakiś przycisk do korekty, zoomowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z satelity też jest dostępna tvn lingua po po IPTV chodzi ?

Co znaczy "też"? Jestem użytkownikiem IPTV z tepsy i jak na razie TVN Lingua jeszcze się nie pojawiło.

Z nowych kanałów jest tylko Religia TV...i nie wiem czy to kogoś zainteresuje ale są dwa osobne kanały (wersje francuskojęzyczna i angielskojęzyczna) stacji France24...z nieco zróżnicowanym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś TVN Lingua docelowo wylądował na kanale 81 i tym samym pojawił się w mozaice kanałów tuż obok TVN Meteo.

 

Jeśli chodzi o dekoder SHD-85 znajomy który od niedawna go użytkuje narzeka na funkcjonalność tego ustrojstwa a na pytanie o wygląd urządzenia posypała się seria epitetów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:) Martini a instalowales jeszcze raz kanaly w dekoderze? bo nie wiem czy mi sie oplaca instalowac bo skoro ty juz instalowales nie ma to ja juz nie bede

 

Rzeczywiscie nie ma tego kanału tvn lingua przed chwilą instalowalem kanaly w dekoderze shd 85 i nie ma:/ a wie ktos kiedy bedzie??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest tvn lingua na dekoderze shd 85 dzis po poludniu przy wlaczaniu uruchomila sie aktualizacja..Ale zato dzisiaj jesze przed aktualizacja rano zauwazlem brak kanalu polsat news tzn nazwa kanalu wyswietla sie normalnie na kanale 201 tak jak bylo ale nie ma obrazu jest czarny obraz tak jak to bylo z wczesniej z tvn warszawa...u was tez tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...