Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

ósmoklasiści i maturzyści mają wrócić do szkoły. Sam już w tym tygodniu wracam do szkoły na konsultacje przed egzaminami

U mnie w szkole natomiast konsultacje przed egzaminami prowadzone są już od Listopada 2020 roku.

3 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Młodzi mają dość tego wszystkiego, są zmęczeni

Moja siostra ma dopiero prze****ne z nauką przez internet, ja na szczęście zdalne lekcje miałem do Czerwca 2020 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugmenot

Jest to konsekwencja niezrozumiałej decyzji o możliwości noclegu tylko dla wyjazdów służbowych. 

Poprostu My ( władza ) chcemy dobrze ale Wy ( społeczeństwo ) tego nie rozumiecie więc..   robimy następne obostrzenia  ( które będzie ciężko obejść ) dla Waszego dobra.

5 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Moja siostra ma dopiero prze****ne z nauką przez internet, ja na szczęście zdalne lekcje miałem do Czerwca 2020 roku.

 A teraz co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się. Poczekaj na rejestrację ( jeśli chcesz się szczepic ) do momentu aż Twoja grupa wiekowa będzie znała jakiś przybliżony termin. 

 

U żony szczepili we wtorek i środę. Wszyscy się nie załapali ( Ci co zglosili się w pierwszej turze ). Chcieli w tym nadchodzącym tygodniu szczepić ale z nowymi "pomysłami" MZ w sprawie wstrzymania szczepień dla grupy 0, nikt nic nie wie. Pewnie okaże się z dnia na dzień. Tak na marginesie, jeśli jeszcze nie zaszczepiliśmy pracowników grupy 0 z oddziałów covid to nie rozumiem czemu zaczynamy z grupą 1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jax napisał:

Będziecie się szczepić przeciw COVID-19?

 

Na co chcesz się szczepić Jaxx ?? Przeciwko Grypie chcesz się zaszczepić ??  Masakra że w ogóle ten temat jest wałkowany i nakręcany żeby ludzi ogłupić  ??  Lepiej zadaj pytanie z czego ludzie mają żyć i z czego się utrzymać a nie czy ktoś się będzie szczepił  , bo  szczepionki to główny temat mediów głównego nurtu i jak by przestali o tym mówić to zaraz byśmy, moim zdaniem, wrócili do normalnego życia  a tak ciągle jesteśmy zastraszani przez rząd :( 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się ponieważ  z tego co widzę uwierzyłeś w to co rząd mówi i ( cześć Polski )  i z jednej strony się nie dziwię bo jak bym oglądam media głównego nurtu czyli TVP to tez bym przesiąkł tym wszystkim  a że mam, moim zdaniem, czysty umysł to myślę trzeźwo. Przez takie myślenie mamy jak mamy i tu aż przykro się na to patrzy. Ty jak byś mógł, tak sądzę, to byś nie pozwolił ludziom otworzyć firm bo byś powiedział że to winna ludzi że takie są statystyki zakłamane jakie podaje rząd  z z czymś, co nazywam "ściemą konowirusem".

 

Popieram Górali w tym że potrafią zaryzykować i otwierają swoje firmy  i tak samo zaczyna się dziać w całej Polsce :)  

 

Że co proszę * 2  ehhehehehehe

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30Mylisz się bardzo co do mojego źródła informacji - pomijam to jednak, bo nie o tym jest wątek. Co do pandemii. Jeśli jesteś w stanie wykazać że wirusa nie ma i nie zabija to bardzo proszę o naukowe dowody.

Czym innym jest jednak wiara w bardziej lub mniej sensowne ograniczenia, a czym innym wiara w wirusa i to jakie skutki wywołuje.

Co do zapisów na szczepienia, koszmar. W piątek próbowałem zapisać moich rodziców. Nie szło się dodzwonić. A gdy się dodzwoniłem się późnym popołudniem, dowiedziałem się że miejsca już praktycznie wyczerpane. Rzutem na taśmę pojedyncze wolne miejsca były jeszcze w dwóch punktach w dużym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek11 mam pytanie do Ciebie  tak na poważnie , czytałeś  ulotkę od tej szczepionki  że tak na pewniaka idziesz  w szczepienie ??? Czy dla Ciebie nie jest podejrzane że producent nie bieżę rządnej odpowiedzialności  w razie powikłań ??? Nie  boisz się powikłań w razie czego ?? Masz prawo robić co chcesz ale z tego co tu widzę wszyscy chcą być wszczepieni a nie czytają ulotek od tej szczepionki  hmmm  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30Pokaż mi jakikolwiek lek czy jakąkolwiek szczepionkę, w której rubryka o skutkach ubocznych będzie pusta. Czy Ty się w ogóle nie leczysz jak na coś zachorujesz?

Po to się pisze o powikłaniach w ulotce, abyś miał świadomość przyjmowanego ryzyka i nie skarżył producenta.

Wiesz jakie skutki uboczne wywołuje przyjmowana chemia u ludzi chorych na nowotwory? Mają nie przyjmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dvbtowiec napisał:

@XMAREKK30Mylisz się bardzo co do mojego źródła informacji - pomijam to jednak, bo nie o tym jest wątek. Co do pandemii. Jeśli jesteś w stanie wykazać że wirusa nie ma i nie zabija to bardzo proszę o naukowe dowody.

Czym innym jest jednak wiara w bardziej lub mniej sensowne ograniczenia, a czym innym wiara w wirusa i to jakie skutki wywołuje.

 

 

Każdy robi co uważa za słuszne ale co do tych naukowych dowodów to wystarczy   troszkę pooglądać niezależne stacje  a nie stacje głównego ścieku. Pamiętaj żeby ogłosić  Pandemie jak to mówią to musi być umieralność na jakimś na jakimś poziomie a póki co tak nie jest. Umieralność w Polsce na COVID19  jest na poziomie  0,002% także o jakiej Pandemii my tu mówimy ??? Pytam się o jakiej Pandemii my tu mówimy ???  Dawno powinny być poluzowane restrykcje a co rząd mówi a takiego wała jak Polska cała hhehehehe. Bo jak Unia  Europejska mówi że jest Pandemia to jest Pandemia i póki nas nie wszczepią  to nie będzie normalności i potem tak wszyscy  powtarzają.

Dla czego żadna stacja nie podaje ile zmarło na COVID19 jeśli a  tylko a za to padają np: zmarło 500 osób i wszystko a później ludzie myślą że zmarło na samego COVID19 WŁAŚNIE  TYLE osób a prawda jest taka że jeśli zmarło to bardzo mało ale o tym się nie mówi , ma zdziałać NA PSYCHIKĘ większa suma niż ta  mała.

 

Ja Ciebie do niczego nie będę zmuszał chcesz to niech Cię wszczepią i twoich bliskich i po sprawie :)  

13 minut temu, dvbtowiec napisał:

@XMAREKK30Pokaż mi jakikolwiek lek czy jakąkolwiek szczepionkę, w której rubryka o skutkach ubocznych będzie pusta. Czy Ty się w ogóle nie leczysz jak na coś zachorujesz?

Po to się pisze o powikłaniach w ulotce, abyś miał świadomość przyjmowanego ryzyka i nie skarżył producenta.

Wiesz jakie skutki uboczne wywołuje przyjmowana chemia u ludzi chorych na nowotwory? Mają nie przyjmować?

 Nic Ci nie będę udowadniał ponieważ ty już jesteś po tej drugiej stronie czyli nie ma nic innego niż COVID19 a reszta chorób j jak GRYPA dawno odeszła w nie pamięć :)

 

Życzę Ci miłego dnia :)  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Każdy lek czy szczepionka zawiera rubrykę możliwe skutki uboczne.

Znam skutki uboczne, mam pewne obawy, nie mniej jednak jeśli widzę, że grono lekarzy, ekspertów i doktorów medycznych szczepi się i zachęca do szczepienia to obawy trochę spadają. Zwłaszcza, że NOP w Polsce wg oficjalnych statystyk jest niewiele, a większość z nich to zaczerwienienie i ból w miejscu wkłucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Każdy lek czy szczepionka zawiera rubrykę możliwe skutki uboczne.

Znam skutki uboczne, mam pewne obawy, nie mniej jednak jeśli widzę, że grono lekarzy, ekspertów i doktorów medycznych szczepi się i zachęca do szczepienia to obawy trochę spadają. Zwłaszcza, że NOP w Polsce wg oficjalnych statystyk jest niewiele, a większość z nich to zaczerwienienie i ból w miejscu wkłucia. 

 

No to nie masz czego się bać w takim razie i życzę powodzenia :)  Jeśli tak mówią eksperci rządowi to znaczy że jest tak  na prawdę  hehehehhe :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

No to nie masz czego się bać w takim razie i życzę powodzenia :)  Jeśli tak mówią eksperci rządowi to znaczy że jest tak  na prawdę  hehehehhe :) 

Zacytuj ekspertów których Ty uważasz za wiarygodnych, podaj ich tytuły naukowe i doświadczenie w zawodzie.

Bo z dyskusji "nie będę Ci niczego udowadniał, bo jesteś po drugiej stronie" - jakby tu były jakieś strony - kompletnie nic nie wynika.

Jeśli na upartego przyjąć strony, to faktycznie są, życie naszych najbliższych, lub umieranie w potwornych męczarniach duszenia się i w samotności.

Które skutki uboczne wybierasz? Bo jednak zaczerwienienie w miejscu szczepienia, niż umieranie dusząc się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest Konowirus ?? Mówi WIRUSOLOG Włodzimierz Gut i pewnie według was mówi nie prawdę  :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=IH3LqtivbA

 

A tu cały wywiad :

 

https://www.youtube.com/watch?v=uHo4L0V_EPM

 

Następny wywiad z Dr Basiukiewicz pewnie tez mówi nie prawdę 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:) i oby już tak zostało. Ja mam złe doświadczenia po szczepieniach i pewnie jestem w tych 10-20% ludzi, którzy przynajmniej jakiś czas po szczepieniu po prostu muszą odchorować.

Przypominam, że szczepionki na COVID-19 są dopuszczone w trybie "Emergency". Chyba nie muszę tłumaczyć co to oznacza. Wszystko jest na szybko i to może być (i jest...) wersja beta. Jak się uda to się uda, a jeśli nie to trudno.

 

Wirus jest niebezpieczny, ale jeśli chodzi o śmiertelność: globalnie (IFR) – 0,5-1%, i to właśnie dlatego trzeba zamknąć i uwalić 3/4 gospodarki, po to aby najbogatsi posiadali jeszcze więcej i byli jeszcze bardziej bogaci?

 

Chodzi o to, że przeciwnicy pandemii nie negują jej, ale uważają, że jest to szyte grubymi nićmi w jakimś celu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria spisowa miałaby sens, gdyby nieliczne kraje tak postępowały. W sytuacji gdy postępuje tak samo cały świat, trudno m uwierzyć że indywidualne rządy o różnych poglądach, sympatiach i antypatiach względem państw, mówią jednym głosem. Jaki zysk ma zablokowana gospodarka danego kraju? Zmniejsza się PKB, rośnie dług publiczny, tylko po to aby jakiś koncern międzynarodowy mógł zbić interes?

Naciągane i to bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak co bym Ci nie powiedział to i tak byś nie uwierzył  i byś się się śmiał , także jak byś chciał to byś sam doszedł do takich wniosków jak ja ale że jest inaczej to dla czego mam Cię przekonywać. Pewnie widziałeś te przepełnione łózka chorych na COVID19  , pewnie wiesz  że dużo umiera dziennie na COVID19  , także wiesz tak dużo że moje argumenty do twoich nijak się maja. 

Ustalmy tak ty wierzysz w tą całą Pandemie a ja nie i wszystko a jaka wyjdzie prawda pewnie nie długo się przekonamy czy to było wszystko celowe czy nie , czy  WHO i Firmy które chcą zarobić ogromne pieniądze czy jak  zrobiły takie zamieszanie jak ze Świńską Grypą , gdzie później okazało się że nie było żadnej Pandemii   i  gdzie samo WHO się do tego przyznało  ale co tam nie ważne żeby ludzie nie zdrowieli  na swoje choroby ale ważne żeby  byli wszczepieni bo inaczej nie wyjdziesz z domu :)  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracamy do punktu wyjścia. Jeśli w pandemię nie wierzysz i nie chcesz racjonalnie wyjaśniać dlaczego z dowodami na swoje tezy, to w tym temacie swoje stanowisko już wyraziłeś :)Nic nowego się od Ciebie nie dowiemy, bo jak sam napisałeś wyjaśniał tym po drugiej stronie niczego nie będziesz. Nie ma więc potrzeby abyś się powtarzał że nie wierzysz w pandemię, stanowisko Twoje jest znane :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dvbtowiec napisał:

Czyli cały świat dał się nabrać? :)

 

 Może nie długo się o tym dowiemy  po co to wszystko było ale na dziś wiemy że ludzie umierają na swoje choroby bo nie ma kto ich leczyć a lekarze maja ich w poważaniu głęboko , bo COVID19 jest numer 1  na ten moment a reszta niech umiera w męczarniach a Kobiety i w ciąży niech umierają w karetkach bo co COVID19 nr 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...