Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Informacja podawana na stronie oficjalnego festiwalu o zerwaniu współpracy z Planete+ z powodu zmiany profilu stacji z dokumentalnej na rozrywkową jest nie prawdziwa i krzywdząca dla stacji według Planete+ taką uzyskałem od nich informacje.

Taką otrzymałem oto wiadomość od Planete+:

Jest to krzywdzące dla nas, jeśli faktycznie tak było w komunikacie.

Jesteśmy kanałem dokumentalnym i takim zostaniemy :-)

Na pewno znajdziesz u nas najlepsze dokumenty i nadal będziemy pokazywać świat, taki jakim jest naprawdę, czyli bez dodatkowych kolorów. A nowy program jest tylko tego dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ostatnio wspomianłem o Johnnym Cashu. O i akurat dzisiaj Planete+ wyemituje  dokument "Johnny Cash - to ja". Emisja dziś o 22:00. Za tydzień powtórka o 20:30 oraz również za tydzień tym razem w TVP Kultura koncert Johnnego Casha z 1976 o 22:35.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tylko pytanie czy dorasta do pięt Planete :)
Szkoda bo chciałem wybrać CP, a ze względu na Planete+ będe musiał wybrać NC+....tylko szkoda tej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie :(

Dzięki za info....A jest możliwość oglądania go gdzieś online, oczywiście nie mam nc+ go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na Player.pl. Swoja drogą, tam jest jeszcze coś premierowego do oglądania? Bo mam wrażenie, że oni emitują od dłuższego czasu w kółko to samo.

Zresztą Domo i Kuchnia podobnie, budżety przesunęły się chyba na inne kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na Player.pl. Swoja drogą, tam jest jeszcze coś premierowego do oglądania? Bo mam wrażenie, że oni emitują od dłuższego czasu w kółko to samo.

Zresztą Domo i Kuchnia podobnie, budżety przesunęły się chyba na inne kanały...

 

Świetnie! Ciekawe czy jest możliwość konfigurowania własnego pakietu, czy też muszę wybrać pakiet start z Planete+ i innymi 11 kanałami za 20zł na miesiąc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał Planete+ pojawi się kiedyś w ofercie Cyfrowego Polsatu?

Nie pojawi się, bo jest na wyłączność satelitarną nc+( jest jeszcze na satelicie Orange TV, ale to dlatego, że tam na siatce są pakiety nc+ [+ lekkie zmiany] ) oraz w wybranych kablówkach, tak samo jak Polsatu Sport nie pojawia się w nc+ i Orange TV DTH :) Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Premiery PLANETE+  31.12.2018-6.01.2019

 

poniedziałek, 31 grudnia 2018:

17:00 Świat z góry (odc. 11 i 12) - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2018 PLANETE+

 

wtorek, 1 stycznia 2019:

17:00 Świat z góry (odc. 13 i 14-ost.) - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2018 PLANETE+

22:00 Sztuczna inteligencja - twój nowy mózg - film dokumentalny, Francja 2017 PLANETE+

 

środa, 2 stycznia 2019:

22:00 Zbrodnie, wypadki i inne przypadki (odc. 1 i 2)  - serial dokumentalny, Francja 2017 PLANETE+

 

czwartek, 3 stycznia 2019:

22:00 Dopaść Franco. Zamach na dyktatora - film dokumentalny, Niemcy 2016 PLANETE+

 

sobota, 5 stycznia 2019:

17:00 Laos z góry - film dokumentalny, Wielka Brytania 2018 PLANETE+

 

niedziela, 6 stycznia 2019:

17:00 Wietnam z góry - film dokumentalny, Wielka Brytania 2018 PLANETE+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...