Jump to content
Poland

Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych

Recommended Posts

Program TV z dnia 5 kwietnia 2001:

 

TVP 1

 

06:00 Kawa czy herbata?

06:55 Giełda

07:00 Kawa czy herbata?

07:30 Telezakupy

07:45 Kawa czy herbata?

08:15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny

08:30 Wiadomości

08:40 Prognoza pogody

08:45 Mój przyjaciel Torbek - serial animowany USA 1996 29min.

09:15 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci

09:25 Wesoła matematyka: Tajemniczy przedmiot

09:45 Bajeczka o domku do wynajęcia - program dla dzieci

10:05 Barnaby Jones (4) - serial kryminalny USA 1973 48min.

10:55 ZUS radzi - magazyn poradnikowy

11:05 Mamy dziecko - magazyn poradnikowy

11:25 Dzień jak co dzień: Czas na Poloneza

11:35 Z kamerą wśród zwierząt: Uratowane zwierzęta - magazyn przyrodniczy

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny

12:20 Horyzonty - magazyn rolniczy

12:45 Klan (454) - telenowela Polska 2001 25min.

13:10 Ambulatorium

13:20 Chłopiec czy dziewczynka? (1) - film dokumentalny USA

13:50 Ambulatorium

14:00 Wyprzedzić chorobę: Męska sprawa - magazyn medyczny

14:20 Ambulatorium

14:35 Po pierwsze środowisko: Środowisko - jakie mamy? - magazyn ekologiczny

15:00 Wiadomości

15:10 Raport z demokracji - magazyn publicystyczny

15:30 Auto-mix - magazyn motoryzacyjny

15:45 Babiniec - program redakcji katolickiej

16:05 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży

16:30 Moda na sukces (1346) - telenowela USA 1997 21min.

16:50 The Race - regaty dookoła świata

17:00 Teleexpress

17:20 Gość Jedynki

17:30 Plebania (53) - serial obyczajowy Polska 2000 25min.

18:05 Dwadzieścia jeden - teleturniej

18:35 Więzy krwi (8) - serial obyczajowy Polska 2000 25min.

19:05 Wieczorynka: Porwanie Baltazara Gąbki (10) - serial animowany Polska 1969 7min.

19:15 Jutro weekend

19:30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody

20:10 Sekcja specjalna (9/13) - serial kryminalny USA 1998 41min.

21:00 Zawsze po 21-szej - magazyn reporterów

21:35 Tygodnik polityczny Jedynki

22:25 Monitor Wiadomości

22:50 Sportowy flesz

23:00 Czas na... kontrowersyjny dokument: Emmanuelle na cenzurowanym - film dokumentalny W. Bryt. 2000

23:50 Kurt i Courtney

01:25 Romantyczne podróże do Polski: Tuż za rogatkami (1)

01:50 Zakończenie programu

 

TVP 2

 

07:30 Dziennik krajowy

07:50 Studio urody - magazyn

08:00 Program lokalny

08:30 Złotopolscy: Złamana ręka, zwichnięta noga (310) - telenowela Polska 2001 25min.

09:00 Morten Korch - Nad Spokojną Wodą (7,8) - serial obyczajowy Dania 1999 56min.

09:55 Cena ryzyka: Całkowite zniszczenie (12/13) - serial dokumentalny USA 1997

10:20 Krew myśliwego - film przygodowy Francja/Kanada 1995 92min.

12:00 Kabaret a sprawa Polska (1) - program artystyczny

13:00 Ich pięcioro (3) - serial dla młodzieży USA 1994 44min.

13:45 Zwierzakom na ratunek (2/26) - serial przygodowy USA 1997 23min.

14:05 Ale para Felek i Klara - program dla młodzieży

14:30 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży

15:00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny

16:00 Panorama

16:10 Sukces (19,20) - serial obyczajowy Polska 2000 50min.

17:10 Proton - magazyn sensacji naukowych

17:30 Program lokalny

18:20 Prognoza pogody

18:30 Panorama

18:50 Dwójkomania

18:55 Jeden z dziesięciu - teleturniej

19:25 Ikona Bożego Zmartwychpowstania

20:00 Czy tak musi być - konferencja na temat bezrobocia zorganizowana PKPP

20:50 Dwójkomania

21:00 Panorama

21:20 Sport telegram

21:25 Prognoza pogody

21:35 Z archiwum X - serial sensacyjny USA 1999 43min.

22:25 997 - magazyn kryminalny

23:00 Wybrańcy (1/4) - serial sensacyjny Australia 1998 47min.

23:45 Na mostku i na moście - film dokumentalny W. Bryt. 1998

00:40 Zakończenie programu

 

Polsat

 

06:00 Piosenka na życzenie

07:00 Pokemon (90) - serial animowany Japonia/USA 1998 25min.

07:25 Polityczne graffiti - program publicystyczny

07:40 Słoneczny patrol (139) - serial przygodowy USA 1999 45min.

08:35 Strażnik Teksasu (54) - serial sensacyjny USA 1998 45min.

09:30 Zbuntowany Anioł (236) - telenowela Argentyna 1999 45min.

10:20 Fiorella (169) - serial obyczajowy Peru 2000 45min.

11:15 Słodka trucizna (64) - serial obyczajowy Brazylia 1999 45min.

12:05 Zakręcony (1) - serial komediowy USA 1999 30min.

12:35 Dyżurny satyryk kraju - program satyryczny Tadeusza Drozdy

13:05 Disco Relax

14:05 Idź na całość - show z nagrodami

15:00 Casper (14) - serial animowany USA 1995 25min.

15:30 Informacje

15:55 Xena, wojownicza księżniczka (100) - serial przygodowy USA 1999 45min.

16:45 Strażnik Teksasu (55) - serial sensacyjny USA 1998 45min.

17:45 Fiorella (170) - serial obyczajowy Peru 2000 45min.

18:40 Informacje

18:45 Kurier TV

19:10 Zbuntowany Anioł (237) - telenowela Argentyna 1999 45min.

20:00 Dwa światy - reality show

20:30 Adam i Ewa (80) - serial obyczajowy Polska 2000 25min.

21:00 Misja w czasie 2 (5) - serial SF USA 1999 45min.

21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)

21:55 Nikita (69) - serial sensacyjny USA 1996 45min.

22:45 Informacje i biznes informacje

23:05 Prognoza pogody

23:10 Polityczne graffiti

23:25 Przyjaciele (111) - serial komediowy USA 1999 25min.

23:55 Miłość/Nienawiść - dramat obyczajowy USA 1994 90min.

01:40 Muzyka na BIS

05:00 Pożegnanie

 

TVN

 

05:45 Kropka nad i - program publicystyczny

06:00 Kamila (15) - serial obyczajowy Meksyk 45min.

06:45 Telesklep

07:00 Przeklęta miłość (56) - serial obyczajowy Kolumbia 2000 50min.

07:50 Super świnka (41) - serial animowany 25min.

08:15 Wesołe smoki (11) - serial animowany 25min.

08:40 Księżniczka Sissi (36) - serial animowany 25min.

09:05 Wodnikowe wzgórze (24) - serial animowany 25min.

09:30 Telesklep

10:30 Big Brother - reality show

11:15 Rozmowy w toku - talk show

12:00 Beverly Hills 90210 (63) - serial obyczajowy USA 45min.

13:00 Super świnka (41) - serial animowany 25min.

13:30 Wesołe smoki (11) - serial animowany 25min.

13:55 Księżniczka Sissi (36) - serial animowany 25min.

14:20 Wodnikowe wzgórze (24) - serial animowany 25min.

14:45 Krok za krokiem (8) - serial komediowy USA 25min.

15:15 Milionerzy - teleturniej

16:00 TVN Fakty i prognoza pogody

16:20 W niewoli uczuć (77) - serial obyczajowy Meksyk 2000 55min.

17:15 Big Brother: W cztery oczy - reality show

17:45 Telegra - psychozabawa

18:15 Rozmowy w toku - talk show

19:00 TVN Fakty

19:25 Kropka nad i - program publicystyczny

19:45 Sport

19:55 Pogoda

20:00 Big Brother - reality show

20:45 Zapomniane grzechy - dramat obyczajowy USA 1996 110min.

22:35 Centrum nadziei - telenowela dokumentalna Polska 30min.

23:05 TVN Fakty

23:15 Urzekła mnie Twoja historia - talk show

23:45 Big Brother: Extra - reality show

00:30 Pani Soffel - dramat obyczajowy USA 1984 120min.

02:30 Nic straconego - programy powtórkowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramówka TVP1:

- z dnia 14.12.1992:


  • 6:00 - Kawa czy herbata?
    9:00 - Wiadomości
    9:10 - Program dnia
    9:15 - Mama i ja
    9:25 - Domowe przedszkole
    9:55 - Porozmawiajmy o dzieciach
    10:05 - Dynastia
    11:00 - Szkoła dla rodziców
    11:20 - Dzieci to lubią
    11:30 - Good News Festival
    12:00 - Wiadomości
    12:10 - Program dnia
    12:15 - Telewizja Edukacyjna: Język francuski (13)
    12:45 - Telewizja Edukacyjna: Świątynie przyrody
    13:15 - Telewizja Edukacyjna: Język niemiecki (15)
    13:45 - Telewizja Edukacyjna: Oblicza Austrii
    14:15 - Telewizja Edukacyjna: Język włoski (15)
    14:30 - Telewizja Edukacyjna: Język angielski (15)
    15:00 - Telewizja Edukacyjna: Alf
    15:30 - Telewizja Edukacyjna: Prezentacje
    16:00 - Program dnia
    16:05 - Luz
    17:00 - Teleexpress
    17:25 - Alf
    17:50 - Klub dobrej książki
    18:10 - Magazynio
    18:20 - Z Polski rodem
    19:00 - Wieczorynka
    19:30 - Wiadomości
    20:05 - Antena
    20:30 - Teatr Telewizji: Wspaniałe życie
    21:55 - Wiadomości
    22:10 - Pogranicze w Ogniu (16)
    23:10 - Garść ziemi ojczystej

- z dnia 23.12.1992:


  • 8:00 - Dzień dobry
    9:00 - Wiadomości
    9:10 - Mama i ja
    9:25 - Domowe przedszkole
    9:50 - Porozmawiajmy o dzieciach
    10:00 - Arcydzieła sztuki filmowej: Światła wielkiego miasta
    11:30 - Dalecy, a bliscy
    12:00 - Wiadomości
    12:10 - Program dnia
    12:15 - Cmentarze ziemi obiecanej
    12:45 - Telewizja Edukacyjna: Najważniejsze wydarzenia XX wieku
    13:25 - Telewizja Edukacyjna: Zjazd - Orchard Lake, sierpień 1992
    13:50 - Telewizja Edukacyjna: Sztuka świata zachodniego (4)
    14:20 - Telewizja Edukacyjna: Pegaz młodych
    14:40 - Telewizja Edukacyjna: Świat smithsoniański (2)
    15:40 - Telewizja Edukacyjna: Opowieści Dziwnoluda
    16:00 - Program dnia
    16:05 - Dla dzieci: Przed pierwszą gwiazdką...
    17:00 - Teleexpress
    17:25 - Na wariackich papierach (12)
    18:15 - Klinika zdrowego człowieka
    18:40 - My i świat
    19:00 - Wieczorynka
    19:30 - Wiadomości
    20:10 - Studio sport: Rok igrzysk
    21:00 - Górnictwo - szanse i zagrożenia
    22:00 - Polska w parlamencie
    22:30 - Piosenki z Butiku
    22:45 - Wiadomości
    23:05 - Królowa Bona (8)

Ramówka TVP2:

- z dnia 8.05.1990:


  • 16:55 - Język angielski (57)
    17:25 - Program dnia
    17:30 - Dookoła świata: Na pięknej wyspie (film o Tajwanie)
    18:00 - Kwestia sumienia
    18:30 - Dawniej niż wczoraj
    18:50 - Express reporterów
    19:10 - Modlitwa wieczorna (z Sanktuarium Matki Boskiej Pocieszenia w Nowym Sączu)
    19:30 - Studio Sport: ME w zapasach
    20:00 - Non stop kolor: "Od Lenina do Lennona"
    21:00 - Wywiad Ireny Dziedzic
    21:45 - Crimen (2)
    22:45 - 200-lecie Powązek
    23:05 - Komentarz dnia
    23:10 - Program na środę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem w jednym z gazety To&Owo ( marzec 2003 ? chyba :wink: )archiwalną ramówkę zagranicznych stacji, mało wyraźne zdjęcia ale skaner nie działa i użyłem telefonu :wink:

77d46a9d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program TV z dnia 17 czerwca 2001 roku.

 

TVP 1

 

06:15 Proszę o odpowiedź - program publicystyczny

06:30 Nasza gmina - magazyn rolniczy

07:20 Czarodziejski peryskop: Każdy chce mieć wygodny dom (1/26) - serial przyrodniczy W. Bryt.

07:45 Teleranek - program dla młodzieży

08:15 Siódme niebo (37/88) - serial dla młodzieży USA 1996 43min.

09:05 Co Pani na to? - program publicystyczny

09:40 Życie jak muzyka (2/30) - serial biograficzny Brazylia 1999 50min.

10:35 Lista przebojów - magazyn muzyczny

11:00 Przyjaciele - magazyn z udziałem niepełnosprawnych

11:35 Moc - magazyn motoryzacyjny

12:00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu

12:10 Czasy - katolicki magazyn informacyjny

12:25 Otwarte drzwi - magazyn katolicki

13:00 Wiadomości

13:10 Tydzień - magazyn rolniczy

13:45 Czarodziejki (13) - serial obyczajowy USA 1998 50min.

14:35 Koncert finałowy XXIV Konkursu dla Abonentów

15:15 Studio sport: Memoriał Janusza Kusocińskiego

16:00 Studio sport: Skoda Auto Grand Prix MTB

16:30 Sensacje XX wieku: Zaginione archiwa (3) - program Bogusława Wołoszańskiego

17:00 Teleexpress

17:20 Randka w ciemno - zabawa quizowa

18:05 Lokatorzy: Kino rodzinne - serial komediowy Polska 2001 25min.

18:35 Śmiechu warte - program rozrywkowy

19:00 Wieczorynka: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda (23) - serial animowany USA 1988 24min.

19:30 Wiadomości

19:50 Sport i Prognoza pogody

20:05 Tylko u nas - magazyn

20:30 Uciekające zakonnice - komedia kryminalna W. Bryt. 1990 88min.

22:05 Czas na dokument: Dziewczyny do aktów - film dokumentalny Dania

22:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - magazyn kryminalny

22:40 Pegaz - magazyn kulturalny

23:05 Sportowa niedziela

23:25 Studio sport: Skoda Auto Grand Prix MTB

23:40 Niezapomniane role: Kochankowie mojej mamy - dramat obyczajowy Polska 1986 92min.

01:15 Życie z zespołem Downa - film dokumentalny Francja 1992

02:10 Zakończenie programu

 

TVP 2

 

07:05 Film dla niesłyszących: Kocham Lucy (19,20) - serial komediowy USA 1951 51min.

07:55 Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)

08:00 Program lokalny

09:00 Doogie Howser, lekarz medycyny (64) - serial komediowy USA 1991 23min.

09:25 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy

09:50 VI Festiwal Kultury Kresowej Mrągowo 2000: Krzysztof Cwynar

10:10 Kręcioła - program dla młodzieży

10:35 Australia - arcydzieło natury - film dokumentalny Australia 1997

11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Wakacje ze smakiem - magazyn kulinarny

12:00 Siódma kompania znów w komplecie - komedia Francja 1975 83min.

13:25 Urodzinowy tort Williama Szekspira

13:55 30 ton! Lista, lista - lista przebojów

14:30 Familiada - teleturniej

15:00 Złotopolscy: Będzie miał na imię Jurek (337) - telenowela Polska 2001 25min.

15:30 Piknik Dwójki: Powitanie lata w Niechorzu - Gorące letnie rytmy Jose Torresa (2)

16:35 Na dobre i na złe (71) - serial obyczajowy Polska 2001 48min.

17:30 7 dni świat - program publicystyczny

18:00 Program lokalny

18:20 Prognoza pogody

18:30 Panorama

18:50 Dwójkomania

19:00 Święta wojna: Zakochani - serial komediowy Polska 2001 25min.

19:30 Gol - magazyn piłkarski

19:50 Spotkanie z Balladą - Ożenek w Kopydłowie: Zrękowiny (2) - program artystyczny

20:50 Dwójkomania

21:00 Panorama

21:20 Sport telegram

21:30 Prognoza pogody

21:35 Kruk (2/22) - serial sensacyjny USA 1998 45min.

22:25 Losowanie audiotele

22:30 Rewelacja miesiąca: Wielki Finał Koncertów Promenadowych w Royal Albert Hall i Hyde Parku w Londynie - koncert

00:15 Ziemia - ostatnie starcie (44-ost.) - serial SF USA 1997 41min.

01:00 Zakończenie programu

 

Polsat

 

06:00 Disco Polo Live

07:00 Twój lekarz - magazyn medyczny

07:15 Wystarczy chcieć

07:30 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych

08:00 Tom i Jerry (22) - serial animowany USA 1990 25min.

08:30 Tajemniczy rycerze (8) - serial SF USA 1998 25min.

09:00 Hugo - program dla dzieci

09:30 Power Rangers (215) - serial fantastyczny USA 199495 25min.

09:55 Disco Relax

10:55 Sabrina, nastoletnia czarownica (94) - serial komediowy USA 1997 25min.

11:20 Dusza człowiek (17) - serial komediowy USA 1997 25min.

11:50 Nowe przygody Elzy z afrykańskiego buszu - film przygodowy USA 1996 92min.

13:40 Podwójna akcja (14) - serial fantastyczny USA 2000 43min.

14:35 Zakręcony (12) - serial komediowy USA 1999 30min.

15:00 Pepsi World Star Challenge

15:20 Fundacja Polsat

15:30 Informacje

15:45 Prognoza pogody

15:50 Gliniarz z dżungli 2 (16) - serial sensacyjny USA 1996 44min.

16:50 Rycerz nocy (28) - serial sensacyjny USA 1997 45min.

17:45 Potyczki Amy (10) - serial obyczajowy USA 1999 45min.

18:40 Informacje

18:55 Hoop Sport Magazyn

19:05 Życiowa szansa - teleturniej

20:00 Dwa światy - reality show

21:00 LETNIE KINO LIPTONA: Kokon 2 - film SF USA 1988 130min.

21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)

23:15 Na każdy temat: Najbrzydsza twarz na świecie - talk show

00:20 Roswell: W kręgu tajemnic (11) - serial SF USA 1999 45min.

01:15 Magazyn sportowy

02:15 FIFA TV - magazyn sportowy

02:45 Muzyka na BIS

05:00 Zakończenie programu

 

TVN

 

22:10 Wzgórze Złamanych Serc - film sensacyjny USA 1986 150min.

00:40 Na tropie zbrodni (9/26) - serial sensacyjny USA 50min.

01:35 Przeklęty kamień - horror USA 1992 100min.

03:15 Nic straconego - programy powtórkowe

07:00 Telesklep

08:00 Patrol Jin Jin (13/26) - serial animowany 25min.

08:25 Huckelberry Finn (19/26) - serial animowany 25min.

08:45 Walter Melon (18/52) - serial animowany 25min.

09:10 David Copperfield (1/2) - film przygodowy USA 1999 95min.

10:45 Złotowłosa - dramat obyczajowy USA 1991 105min.

12:30 Droga do gwiazd - program rozrywkowy

13:30 Nauka jazdy - serial dokumentalny

14:00 Przygody Supermana (5/66) - serial przygodowy USA 1993 50min.

14:55 Co za tydzień - magazyn

15:30 Jak kochają czarownice - komedia Francja 1997 120min.

17:30 Ale plama - program rozrywkowy

18:00 Big Brother: Naj... - reality show

19:00 TVN Fakty

19:20 Sport

19:25 Pogoda

19:35 Milionerzy - teleturniej

20:25 Big Brother: Ring - reality show

22:10 Ekspedycja - prolog

22:40 Super Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki

23:10 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwów

23:40 Prezydencki poker (39) - serial obyczajowy USA 55min.

00:30 Big Brother: Naj... - reality show

01:20 Po tamtej stronie chmur - dramat psychologiczny Francja/Włochy 1995 110min.

03:10 Nic straconego - programy powtórkowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
23:10 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwów

To był jeden z najlepszych programów, jaki był na antenie tvn. Była w nim seria Kriminalnaja Rossija. Współczesne kroniki, tworzona przez, jeszcze wtedy niezależną, telewizję NTV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy ktoś wie, ale znalazłem prawdziwe ramówki na 04.06.1991 r. i Święta 1995, które różnią się od tych które podawał adi12112.

Wtorek, 04.06.1991

TP1

08:00 Dzień dobry - poranny magazyn aktualności

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Domowe przedszkole

09:30 IV Pielgrzymka Jana Pawła II - Msza św. z homilią na lotnisku wojskowym (Radom)

11:55 Aktualności Telegazety

12:00 Przygody profesora Ciekawskiego - program dla dzieci

12:30 Wśród ludzi

13:00 Chemia: Powtórzenie wiadomości

13:30 Spotkania z literaturą: K. K. Baczyński

14:05 Agroszkoła: Kombajny zbożowe

14:30 Tele-Radio-Komputer

15:05 "Jedwabny szlak" - film dok. prod. jap.

16:00 Wiadomości popołudniowe

16:10 Video-top

16:20 Dla dzieci: Tik-Tak oraz film z serii "Przygody Misia Ruxpina"

17:15 Teleexpress

17:35 IV Pielgrzymka Jana Pawła II - Msza św. z homilią przy kościele Miłosierdzia Bożego (Łomża)

19:50 Wiadomości

20:25 Kolekcjonerka - film prod. francuskiej

21:55 Księża poeci

22:55 4 dzień pielgrzymki Jana Pawła II

23:10 Wiadomości wieczorne

23:20 Wódko, pozwól żyć

23:45 Język francuski

 

TP2

08:00 CNN Headline News

08:10 Jan Paweł II w Polsce

08:40 Denver - ostatni dinozaur - film dla dzieci

09:10 Santa Barbara - film prod. USA

10:00 CNN Headline News

10:10 Przerwa

17:00 "Nova" - film prod. USA

18:00 Program lokalny

18:30 Film dokumentalny

19:30 Język angielski

20:00 Wrocław na antenie "Dwójki"

21:00 Jan Paweł II w Polsce

21:30 Panorama dnia

21:45 Sport

21:55 Miesiąc nadziei - film prod. USA

23:35 Studio KBWE

00:05 CNN Headline News

 

Źródło: http://bibliotekacyfrowa.eu/dlibra/doccontent?id=2197, strona 15

 

niedziela, 24.12.1995

TVP1

07:00 Program dnia

07:10 Arktyczna Odyseja

08:00 Dziadek do Orzechów - film baletowy

09:25 Kukułka

09:35 Przygody Hucka Finna - serial

10:30 Wigilia w Raju

11:00 U Źródeł

12:00 Anioł Pański

12:20 Da Capo

12:35 Pierwsze Święta na swoim

13:00 Na rogu świata i nieskończoności

13:30 Boskie przezenty - bajka muz.

13:55 Wigilie z Ojcem Świętym

14:05 W starym kinie: Czarodziej z OZ - film USA /1939/

15:50 Wigilie z Ojcem Świętym

16:05 Kolędy Pospieszalskich

16:55 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:20 Stół nakryty obrusem białym

17:55 Od przedszkola do Opola

18:40 Wigilie z Ojcem Świętym

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:00 Homilia Prymasa Polski

20:05 Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

20:25 Boże narodzenie u Bradych - komedia USA /1988/

22:10 Dzisiaj w Betlejem - kolędy '95

22:55 Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

23:20 Kabaret Starszych Panów

23:55 Pasterka

01:50 Mój wujaszek Benjamin - komedia fr. /1969/

 

TVP2

07:00 Echa tygodnia

07:30 Ręce mordercy - film ang.

08:25 Słowo na niedzielę

08:30 Program lokalny

09:30 Powitanie

09:45 Ojczyzna-polszczyzna

10:00 Klasztory

10:30 Mork i Mindy - serial

11:00 Ulica Sezamkowa

12:00 Chłopiec do bicia - film ang. /1989/

13:45 Św. Mikołaj i inne chłopaki

14:15 Jaś Fasola

14:50 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

15:00 Familiada

15:35 Powitanie

15:40 Z pamiętnika mej duszy

16:30 Wigilia w Dwójce

16:45 Nowe horyzonty

17:20 Święta w Connecticut - komedia USA, 1992

18:50 Program lokalny

19:00 Kolędy w Świętej Lipce

19:35 Przygody Animków - serial anim.

20:00 Koncert wigilijny z Wiednia

21:00 Panorama

21:30 Halo, Dwójka

21:45 Z kolędami u Czarnej madonny

22:10 Mężczyzna na poddaszu /1992/

23:40 Widzenie - widowisko, wyk. Jan Peszek

00:15 Mój najlepszy rok - komedia USA /1982/

01:45 Gwiazdka w Wiedniu

 

poniedziałek, 25.12.1995

TVP1

07:00 Prawdziwy skarb Montecristo - film przyrodniczy

07:45 Dzisiaj w Betlejem

08:30 Gwiazdka - film anim.

08:55 UNICEF dzieciom

10:00 Przygody Hucka Finna

11:00 505 tajemnic - film dok.

11:55 Msza Święta z Rzymu

12:45 Współczesny katolicyzm

13:50 W starym Kinie: Gospoda Świąteczna - film USA /1942/

15:33 Śmiechu warte

16:00 Magda Umer - mężczyźni jej życia

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:25 W 80 Dni Dookoła Świata /1/ - film USA /1956/

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Kevin Sam w Domu - film USA /1990/

22:00 Hanna Banaszak i jej goście

22:50 Oko w oko z Edytą Górniak

23:40 Szukając Sprawiedliwości - film USA /1991/

01:10 Obcy w domu - film fr. /1992/

 

TVP2

07:00 Kolędy na Jasnej Górze

07:30 Boże Narodzenie w Betlejem

08:00 Noc wigilijna - film anim.

08:30 Program lokalny

08:45 Mork i Mindy - serial

09:30 Powitanie

09:35 Małe Ojczyzny

10:10 Poznańskie słowiki

11:00 Scena Młodego Widza

12:00 Heidi /1/2/ - film USA /1993/

13:40 Świąteczny Kabaret OTTO

14:30 100 filmów z Wiesławem Gołasem - film dok.

15:10 Powitanie

15:20 Koncert kolęd

15:35 Miłość, szmaragd i krokodyl - film USA /1984/

17:15 Bogusław Kaczyński zaprasza

18:00 Program lokalny

18:10 Spotkanie z Balladą

19:00 Koło fortuny

19:30 Krzyżówka 13-latków

20:00 Koncert wigilijny

21:00 Panorama

21:30 Koncert kolęd Edwarda Palasza do słów Ernesta Brylla

21:55 Pracująca dziewczyna - komedia USA /1988/

23:40 Diana Ross, David Bowie, Rod Stewart

01:10 Piwniczne kolędy - Piwnica pod Baranami

01:50 Opowieść o wole i ośle w Betlejem - widowisko

 

wtorek, 26.12.1995

TVP1

07:00 Program dnia

07:05 Magia Dzikiej przyrody

07:55 Kolędy pospieszalskich

08:30 Szaleństwa Alvina Wiewiórki - film anim.

09:00 Dla dzieci

09:40 Kolędy "Gawędy"

09:55 Przygody Hucka Finna

11:00 Koncert życzeń

11:50 Dwoje w buszu - film dok.

12:45 Polski Londyn - film dok.

13:15 Kodeks Boziewicza

13:35 Północ - Południe /2/ - serial

14:25 Kultura duchowa narodu - serial

15:25 Magda Umer

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:25 W 80 Dni Dookoła Świata /1/ - film USA /1956/

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Szklana Pułapka - thriller /1988/

22:30 Wojtek Pszoniak

23:50 Kabaret Starszych Panów

00:25 Mona Lisa - film ang. (1986)

02:05 Zakończenie dnia

 

TVP2

07:00 Pieśni na Boże Narodzenie

07:30 Kapelan świadkiem wiary

08:00 Noc wigilijna - film anim.

08:30 Program lokalny

09:30 Nad naszym domem jasność

10:15 Gwiazdy na Gwiazdkę

11:00 Scena Młodego Widza

12:00 Heidi /2/ - film. USA

13:30 Elvis Stojko i jego joście

14:30 Bezludna wyspa

15:30 Klejnot Nilu - film USA /1985/

17:10 Ogród sztuk

17:50 Bogusław Kaczyński zaprasza

18:00 Program lokalny

18:10 Spotkanie z Balladą

19:00 Koło fortuny

19:35 Salonowe potyczki

20:00 Godzina Szczerości - Jerzy Połomski

21:00 Panorama

21:35 Czerwony Kapturek

22:35 Gliniarz w Przedszkolu - film USA /1990/

02:00 Niecodzienne świeto Natalie Cole

Źródło ramówek z 24, 25 i 26 grudnia 1995 r.: http://jbc.jelenia-gora.pl/dlibra/doccontent?id=3998, strona 37 - jest to wydanie Panoramy Oleśnickiej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tv 1000 2.12.2001

6.00 Flight of Fancy-dramat Usa 1999

8.00 Poika ja ilves -familijny Finlandia 1998

10.00 La Femme deChambre Du Titanic -dramat Francja /Włochy /Hiszpania 1997

11.35 Uncut - magazyn

12.00 Music from Another room -komedia Usa 1997

14.00 Men -komediodramat Usa 1998

15.30 Rasmus pa luffen - baśń Szwecja 1981

17.10 The White River Kid - dramat Usa 1999

19.00 Boyzone - konert

20.00 The Assignmeny thriller Kanada/Usa 1997

22.00 From Dusk Till Dawn 2 -The Texsas Blood Money - horror sensacyjny Usa 1999

23.30 Hollywood Superstars - Film dokumentalny

0.00 Caribbean undercover -film erotyczny Usa 1999

2.00 Beloved - Komediodramat Usa 1998

4.50 The Blackout dramat Usa 1997

Cartoon Network /TCM ( uk )

6.00 Fly Tales

6.30 The Moomins (pl. Muminki)

7.00 Flying Rhino junior High

7.30 Ned's Newt

8.00 The Powerpuff Girls ( atomówki )

8.30 Angela Anaconda

9.00 Tom and Jerry

9.30 The Smurfs ( smerfy )

10.00 The Moomins

10.30 A Pup Named Scooby- Doo

11.00 Binky Bill

11.30 Fly Tales

12.00 Magic Roundabout

12.30 Popeye

13.00 Droopy and Barney

13.30 Looney Tunes

14.00 Tom and Jerry

14.30 The Flinstones (flinstonowie )

15.00 Fat Dog Mendoza

15.30 Mike ,Lu and Og

16.00 Scooby doo

16.30 Dexter's Laboratory

17.00 The Powerpuff Girls

17.30 Ed ,Edd 'n' Eddy

18.00 Dagonball z

18.30 Gundram Wing

19.00 Tom and Jerry

19.30 The Flinstones

20.00 Dexter's Laboratory

20.30 Ed ,Edd 'n' Eddy

21.00 Johnny Bravo

21.30 The Powerpuff Girls

22.00 Operation Crossbow - film fabularny

23.55 The Drity Dozen dramat

2.25 Escape from Fort Bravo film fabularny

4.10 Once a Thief - film fabularny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program TVN

02-11-2000

06:05 Porywy serca (59) - serial obyczajowy, Meksyk

06:45 Telesklep

07:00 Malusińscy (15) - serial animowany dla dzieci

07:25 Alf (47) - serial komediowy, USA

07:50 Kapitan Planeta (6) - serial animowany dla dzieci

08:15 Zorro (10) - serial animowany dla dzieci

08:35 Pinokio (16) - serial animowany dla dzieci

09:00 Daniela i przyjaciele (64) - serial obyczajowy, Meksyk

09:50 Rozmowy w toku - talk show

10:35 Telesklep

11:30 Esmeralda (105) - serial obyczajowy, Meksyk

12:20 Trafiony zatopiony - program rozrywkowy

13:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy

13:50 Malusińscy (15) - serial animowany dla dzieci

14:15 Kapitan Planeta (6) - serial animowany dla dzieci

14:40 Zorro (10) - serial animowany dla dzieci

15:05 Pinokio (16) - serial animowany dla dzieci

15:30 Belfer z klasą (22) - serial komediowy, USA

16:00 Alf (48) - serial komediowy, USA

16:30 TVN Fakty

16:45 Pogoda

16:50 Valeria (39) - serial obyczajowy, Meksyk

17:45 Wizjer tvn - magazyn sensacji i rozrywki (ZA ZGODĄ RODZICÓW)

18:15 Rozmowy w toku - talk show

19:00 TVN Fakty

19:25 Sport

19:30 Pogoda

19:35 Porywy serca (60) - serial obyczajowy, Meksyk

20:30 Centrum nadziei - serial fabularno-dokumentalny

21:00 Nie chcę tego dziecka (No Child Of Mine) - film obyczajowy, USA 1993 reż. Michael Katleman / wyk. Patty Duke, Tracy Nelson, G.W.Bailey, Sheryl Lee Ralph, Susan Blakely, Markus Flanagan

22:50 TVN Fakty

22:55 Kropka nad i - program publicystyczny

23:20 Zimowy gość (The Winter Guest) - film obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1996 reż. Alan Rickman / wyk. Phyllida Law, Emma Thompson, Sheila Reid, Sandra Voe, Arlene Cockburn, Gary Hollywood

01:25 Wizjer tvn - magazyn sensacji i rozrywki (ZA ZGODĄ RODZICÓW)

01:55 Granie na zawołanie - program rozrywkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramówka na:

piątek, 15.05.1987

TP1

0810 Geografia, kl. VI

09:00 Historia, kl. III lic.

09:30 Domator

09:35 Domowe Przedszkole

10:00 DT - wiadomości

10:10 Film dla II zmiany: Owacje

11:25 Magazyn domatora

12:00 Język polski, kl. VIII

12:50 Genetyka

13:30 TTR - Mechanizacja rolnictwa i produkcja roślin (sem. II)

15:10 Program dnia - DT Wiadomości

15:15 Wyścig pokoju - transmisja z VII etapu Praga-Pradubce

16:55 Dla dzieci: Piątek z Pankracym

17:15 Teleexpress

17:30 Za kierownicą

17:50 Bez próby. Na jazzowo

18:30 Losy

18:50 Dobranoc: Cudowny talizman

19:00 Dziennik telewizyjny

20:00 Owacje - film fab.prod. radz.

21:15 Program muzyczny

21:50 Lex - magazyn społeczno-prawny

22:25 Kronika Wyścigu Pokoju

22:40 DT - wiadomości

23:00 Serce smoka - serial ang.

23:50 Piosenka na dobranoc

 

TP2:

16:55 Program dnia

17:00 Język angielski

17:30 Jak uprawiać sport: Sportowe rytmy wiosny

18:00 Program lokalny

18:30 Literatura i ekran: Świetność Saksonii i chwała Prus - serial NRD

19:30 Studio Festiwalu Muzyki Łańcut '87

20:00 Program rozrywkowy

20:30 Antyczny świat prof. Krawczuka: Wśród bogów i bohaterów

21:10 Galerie świata: Arcydzieła Galerii Dreznieńskiej

21:30 Panorama dnia

21:45 Filmy z Alainem Delonem: Akcja przeciw trzem - francuski film fab.

23:15 Stan krytyczny

23:50 Wieczorne wiadomości

 

sobota, 16.05.1987

TP1

07:25 TTR - Mechanizacja rolnictwa i hodowla zwierząt (sem. IV)

08:25 Program dnia

08:30 Tydzień na działce

09:00 Drops - magazyn dla dzieci i młodzieży i film z serii: W 80 dni dookoła świata z Willym Foggiem /9/

10:30 DT - wiadomości

10:40 Stare, nowe, najnowsze

12:05 Sojusznicy - wojskowy program dokumentalny

12:35 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców

13:05 Bariery

13:35 Wędrówki dalekie i bliskie: Śladami Wikingów /3/ - film dok. prod. szwedzko-duńsko-norweskiej

14:30 Na krawędzi słowa

14:50 Antologia dramatu powszechnego: Lew Tołstoj - Żywy trup, reż. A. Łapicki

16:25 Losowanie Dużego Lotka

16:40 Teleexpress

16:55 Studio Sport - transmisja VIII etapu Wyścigu Pokoju: Pardubice - Harrachow

17:55 Od Opola do Opola - plebiscyt piosenki

18:50 Marceli Szpak dziwi się światu

19:00 Z kamerą wśród zwierząt: Małpy

19:25 Magnes

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Nickelodeon - film fab. prod. angielsko-amerykańskiej

22:00 Od Opola do Opola - rozwiązanie plebiscytu

22:15 Czas - magazyn publ.

22:45 7 dni na świecie

22:55 DT - wiadomości

23:00 Sportowe rytmy tygodnia - kronika Wyścigu Pokoju

23:50 Kino Nocne: Gwiezdna droga /3/ - brazylijski film fab. w reż. A. Grissoli

 

TP2:

13:25 NURT

14:55 Powitanie

15:00 Halo, komputer

15:30 Godzina z...

16:30 Spektrum

17:00 Świat jest teatrem /13/: Dajcie mi grać, czyli teatr XX wieku - ost. odcinek serialu prod. ang.

18:00 Program lokalny

18:30 Bliżej prawa

19:15 Lekcja w IIIa - film dok.

19:30 Studio Festiwalu Muzyki Łańcut '87

20:15 Studio Sport - mistrzostwa Europy w karate

20:45 Studio hi-fi - Jarosław Śmietana

21:30 Panorama dnia

22:00 Zulus czaka /3/ - serial prod. ang.

22:55 Scena piosenki aktorskiej: Scena trwa... - recital Renaty Królewny

23:55 Wieczorne wiadomości

 

niedziela, 17.05.1987

TP1

07:15 Program dnia

07:20 Alarm przeciwpożarowy trwa

07:30 Wszechnica rodziny wiejskiej

07:55 Po gospodarsku

08:00 Tydzień

09:00 Dla młodych Widzów: Teleranek oraz film z serii: Chłopcy z Baker Street

10:30 DT-Wiadomości

10:35 Filmowe obserwacje świata: Świat ogrodów zoologicznych

11:25 Antena

12:00 Poranek symfoniczny WOSPRiT

13:00 Telewizyjny koncert życzeń

13:45 Wyścig Pokoju - transmisja z 9 etapu - jazda drużynowa na czas

14:20 Teatr dla dzieci: Eugeniusz Szwarc: Nagi król /2/

15:40 Wyścig Pokoju - transmisja z 9 etapu

16:50 Tryptyk himalajski: W cieniu Himalajów /1/ - film dok. Sz. Wodniaka

17:15 Teleexpress

17:50 Studio Sport - mecz piłki nożnej w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy: Węgry - Polska

18:50 Wieczorynka: W krainie czarnoksiężnika Oz /w przerwie meczu/

19:50 Dziennik telewizyjny

20:20 Miłość i pieniądze /2/ - film prod. kanadyjskiej

21:10 Pegaz

21:50 Klub Międzynarodowy

22:20 Loża - program kabaretowy

22:30 Sportowa niedziela i kronika Wyścigu Pokoju

23:00 Aleja gwiazd - recital Zdzisławy Sośnickiej

23:25 DT - wiadomości

 

TP2:

08:35 Echa tygodnia /dla niesłyszących/

10:10 Film dla niesłyszących: Miłość i pieniądze /2/ - film prod. kanadyjskiej

11:00 Sojusz w imię pokoju - wojskowy program dok.

11:30 Lokalny koncert życzeń

12:00 Kwadrans z hejnałem

12:15 Jutro poniedziałek

12:45 Zwierzęta świata: Ptaki Wenezueli - francuski serial przyrodniczy

13:10 Kino Familijne Hendersonowie /6/ - serial prod. australijskiej

14:00 Wideoteka

14:45 Telemost-Sofia-Warszawa

15:00 Kino-Oko - kalejdoskop filmowy

16:00 Skrzypek na dachu - film fab. prod. USA

19:00 Wywiady Ireny Dziedzic

19:30 Ekran szczerości - kropla śmierci, kropla życia

20:00 Książka dla ciebie

20:15 Festiwal Muzyki - Łańcut '87

21:10 Publicystyka kulturalna

21:30 Panorama dnia

21:45 Wielkie filmy małego ekranu: Blisko, coraz bliżej /6/: "Obcy wśród swoich - Rok 1914" - film TP

23:10 Mistrz, Małgorzata i inni - program publicystyczny

23:30 Wieczorne wiadomości

 

środa, 14.02.1990

TP1:

08:35 Domator

08:50 Domowe Przedszkole

09:15 Wiadomości poranne

09:25 Wśród ciemności - film obyczajowy

10:50 Domator

12:50 Program dla szkół

13:30 TTR

15:30 NURT

16:20 Program dnia i telegazeta

16:25 Dla młodych widzów: Latający holender

16:50 Dla dzieci: Trąba

17:15 Teleexpress

17:30 Sensacja XX wieku

17:55 Telewizyjny Informator Wydawniczy

18:15 Dawniej niż wczoraj

18:40 10 minut

19:00 Dobranoc: Wyprawa prof. Gąbki

19:10 Plus-minus - program publ.

19:30 Wiadomości

20:05 Akademia filmowa: Czyste niebo - film fab. prod. ZSRR

22:00 Sport

22:10 Program publicystyczny

22:40 Wiadomości wieczorne

23:05 Wódko, pozwól żyć...

23:30 Język Angielski /17/

 

TP2:

16:25 Korepetycje dla maturzystów: Język angielski /1/

16:55 Język francuski /14/

17:25 Program dnia

17:30 ABC - teleturniej językowy

18:00 Program lokalny

18:30 Magazyn 102

19:00 Pokój niżej /6/: Nowa ramówka - serial prod. ang.

19:30 Salonowe potyczki - spotkanie z Brychtem

20:00 Czarno na białym - przegląd PKF

20:40 Przegląd muzyczny

21:00 Ze wszystkich stron - Najbogatsza - program Jadwigi Stefanowicz

21:30 Panorama dnia

21:45 Telewizja nocą

22:30 Wyznania hochsztaplera Feliksa Krolla /2/ - serial prod. RFN

23:30 Komentarz dnia

23:35 Ekspres gospodarczy

 

czwartek, 14.02.1991

TP1:

08:00 Dzień dobry - poranny magazyn rozmaitości

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Domowe przedszkole

09:35 Giełda pracy, giełda szans

09:55 Herkules Poirot - detektyw /2/ - serial krym. prod. ang.

10:55 Aktualności Telegazety

11:00-14:55 Telewizja Edukacyjna:

11:00 O naturze /3/ - serial dok. prod. USA

11:30 Wawel zaginiony - film dok. Artura Janickiego

12:00 Fizyka - prąd zmienny

12:30 Przed ciszą i dźwiękiem

13:00 Agroszkoła - praca hodowlana

13:30 Przez lądy i morza - Sikhowie - film dok.

14:00 MEN informuje

14:05 Duch romantyzmu (1/14) - serial dok. prod. ang.

14:55 Program dnia

15:00 Studio Sport

16:00 Wiadomości popołudniowe

16:10 Video-Top

16:20 Dla młodych widzów: Kwant oraz film z serii: O naturze rzeczy

17:15 Teleexpress

17:35 Spojrzenia - publ. międzynarodowa

18:00 10 minut

18:10 Gobelin polski - film dok. Aleksandry Jarosz

18:45 Magazyn katolicki

19:15 Dobranoc: Psi żywot

19:30 Wiadomości

20:05 Herkules Poirot - detektyw /2/ - serial krym. prod. ang.

21:00 Pegaz

21:30 Interpelacje

22:30 Wiadomości wieczorne

22:45 Studio Sport - MŚ w narciarstwie klasycznym

23:20 Język angielski /45/

 

TP2:

07:55-11:00 Telewizja śniadaniowa

07:55 Powitanie

08:00 CNN - Headline News

08:10 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

09:10 W labiryncie - serial TP /powt./

09:40 Magazyn telewizji śniadaniowej

10:00 CNN - Headline News

10:10 Magazyn telewizji śniadaniowej

11:05 W przedeniu /cz. 1/ - film fab. prod. ZSRR

12:15 Pieśń o nocy - III Symfonia Karola Szymańskiego

12:45 Program dnia

12:50 Przegląd prasy

13:00 Wrocław na antenie "Dwójki"

14:00 CNN - Headline News

14:15 Szczecin na antenie "Dwójki"

15:00 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

16:00 Magazyn krajów nadbałtyckich

17:00 Kiedy brata zabija brat - reportaż Barbary Frotty

17:30 Tajemnice albumów Rabina Salomonskiego /2/ - Rabin Salomonski na II wojnie Światowej

18:00 Program lokalny

18:30 Cudowne lata /32/ - serial prod. USA /powt./

19:00 Obserwator

19:30 Język niemiecki /15/

20:00 Studio sport

21:00 Ekspres reporterów

21:30 Panorama dnia

21:45 Sport

21:55 Studio Teatralne "Dwójki": Bogusław Klimsa - Ósmy krąg, reż. Jan Szurmiej

23:05 Rozmowy z Czesławem Miłoszem

23:20 CNN - Headline News

23:30 Program na piątek

 

piątek, 14.02.1992

TP1:

08:00 Dzień dobry - poranny magazyn rozmaitości

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Domowe przedszkole

09:35 Szkoła dla rodziców - porady lekarza i psychologa: Co czytać?

09:50 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Albertville '92: Biatlon - sztafeta kobiet, sanki - dwójki

12:00 Telewizja edukacyjna

16:00 Studio 7 proponuje

16:15 Dla dzieci: Ciuchcia - program dla dzieci

17:05 Język angielski dla dzieci /1/: Muzzy comes back!

17:15 Teleexpress

17:35 Piłkarska kadra czeka

17:45 Klub dobrej książki

18:10 Bill Cosby Show - serial prod. USA

18:35 Raport

19:00 Reflex

19:15 Dobranoc: Bouli

19:30 Wiadomości

20:05 Szpieg Doskonały /5/ - serial sensacyjny prod. ang.

21:05 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Albertville '92: hokej: CSRS-Kanada, Szwajcaria-Norwegia, łyżwy figurowe, tańce

22:05 Zespół zapis przedstawia

22:35 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Albertville '92: CSRS-Kanada, podsumowanie dnia

23:35 Polskie zoo

23:45 Jutro w programie

23:50 "Siódemka" w "Jedynce" - francuski program satelitarny przedstawia: Stephane Grappeli

01:20 Program na sobotę

 

TP2:

07:30 Panorama

07:40 Rano

08:00 Gazeta domowa

08:10 Telewizja bizne

08:35 Lucky Luke - serial anim. prod. franc.

09:00 Świat kobiety - magazyn

09:25 Pokolenia - serial prod. USA

09:45 Rano

10:00 CNN

10:10 Język angielski /48/

13:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Albertville '92: skoki drużynowe, hokej: WNP-Francja, łyżwy szybkie 1km kobiet

16:25 Powitanie

16:30 Panorama

16:40 Pokolenia - serial prod. USA

17:00 Dzień zakochanych

17:05 Valentine Day - reportaż

17:30 Doskonała para - teleturniej

18:00 Programy lokalne

20:00 Znane małżeństwa

20:30 Horoskopy dla zakochanyh

20:40 Kochać, jak to trudno powiedzieć - program rozrywkowy

21:00 Panorama

21:25 Zdradliwy pocałunek - film fab. prod. USA

23:00 Znane małżeństwa

23:30 Przeboje dla zakochanych - na żywo

00:00 Panorama

00:10 Elvis Presley na Hawajach

00:40 Program na sobotę

 

niedziela, 14.02.1993

TVP1:

06:55 Program dnia

07:00 Podwodna odyseja ekipy Kapitana Cousteau

07:45 Rolnictwo na świecie

07:55 Przystanki codzienności

08:15 Notowania

08:45 Polskie Zoo /powt./

09:00 Zamek Eureki

09:25 Teleranek

09:50 Dzieciaki z ulicy Degrassi

10:25 National Geographic /6-ost./: Poszukiwacz - Wyprawa na koniec świata

11:15 Kinoteka polska: Lalka

11:35 Tydzień

12:20 Telewizyjny koncert życzeń

12:50 Teatr dla dzieci: Koziołek [beep]ek

13:40 Z kamerą wśród zwierząt: Historia ogrodów zoologicznych: Mullhouse

14:00 Bonanza /7/

14:50 Pjeprz i wanilia: Świat magii - Diagnoza (pisałem tak specjalnie ten pierwszy wyraz ponieważ, ze względu na dziwne programowanie cenzury w tym forum)

15:30 100 pytań do...

16:10 Studio Sport: MŚ w narciarstwie alpejskim

17:00 Teleexpress

17:30 Dynastia

18:20 7 dni-świat

18:50 Odjazdowa Telewizja Piracka "Ucho"

19:00 Wieczorynka: Walt Disney przedstawia: Gumisie /5/

19:30 Wiadomości

20:10 Kroniki młodego Indiany Jonesa /7/

21:05 Kabaret Olgi Lipińskiej - Wszystko już było

21:50 Sportowa niedziela oraz kronika Uniwersjady Zimowej - Zakopane '93

22:30 Wieczór w Teatrze - 80 lat Teatru Polskiego w Warszawie

23:20 Kobiety i mężczyżni - film fab. prod. USA

00:40 Program na poniedziałek

 

TVP2:

08:25 Film dla niesłyszących: Kroniki młodego Indiany Jonesa /7/ - serial prod. USA

09:15 Słowo na niedzielę /dla niesłyszących/

09:20 Powitanie

09:30 Program lokalny

10:30 Mini lista przebojów

11:00 Orkiestra Salonowa im. Josepha Lanera z Wiednia - koncert z Filharmonii Narodowej

12:00 Rodzinny bumerang - serial prod. ang.-austr.

12:40 Dzień zakochanych

12:45 Seans filmowy - prog. Ewy Banaszkiewicz

13:15 Podróże w czasie i przestrzeni: Wielcy Mołogowie /3/ - Szahdżahan

13:40 Dzień zakochanych

14:00 Piosenki dla zakochanych śpiewa Violetta Villas

14:25 Dzień zakochanych

14:45 Wydarzenia tygodnia

15:10 Dzień zakochanych

15:30 Godzina z Hanną Barberą - filmy anim. dla dzieci

16:25 Program dnia

16:30 Panorama

16:40 Cudowne lata - serial prod. USA

17:05 Dzień zakochanych

17:10 Studio Sport: Uniwersjada Zimowa - Zakopane '93 - Skoki narciarskie

18:00 Dzień zakochanych

18:35 Poe według Gormana: Opowieści niesamowite - serial prod. USA

20:00 Dzień zakochanyh

20:10 Godzina szczerości

21:00 Panorama

21:35 Koło fortuny - teleturniej

22:10 Bez prądy - koncert akustyczny Grzegorza Ciechowskiego

22:50 Dzień zakochanych

00:00 Panorama

00:10 Dzień zakochanych

00:40 Program na poniedziałek

 

poniedziałek, 14.02.1994

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

09:00 Wiadomości

09:10 Mama i ja

09:25 Domowe przedszkole

09:50 Studio Sport

11:05 Dynastia Colbych - serial /powt./

12:00 Wiadomości

12:15 Family Album

12:40 Muzzy in Goonland

12:45 Luz - program nastolatków

13:30 Telewizja Edukacyjna

15:55 Program dnia

16:05 Luz - program nastolatków

16:50 Muzyczna Jedynka

17:00 Teleexpress

17:20 Laboratorium - Stres

17:40 Prawnik domowy

18:00 Latający cyrk Monty'ego Pythona /2/

18:30 Studio Sport

19:00 Wieczorynka: Troskliwe misie

19:30 Wiadomości

20:00 Prosto z Belwederu

20:20 Teatr Telewizji: Zamek ze Szwecji, reż. Grzegorz Warchoł

21:50 Miniatury

22:00 Studio Sport

23:00 Wiadomości

23:15 Gorąca linia

23:25 Muzyczna Jedynka

23:35 Biały Szejk - film fab. prod. wł.

00:50 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego

02:00 Zakończenie programu

 

TVP2:

07:30 Panorama

07:35 Przeboje Dwójki

08:05 Program lokalny

08:30 Przygody Alfreda Jonatana Kwaka - serial

09:00 Studio Dwójki

09:10 Miłość i dyplomacja - serial

09:40 Ona

10:05 Muzzy in Goonland

10:10 Reporters

10:20 Muzzy Comes Back

10:25 Alles Gute

11:00 Panorama

11:05 Studio Sport

13:00 Panorama

13:05 Czterdziestolatek - 20 lat później - serial TVP

14:00 Rzeczpospolita Druga i pół /powt./

14:50 Klub Młodego Rebelianta /1/

15:20 Polska Kronika Filmowa

15:30 Przygody Alfreda Jonatana Kwaka - serial

16:00 Panorama

16:05 Studio Sport

17:30 Miłość i dyplomacja - serial

18:00 Panorama

18:03 Program lokalny

18:35 Koło fortuny - teleturniej

19:05 Studio Sport (hokej: Czechy-Austria)

20:05 Nocne sesje - serial

20:30 Auto

21:00 Panorama

21:40 Reporterzy Dwójki przedstawiają

22:00 Noc detektywów: Flesz - Śmiercionośny ładunek - film krym. prod. niem.-włos.

23:30 Światło w mroku - filmu dok. Pawła Woldana

00:00 Panorama

00:05 Studio Sport - hokej

01:05 Nocne sesje - serial

01:30 Zakończenie programu

 

wtorek, 14.02.1995

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

08:00 Pierwsze pocałunki - serial

08:30 Dla dzieci: Kolory

08:50 Gimnastyka

09:00 Wiadomości

09:10 Mama i ja

09:25 Domowe przedszkole

09:50 Porozmawiajmy o dzieciach

10:00 Catwalk - serial

10:45 Muzyczna Jedynka

11:00 Giełda pracy, giełda szans

11:20 Zaproszenie do stołu

11:30 Videofashion

11:50 Sto Lat

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes

12:15 Magazyn Notowań

12:40 Komputerowa szkoła

12:55 Księga cudów techniki

13:10 Wielkie odkrycie w nauce i technice

13:25 O wynalazkach natury

13:40 Kamienie z tej i nie z tej Ziemi

14:10 Kuchnia

14:20 Joystick

14:45 W świecie nauki

15:00 Muzyczna Jedynka

15:30 Dla młodych widzów: Sami o sobie

16:00 Pierwsze pocałunki - serial

16:25 Dla dzieci: Tik-Tak

17:00 Teleexpress

17:20 Aria ze śmiechem

17:40 Automania

18:05 Simpsonowie - serial anim.

18:30 Sensacje XX wieku

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Rządy Większości - film USA

21:45 Puls dnia

22:00 Ślady - film dok.

22:25 Sejmograf

22:30 Ludzie, władza, pieniądze

23:00 Wiadomości

23:20 Dopóki starczy sił - film dok.

23:50 A tam Polska właśnie - film dok.

00:20 Sztuka nie sztuka

00:40 Tani program o poezji

00:50 Legenda Tatr

01:15 Biesiady Humoru i Satyry - progr. rozr.

 

TVP2:

07:00 Panorama

07:10 Sport Telegram

07:20 Gość poranny

07:30 Kurs angielskiego BBC

07:40 Muzyczne nowości Dwójki

08:00 Program lokalny

08:30 Jest jaki jest - serial

09:00 Świat kobiet

09:30 Magia kina - serial dok.

09:50 Dzień zakochanych

10:00 Przygody Blacky'ego - serial

10:25 Familiada - teleturniej

10:55 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro "Damy i huzary"

12:40 Dzień zakochanych

13:00 Panorama

13:20 Zakazana miłość - serial

14:05 Clipol

14:45 Co jest grane?

14:55 Dzień zakochanych

15:00 Przygody Blacky'ego - serial

15:30 Familiada - teleturniej

16:00 Niech żyje miłość

16:30 30 Ton - lista przebojów

17:00 Magazyn przechodnia

17:10 Dzień zakochanych

17:40 W okolice stwórcy

18:00 Panorama

18:10 Program lokalny

19:00 Koło Fortuny

19:30 Dzień zakochanych

19:35 Hrabia Kaczula - serial anim.

20:00 Romanse, romanse - prog. rozr.

20:50 Sport telegram

21:00 Panorama

21:30 Dzień zakochanych

21:35 Pogotowie Ekologiczne

21:45 Reporterzy Dwójki przedstawiają

22:00 Dzień zakochanych

22:05 Rozpalone Serca - melodramat USA

00:00 Panorama

00:05 Trędowata - film pol.

 

środa, 14.02.1996

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

07:45 V.I.P.

08:00 Moda na sukces - serial

08:30 Tęczowy music-box

09:00 Wiadomości

09:10 Mama i ja

09:20 Gimnastyka

09:50 Domowe przedszkole

09:55 Porozmawiajmy o dzieciach

10:00 Tancerze na lodzie - serial

10:45 Muzyczna Jedynka

11:00 Poradnik petenta

11:15 Poradnik bałaganiarza

11:30 Publicystyka społeczna

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes

12:15 Magazyn notowań

12:40 Chochlikowe psoty

13:00 Bliżej sztuki

13:20 Podróże za horyzont

13:50 Dwie strony obrazu

14:00 Zgadnij, wykaż się

14:05 Konwencje teatralne

14:20 Lumen 2000

15:00 Kraina łagodności

15:30 Moda na sukces - serial

16:00 Raj

16:25 Party tura - quiz muzyczny

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:25 Miliard w rozumie

17:45 Z kamerą wśród zwierząt

18:05 Sukces - serial TVP

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Lisa i Joe - melodramat USA

22:00 Preydenckie referendum uwłaszczeniowe

22:30 Puls dnia

22:45 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej

23:00 Referenda uwłaszczeniowe

23:05 Wiadomości

23:25 Niedzielne dzieci - dramat pol.

00:40 Obraz w kulturze europejskiej - film dok.

 

TVP2:

07:00 Panorama

07:10 Sport telegram

07:20 Magazyn poranny

07:50 Akademia zdrowia

08:00 Program lokalny

08:30 Beztroskie dni - serial

09:00 Transmisja Obrad Sejmu

13:00 Panorama /w przerwie/

15:00 Powrót do wnętrza Ziemi z Willym Foggiem - serial anim.

15:25 Akademia zdrowia

15:35 Pejzaże wsi polskiej

16:00 Podaj łapę!

16:30 5x5

16:55 Referenda uwłaszczeniowe

17:00 Romanse, romanse - koncert

17:55 Losowanie LOTTO

18:00 Panorama

18:10 Program lokalny

19:05 Teleturniej: Jeden z dziesięciu

19:35 Dla dzieci: Po rozum do głowy

20:00 Dzień zakochanych: Kabaret i miłość

20:50 Referenda uwłaszczeniowe

21:00 Panorama

21:30 Sport telegram

21:40 Ekspress reporterów

22:15 Teatr Dwójki: Jarosław Marek Rymkiewicz "Król Mięsopust"

23:20 Dzień zakochanych: Telefon Świętego Walentego

00:00 Panorama

00:05 Lekcje mistrzowskie: Kenneth Gilbert

 

piątek, 14.02.1997

TVP1:

06:00 Kawa czy Herbata?

08:00 Miasteczko na granicy - serial

08:30 Wiadomości

08:40 Małe obracanie groszem

08:55 Reksio i jamnik - serial animowany

09:10 Zimowanki

09:35 Burzliwe dzieje pirata Rabarabara - widowisko dla dzieci

09:50 Pingu - serial anim.

10:00 Kontratak - serial

10:50 Aukcja - teleturniej

11:10 Kalendarz pani domu

11:25 Taki jest świat - magazyn reporterów

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes - magazyn

12:20 Magazyn notowań

12:50 Klub samotnych serc

13:10 Miniatury

13:15 Pierwsze kroki pod koszem

13:30 Albania gościem TV Edukacyjnej

14:10 Książki, które wstrząsneły światem

14:30 Jeśli nie Oxford, to co?

14:50 English and Arts - nauka angielskiego

15:00 Wiadomości

15:10 Agroliga '96

15:25 Kino Teleferii: Tajemnica Sagali - dzisiaj

15:50 Raj - pr. dla młodzieży

16:15 Wy-grajcie

16:25 Kuchnia wróżki - zupa jarzynowa

16:40 Chopin... sprywatyzowany - reportaż

17:00 Teleexpress

17:25 Tata, a Marcin powiedział...

17:35 Goniec - tygodnik kulturalny

17:55 Bezpieczniej - magazyn

18:10 Randka w ciemno

19:00 Wieczorynka: Smurfy

19:30 Wiadomosci

20:00 Pokochajmy się - komedia muz. USA

22:10 Nocny klub Jedynki

22:30 W centrum Uwagi

23:00 Giełda - magazyn rynku kapitałowego

23:10 Ojciec Leon zaprasza

23:45 Nocny klub Jedynki

00:00 Wiadomosci

00:10 Dzikie noe - dramat fr.

 

TVP2:

06:45 Kurs angielskiego

07:00 Panorama

07:05 Sport Telegram

07:15 Magazyn Dwójki

07:50 Akademia zdrowia Dwójki

08:00 Program lokalny

08:30 Pełna chata - serial

09:00 Świat kobiet

09:30 Odkrywanie 7. kontynentu

10:00 Ale heca - pr. dla dzieci

10:30 KOC - Kosmiczny Odcinek Cykliczny

11:00 Okolice kultury techno

11:30 Pętla czasu - live. Koncert zespołu Varius Manx, utwór z płyty Ego

12:00 Zimowy przekładaniec

12:15 Taz-Mania - serial animowany

12:45 Abecadło dźwięków - pr. dla dzieci niewidzących

12:50 Ferie na sportowo

13:00 Panorama

13:20 Jake i Ben - serial

14:05 Muzyczne źródło Dwójki

14:25 Clipol - magazyn muzyki rozrywkowej

15:00 Lucky Luke - serial animowany

15:25 Akademia zdrowia Dwójki

15:35 Artysta czasów jesieni - film dok.

15:50 Dzień zakochanych

15:55 Panorama

16:00 Animals

16:10 Zwierzęta wokół nas

16:35 Jeden na jeden

17:00 Dzień zakochanych

17:05 Mixer - program dla młodzieży

17:30 Program lokalny

18:00 Panorama

18:10 Program lokaln

18:35 Va Banque - teleturniej

19:05 Tele wizje kultury

19:35 Ale heca - pr. dla dzieci

20:00 Polowanie na miłość - pr. rozr.

20:40 Dzień zakochanych

21:00 Panorama

21:35 Studio Sport - skok wzwyż

22:35 Dzień zakochanych

22:45 Rozwiązanie konkursu Audiotele

22:55 Spotkanie - dramat fr.

00:15 Panorama

00:25 Noc muzycznych życzeń

Share this post


Link to post
Share on other sites

tv polonia 10.05.2004

6.00 10 minut tylko dla siebie

6.15 kawa czy herbata ?

8.00 wiadomości

8.15 Woronicza 17

8.25 Klan odc. 820

8.45 Eurotel - magazyn

8.55 Kasztaniaki

9.05 Wechikuł czaub

9.30 Moje Miasteczko

9.55 Laboratorium

10.15 Wieza Balel

10.35 katalog zabytków Gidle

10.45 od arii do piosenki odc. 2

11.25 stacja prl

12,00 wiadomosci

12,10 Syberyjskie sny

13,00 Rodzina Kanderów

14,00 ojczyzna polszczyzna

14,15 kochaj mnie

14,40 zaolzie -mag.

15,00 wiadomości

15,10 Taki powrót koncert

15,45 Smaki Europy

16,00 Klan odc 820

16,25 Co pani na to ?

16,50 kobiety białego domu

17,00 Teleexpress

17,15 Sportowy express

17,20 gość jedynki

17,35 wechikuł czasu

18,00 moje miasteczko odc 17

18,25 szkoła pod Baobabem

18,40 obserwator wojskowy

19,00 Polska w Letterkenny

19,15 dobranocka

19,30 wiadomości

20,10 Klan

20,30 rodzina Kalenderów

21,35 sportowy tydzień

22,05 Kochaj mnie

22,30 Tam gdzie jesteśmy

23,00 Panorama

23,00 Sport telegram

23,30 sprawa dla reportera

0,00 pegaz

0,25 Monitor wiadomości

0,40 Biznes perspektywy

0,45 zwierzenia kontrolowane

1,15 pingwin pik - pok

1,30 wiadomości

2,10 Klan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

To może teraz ja:)

Polsat 2 Cyfrowy - Komedia (wtorek, 25 lipca 2000 roku):

7.00 Dyżurny satyryk kraju

7.30 Jacek Ziobro Superstar

8.00 Zaporszenie na ślub

9.30 Benny Hill

10.00 Dziwoląg - komedia

11.20 Jacek Ziobro Superstar

11.50 Dyżurny satyryk kraju

12.20 Kromka razowego chleba - komedia obyczajowa

13.50 Wesoły wdowiec - serial komediowy

14.20 Śmierć na drodze - komediodramat

15.40 Dyżurny satyryk kraju

16.10 Junior - program rozrywkowy

16.40 Szalona noc - komedia

18.10 Wesoły wdowiec

18.30 Kalambury

19.00 Niepokój serca - komedia

20.30 Dyżurny satyryk kraju

21.00 Wielkość arbuzów - komedia

22.30 Kalambury

23.00 Ukryta kamera

23.30 On jest fantastyczny - komedia

Polsat 2 Cyfrowy - INFO FOKUMENT (Spotkania) (piątek, 21 lipca 2000 roku):

8.00 Garry Marshal - serial

9.00 Od nowa

9.10 Meta - magazyn

9.40 Pobocze - program dok.

10.05 Świadectwa - serial dok.

11.00 Kroniki - 40 lat minęło

11.25 Świat dalekich podróży

11.50 Życie dzikich zwierząt Toyoty

12.15 Joel Shcumacher

13.15 Wyzwolenie Polski

13.25 Meta

13.55 Gdzie jest nasz dom

14.20 Serce Japonii- serial dok.

14.50 Kroniki - 20 lat mineło

15.15 Kroniki - 40 lat minęło

15.40 Świat dalekich podróży

16.05 Życie dzikich zwierząt

16.30 Terry Gilliam

17.30 Refrten - program dok.

17/40 Meta

18.10 Notatki z prób - film

18.35 Kuchnia smakosza

19.10 Kroniki - 20 lat nimęlo

19.35 Kroniki - 40 lat minęło

20.00 Świat dalekich podróży

20.25. Życie dzikich zwierząt

20.50 Siney Lumet - serial

21.50 Kobiety naszych dni

 

 

źródło: Kurier TV Polsat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program dnia na...

31.08.1992 (pierwszy dzień Kawy czy Herbaty)

TVP1:

06:00 Kawa czy Herbata?

09:00 Wiadomości

09:10 Program dnia

09:15 Program dla dzieci

10:00 Dynastia

11:00 Pierwsze 365 Dni Dziecka /1/

11:30 OPPA – Hybrydy ’92 /1/

12:00 Wiadomości

12:15-16:00 Telewizja Edukacyjna:

12:15 Krzysztof Kamil Baczyński

12:50 Ćwiczenia z Czechowa

13:35 Wokanda historii: Józef Mackiewicz

14:05 Telewizja Edukacyjna zaprasza

14:35 Reportaż

15:00 Film dokumentalny

16:00 Program dnia

16:05 Teleferie z Luzem

17:20 Alf

17:50 Klub dobrej książki

18:10 Magazynio

18:20 Podróże na kresy: Kołomyja, cz. 2

18:45 Pocztówki z wakacji

19:00 Wieczorynka: widowisko pt. „A gdzie ja się bieduteńki podzieję” /3/

19:30 Wiadomości

20:05 Antena

20:30 Teatr Telewizji: Włodzimierz Perzyński – Polityka

21:55 Śpiewamy poezję /2/

22:25 Reportaż

22:45 Wiadomości wieczorne

23:05 Pogranicze w ogniu /1/

00:00 Program na wtorek

 

TVP2:

08:00 Panorama

08:10 Program lokalny

08:40 „Tajemnicze złote miasta” /1/ - serial anim. prod. franc.-jap.

09:10 Pokolenia – serial prod. USA

09:30 Hobby

10:00 Billy Joel – koncert na Yankee Stadium – film prod. USA

11:00 Na życzenie – powtórka najciekawszych programów dwójki

12:00 Przerwa

16:25 Powitanie

16:30 Panorama

16:40 Sport

16:55 Pokolenia – serial prod. USA

17:20 Przegląd kronik filmowych

18:00 Program lokalny

18:30 „Tajemnicze złote miasta” /1/ - serial anim. prod. franc.-jap.

19:00 Decyzja – film fab. prod. wł.-franc.

20:35 Rock steady – koncert Rock Hillbilies

21:00 Panorama

21:30 Sport

21:45 Dzieciaki, kłopoty i my – pilot serialu komediowego prod. USA

22:10 Requiem wojenne – film angielski do muzyki Benjamina Brittena

00:00 Panorama

00:10 Program na wtorek

Źródło: Bałtyckie "Zbliżenia"

 

01.03.1994

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

09:00 Wiadomości

09:10 Program dnia

09:15 Mama i ja

09:30 Domowe przedszkole

09:55 Porozmawiajmy o dzieciach

10:00 Życie - serial prod. jap.

10:45 Ściśle jawne - program wojskowy

11:00 Giełda pracy, giełda szans

11:45 Uszyj to sama - magazyn krawiecki

12:00 Wiadomości

12:10 Magazyn Notowań

12:45 Dla dzieci: Tik-Tak

13:30 Telewizja Edukacyjna

15:55 Program dnia

16:05 Dla dzieci: Tik-Tak

16:50 Muzyczna Jedynka

17:00 Teleexpress

17:20 Sensacje XX wieku - Generalissimus i Generałoqwie /sic?/

17:40 Kino ma prawie 100 lat: Sennet - narodziny slapsticku

18:10 Murphy Brown - serial USA

18:35 Rewizja nadzwyczajna - Generał Emil Fieldort "Nil"

19:00 Wieczorynka: Niedźwiadki Tao Tao

19:30 Wiadomości

20:00 Sejmograf - magazyn parlamentarny

20:25 Irlandzka podróż - film fab. prod. USA

22:10 Listy o gospodarce

22:40 Co nowego? - Jarema Stępowski

22:55 Jutro w programie

23:00 Wiadomości

23:15 Gorąca linia

23:30 Muzyczna Jedynka

23:35 Człowiek w zagrożeniu: Sposób na życie

00:00 Po północy

00:45 Siódemka w Jedynce

01:45 Zakończenie programu

 

TVP2:

07:00 Panorama

07:35 Przeboje Dwójki

08:05 Program lokalny

08:35 Annette - jap. serial anim.

09:00 Studio Dwójki

09:10 Miłość i dyplomacja - serial

09:35 Świat kobiet

10:05 Family Album

10:30 The Carsat Crisis

10:45 Starting Bussiness English

11:00 Panorama

11:05 Studio Dwójki

11:15 Animals

11:45 Ojczyzna-polszczyzna

12:00 Film dokumentalny

13:00 Panorama

13:05 Wiry życia - serial

14:00 Linia Specjalna - Leszek Balcerowicz

14:50 Krakowskie legendy

15:35 Annette - jap. serial anim.

16:00 Panorama

16:05 Sport

16:15 Dom - magazyn

16:45 Ojczyzna-polszczyzna: Nasze imiona

17:00 Co jest grane?

17:10 Poszukiwanie prawdy

17:35 Miłość i dyplomacja - serial

18:00 Panorama

18:03 Program lokalny

18:35 Koło fortuny - teleturniej

19:05 Film dokumentalny

20:00 Rzeczpospolita Druga i Pół

21:00 Panorama

21:30 Studio Sport

21:40 Pogotowie Ekologiczne Dwójki

22:00 Perły lamusa: Za radą i zgodą Senatu - dramat polityczny prod. USA

00:00 Panorama

00:05 Wróg wroga - serial

00:50 Zakończenie programu

Źródło: Kurier Wejherowski

 

i z 05.09.1994 (pierwszy dzień Mody na Sukces):

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

08:00 Moda na sukces - serial (kopia z której przepisałem program posiada jako tytuł oryginalną nazwę serialu "The Bold and the Beautiful")

09:00 Wiadomości

09:10 Dla dzieci: Mama i ja, Domowe przedszkole

10:00 Dynastia Colbych - serial

11:00 Przyjemne z pożytecznym

11:30 Panie na planie

12:00 Wiadomości

12:10 Magazyn notowań

12:15 Telewizja Edukacyjna

15:00 Be pop a lula

15:30 Luz

16:00 Moda na sukces - serial

16:20 Dla dzieci: Baw się z nami, Okręty

17:00 Teleexpress

17:20 Program publicystyczny

18:10 Latający cyrk Monty'ego Pythona - serial (ramówka z której przepisałem miała tytuł po prostu jako "Monty Python")

18:40 Program jubileuszowy

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Teatr Telewizji: Aleksander Wampilow "Zeszłego lata w Czulimsku", reż. Izabela Cywińska

21:55 Miniatury

22:00 Puls dnia

22:15 Poczta pantoflowa

22:45 Prosto z belwederu

23:00 Wiadomości

23:20 Kino mistrzów: W mroku nocy - film USA

00:55 Reportaż

01:15 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego

 

TVP2:

07:00 Panorama

07:10 Studio Sport

07:35 Rano

08:00 Program lokalny

08:30 Miłość i dyplomacja - serial

09:00 Świat kobiet

09:30 Dinozaur - serial dok.

10:05 Wojownicze żółwie ninja - serial

10:30 Programy na życzenie

13:00 Panorama

13:20 Syn Słońca i córka Księżyca - serial

14:15 Clipol

15:00 Wojownicze żółwie Ninja

15:30 Polska Kronika Filmowa

15:40 Studio Sport

16:10 Ojczyzna-polszczyzna

16:30 Miłość i dyplomacja - serial

17:00 CIA - berlińscy kowboje - film dok.

18:00 Panorama

18:10 Program lokalny

19:05 Koło fortuny

19:35 Max i szczurza ferajna - serial

20:00 Przystanek Alaska - serial

20:45 Przystanek Olecko

21:00 Panorama

21:30 Tablice pamięci

21:40 Imperfect Journey

23:10 Dajcie znaki życia

23:40 Czy jest nas dużo - pr. publ.

00:00 Panorama

00:05 Studio Sport

00:15 Bez fraka i we fraku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Szukam i szukam , ale nie mogę się nigdzie doszukać ramówki TVP (lub radiowej) na soboty w kwietniu 1982 roku (późniejsze również). Może ktoś z Was byłby w stanie pomóc...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie

 

Szukam i szukam , ale nie mogę się nigdzie doszukać ramówki TVP (lub radiowej) na soboty w kwietniu 1982 roku (późniejsze również). Może ktoś z Was byłby w stanie pomóc...

Oto ramówka na 10.04.1982:

TP1:

07:40 Program dnia

07:45 Tydzień na działce

08:15 Kino Teleferii

10:30 DTV

11:15 Siedem anten

12:05 Filmoteka Narodowa: Filmy W. Hassa - Rękopis znaleziony w Saragosie

15:00 Monitor sejmowy

15:30 Podróże Karola Darwina - ang. serial obyczajowy

16:30 DTV

16:50 Ofensywa wyzwolenia

17:25 D'artagnan i trzej muszkieterowie /1/

18:50 Dobranoc

19:05 Wiosenne ballady - śpiewa Leszek Długosz

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy /10/

21:15 Stabat Mater - film dok.

21:50 DTV

22:05 Słynne Gwiazdy Wielkich Oper

22:30 Kino interesujących filmów: Ludzie z deszczu - film psych.-obycz. prod. ameryk.

 

TP2

08:30-10:00 NURT

15:55 Program dnia

16:00 Inauguracja Dni Olimpijczyka

16:30 Jak cudne są wspomnienia, cz. 1

17:30 Popołudniowe przygody i podróży - film Antonio Halika i Elżbiety Dzikowskiej

19:00 Program lokalny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 La Canterina - opera Kosmiczna Józefa Haydna

21:15 Abigel /2/ - węg. serial obycz.

22:25 Witkacego twarz zwielokrotniona

 

17.04.1982:

TP1:

06:00 TTR: Hodowla zwierząt

06:30 TTR: Uprawa roślin

08:25 Program dnia

08:30 Tydzień na działce

09:00 Dla młodych widzów: Sobótka

10:30 DTV

11:35 Jak się robi komedię - film prod. CSRS

12:45 7 anten

13:35 Ich pamięci - wojskowy film dok.

14:05 Podróż Darwina /2/

15:05 I Liga siatkówki Kobiet

15:30 Filmoteka Narodowa: Filmy W. Hassa: Szyfry

16:55 DTV

17:15 Dwójka prezentuje: Ofensywa wyzwolenia - bitwa o Wielką Brytanię

17:40 Godzina z ryszardem Filipskim

18:50 Dobranoc

19:00 Panie i panowie w komediach Fredry - Bronisław Pawlik

19:30 Dziennik telewizyjny

20:15 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy /11/: Ojcowie i dzieci

21:20 Złota płyta Izabelli Trojanowskiej

22:00 DTV

22:25 Kino nocne: S.O.S - Tajemnica Ewy Szmidt /1/ - polski serial sensacyjny

 

TP2

08:30 NURT: matematyka

09:00 NURT: kultura

15:30 Studio 2: Rozpoczęcie programu

15:40 Brzechwa nie tylko dzieciom - Pan Drops i jego Trupa

16:05 Co słychać na wsi

16:20 Muppet Show

16:45 Studio Sport: Szermierka

17:15 A jednak słońce - film dok.

17:45 Jak cudne są wspomnienia - w szponach namiętności

18:45 Gość Studia 2

19:00 Program lokalny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Wielkie orkiestry świata

20:45 Świadkowie

21:15 Abigel /3/ - węg. serial obycz.

22:30 Życie bujne i tragiczne - film. wspomnienia o M. Hłasce

23:00 Gama rozrywki - paryskie sceny kabaretowe

Źródło: Kronika Beskidzka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecik , bardzo bardzo dziękuję... Jakbyś jeszcze dał radę znaleźć na 24 IV 82 byłaby pełnia szczęścia ale i tak ogromnie się cieszę...

Dzięki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem w sieci ramówkę TVP Sport z 1 grudnia 2006 roku, czyli kilka dni po starcie kanału.

PIĄTEK 01.12.2006 TVP Sport

09:00 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych

09:15 Kat; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

10:05 TV Moto-Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych

11:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Argentyna-WKS (.) kraj prod.Niemcy (2006)

13:00 Puchar Świata w biathlonie - Ostersund ; STEREO

14:50 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Serbia i Czarnogóra - Holandia ( skrót ) (.) kraj prod.Niemcy (2006)

16:30 Projekt "X" - Samochody terenowe ( Bieszczady); cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7

16:50 Z archiwum TVP - Sydney; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

17:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Włochy - Ghana (.) kraj prod.Niemcy (2006)

18:55 Z archiwum TVP - Polscy kolarze na Igrzyskach Olimpijskich; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

19:00 Polska Liga Hokejowa - Stoczniowiec - GKS Tychy; STEREO

22:00 Sportowy Wieczór

22:25 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych

23:05 Puchar Świata w biathlonie - Ostersund; STEREO

00:25 Zakończenie dnia

Wart zaznaczyć, czy zauważyć, że nie które programy były nadawane w STEREO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krecik , bardzo bardzo dziękuję... Jakbyś jeszcze dał radę znaleźć na 24 IV 82 byłaby pełnia szczęścia ale i tak ogromnie się cieszę...

Dzięki...

Oto program na 24.04.1982

TP1:

06:00 TTR: Uprawa Roślin

06:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa

08:25 Program dnia

08:30 Tydzień na działce

09:00 Dla młodych widzów: Sobótka

10:30 DTV

11:15 Ten, który rozpłynął się we mgle - węg. film krym.

12:55 7 anten

13:45 Znak pamięci - wojsk. progr. dok.

14:15 Podróż Darwina /3/: Jakże wielka odległość dzieli człowieka dzikiego od ucywilizowanego

15:15 Monitor sejmowy

15:40 Obrochtowe nutki - film dok.

16:15 DTV

16:50 Filmoteka Narodowa: Filmy W. Hassa - Złoto

18:05 Sportowy magazyn sprawozdawczy

18:50 Dobranoc

19:00 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej

19:30 Dziennik telewizyjny

20:15 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy /12/: Państwo w państwie - polski serial hist.

21:15 Tina Turner w Warszawie - progr. rozr.

22:05 Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym

22:30 DTV

22:50 Kino nocne: S.O.S /2/: Jolka

 

TP2

08:30 NURT: Najnowsza historia Polski

09:00 NURT: Innowacje metodyczne w nauczaniu matematyki

09:30 NURT: Cywilizacja i kultura współczesna

15:30 Studio 2: Zapowiedź programu

15:40 Film dla dzieci

15:55 Jak wprowadzić reformę gospodarczą

16:20 Bliżej natury: Bioprądy przyrody

16:40 Właśnie leci kabarecik - kabaret Olgi Lipińskiej

17:10 Studio Sport

17:40 Goście Studia 2

18:00 Jak cudne są wspomnienia - Zwariowane abecadło

19:00 Program lokalny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Wielkie orkiestry - program muzyczny

21:15 Abigel - ostatni odcinek serialu prod. węg.

22:40 Goście Studia 2

23:10 Jazz z Polski

Źródło: Kronika Beskidzka

Share this post


Link to post
Share on other sites
SOBOTA (10 Listopada 1990r.)

9.00 Wiadomości

9.10 Audycje dla Dzieci i Młodzieży

10:40 Program Reakracyjny

11:00 Wojsko

11:25 Telewizyjny Koncert Życzeń

11:55 Rockexpress

12:25 Eko-Wiadomości

13:00 TELEWIZJA EDUKACYJNA

13:15 Labolatorium - o Komputerze

13:45 Język Francuski

15:05 Pegaz

15:35 P(ieprz) i Wanilia

16:20 Walt Disney Przedstawia

17:15 Teleexpress

17:35 Klub Literacki

17:55 Wiktory 89

18:30 Program Publicystyczny

19:00 Z Kamerą Wśród Zwierząt

19:15 Dobranocka - Mały Pingwin Pik-Pok

19:30 WIADOMOŚCI

20:05 Vabank - film polski z 1981r.

reż J.Machulski

role główne J.Machulski L.Pietraszak

Henryk Kwinto,Kasiarz po odsiadce w więzieniu

postanawia się zemścić na byłym wspólniku Kramerze

22:10 Wieczorny Program Jedynki

22:35 Wiadomości

22:50 Sportowa Sobota

23:45-1:00 Film Sensacyjny

 

NIEDZIELA (Dzień Niepodległości 11 Listopada 1990)

9:00 Teleranek i Film dla Dzieci

10:20 Film Dokumentalny

10:55 Sensacje XX Wieku

11:20 Wyspy Zielonego Przylądka

13:00 Teatr Telewizji

14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń

14:50 Film Dokumentalny

15:30 W Starym Kinie

16:50 Antena

17:15 Teleexpress

17:30 Film Dokumentalny

19:00 Dobranocka - Myszka Miki i Kaczor Donald

19:30 Wiadomości

20:05 Vabank II Czyl Riposta - film polski z 1984r.

reż J.Machulski

role głósne J.Machulski L.Pietraszak B.Tyszkiewicz

Kramer ucieka z Więzienia ponieważ chce się zemścić

na Kwincie oraz wyjechać do Szwajcarii odebrać

pieniądze z Banku w Zurichu.

21:20 7 Dni Świat

21:50 Patriotyczne Piosenki

22:20 Wiadomości

23:35 Sportowa Niedziela

 

PONIEDZIAŁEK (12 Listopada 1990r.)

17:15 Teleexpress

17:20 II Wojna Światowa - Encyklopedia

17:55 Cyrk Monte Carlo 89

18:50 10 Minut

19:15 Dobranocka - Bolek i Lolek

19:30 WIADOMOŚCI

20:05 Film Dokumentalny

22:10 Sejm i Senat

22:40 Wiadomości

22:55 Jazz Jamboree 90

-Tramsmisja z Festiwalu Jazzu Jamboree 90

23:30 Język Niemiecki (4)

0:00 Magazyn Sportowy

 

Cały adi12112 i ramówki z jego "wiedzy". Prawdziwe ramówki TP1 i TP2 wraz z ramówką TP Katowice:

sobota, 10.11.1990

TP1

07:00 Program dnia

07:05 W sobotę rano

07:35 Tydzień na działce

08:05 Rolnictwo na świecie

08:20 Piłkarska kadra czeka

08:35 Ziarno - pr. Redakcji Katolickiej

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Wiatrak - magazyn dla dzieci i młodzieży oraz film z serii "Przygody na Kithirze" /2/

10:40 Na zdrowie

11:00 Bezimiennemu bohaterowi - wojskowy pr. dokumentalny

11:25 Koncert życzeń

11:55 Rockexpress

12:25 Żyć - mag. ekologiczny

13:00 Prawo prawa

13:15 Laboratorium

13:45 Siódemka w Jedynce

14:35 Polska-Niemcy - Wspólne drogi

15:05 Butik

15:35 Telewizja z podziemia

16:20 Przygody czarnego ogiera - film prod. USA

17:10 Magromagazyn

17:15 Teleexpress

17:35 Telewizyjna giełda piosenki "Premie, premiery

18:30 Kandydaci na Urząd Prezydenta RP: S. Tymiński, T. Mazowiecki, R. Bartoszcze, L. Wałęsa, W. Cimoszewicz, L. Moczulski

19:00 Z kamerą wśród zwierząt: Żyrafa i Okapi

19:15 Dobranoc: Mały Pingwin Pik-Pok

19:30 Wiadomości

20:05 Człowiek, który kochał koci taniec - film prod. USA (1978)

22:10 Wokół wyborów prezydenckich - pr. publ.

22:40 Wiadomości wieczorne

22:50 Sportowa sobota

23:45 W potrzasku - horror prod. franc. (1984)

01:00 Program na niedzielę

 

TP2

06:55-10:20 Telewizja Śniadaniowa:

06:55 Powitanie

07:00 CNN - Headline News

07:15 Uniwersalny kurs języka Angielskiego

07:20 Magazyn telewizji śniadaniowej

08:00 Panorama dnia

08:10 Dziedzictwo - serial /7-ost./

09:05 Magazyn telewizji Śniadaniowej

09:45 Retransmisja obrad Sejmu

10:20 Bariery

10:40 Cudowne lata /19/ - serial

11:05 Program dnia

11:10 Rodzina Brettów /5/ - serial

12:00 Santa Barbara /73 i 74/ - serial

13:30 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży

14:30 Strefa mroku - serial /6/

15:00 Ordonka /2/ - koncert

16:00 Studio im. Andrzeja Munka: Piłsudski

17:55 Uniwersalny kurs języka Angielskiego

18:00 Program Lokalny

18:30 Benny Hill

19:00 Uśmiech z Galicji

19:30 W Badenii-Wirtembergii - rep.

20:00 Requiem Romana Maciejewskiego w wyk. chóru i orkiestry Filharmonii Narodowej

21:00 Dwa + 2

21:30 Panorama dnia

21:45 Słowo na niedzielę

21:50 Przegląd muzyczny

22:10 Rodzina Brettów /5/ - serial

23:00 Za chwilę dalszy ciąg programu

00:00 Komentarz dnia

00:05 CNN - Headline News

00:20 Uniwersalny kurs języka Angielskiego

00:25 Program na niedzielę

 

TP Katowice

11:00 Aktualności

11:15 11 listopada

11:45 Telefoniada

12:30 Magazyn artystyczny

13:00 Wirtuozi gitary

13:30 Sacrum profanum

14:00 Supermarket

14:30 Muzyczna 15

14:45 Sportowy przebój tygodnia

15:00 Protest prezydentów

15:30 Kino z satelity: Bonanza

16:30 Pr. sat SKY 1

18:00 Aktualności

18:30 I liga piłki nożnej

20:20 Pr. sat SKY 1

 

niedziela, 11.11.1990

TP1

07:00 Witamy o siódmej

07:30 Kraj za miastem

07:55 Po gospodarsku

08:10 Od niedzieli do niedzieli

08:55 Program dnia

09:00 Dla młodych widzów: Teleranek oraz film z serii Niebezpieczna zatoka

10:30 Skarby jasnogórskie

10:55 Szczęśliwe dni - Benedykta Jerzego Dorysa - film dok.

11:25 Najdumniejsza z pieśni - pr. dok.

11:50 Uroczysta odprawa wart

13:00 Teatr Młodego Widza: Wspomnienia Niebieskiego Mundurka /1/

13:55 Telewizyjny koncert życzeń

14:40 Pieśni patriotyczne - widowisko muz.

15:10 W starym kinie: Śluby ułańskie - film archiwalny z 1934r.

16:30 Prawdziwi marynarze nigdy nie umierają - film dok.

17:15 Teleexpress

17:30 Lwowskie orlęta - pr. publ.

17:50 Portrety - Piosenka nie da ci zapomnieć

19:00 Wieczorynka: Myszka Miki i Kaczor Donald

19:30 Wiadomości

20:05 Daniya /2/- film fab. prod. franc.

21:00 Kandydaci na Urząd Prezydenta RP: L. Wałęsa, W. Cimoszewicz, L. Moczulski, R. Bartoszcze, T. Mazowiecki, S. Tymiński

22:00 Jedna z żołnierskich dróg - film dok.

22:55 Sportowa niedziela

 

TP2

06:40 Powitanie

06:45 Panorama dnia

06:55 I wzleciał orzeł biały - film dok.

07:35 Przegląd tygodnia /dla niesłyszących/

08:10 Film dla niesłyszących: Daniya /2/- film fab. prod. franc.

09:10 Jutro poniedziałek

09:30 Program lokalny

10:00 CNN - Headline News

10:15 Santa Barbara - serial

11:45 Express Dimanche

12:00 Program dnia

12:05 Polska Kronika Filmowa

12:15 Wolna sobota - film prod. pol.

12:55 100 pytań do...

13:35 Nie zapomnijcie o korzeniach

14:05 Maciej Niesiołowski - z batutą i humorem

14:30 Latający doktorzy /9/ - serial

15:10 Archiwum kontaktu TV: Piłsudzki

16:10 Podróże w czasie i przestrzeni: Wspólny rynek /2/

17:00 Studio Sport

17:30 Bliżej świata

19:00 Wydarzenie tygodnia

19:30 Galeria Dwójki

20:00 Wieczór polski

21:30 Panorama dnia

21:45 Cztery kobiety /2/ - serial

23:05 Rozmowy bez sekretów

23:55 Komentarz dnia

00:00 Akademia wiersza: Juliusz słowacki "Hymn"

00:05 CNN - Headline News

00:20 Program na poniedziałek

 

TP Katowice

10:00 Pr. sat RTL

12:45 Simpsonowie - serial

13:20 Zwali go nieustraszonym /odc. 1 i 2/

15:05 Bonanza

16:00 Bonanza

16:50 Aniołki Charliego - serial

18:30 Sport w trójce

 

poniedziałek, 12.11.1990

TP1

13:30-15:55 Telewizja Edukacyjna:

13:30 Spotkanie z literaturą, kl. IV - widowisko w Teatrze Telewizji

14:05 Agroszkoła: Smak polędwicy

14:35 Język francuski /9/

15:05 Zapraszamy

15:30 Uniwersytet nauczycielski - społeczeństwo wychowujące

15:55 Program dnia

16:00 Wiadomości

16:10 Wideo-top

16:20 Luz - program nastolatków

17:15 Teleexpress

17:30 Encyklopedia II wojny światowej

17:55 Rodzina Kanderów /8/ - serial TP

18:50 10 minut

19:15 Dobranoc: Przygody Bolka i Lolka

19:30 Wiadomości

20:05 Nim słońce wzejdzie - film dok.

22:10 W Sejmie i Senacie

22:40 Wiadomości Wieczorne

22:55 Festiwal Muzyki Jazzowej

23:30 Język niemiecki /4/

00:00 Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

 

TP2

13:30 Powitanie

13:35 Przegląd prasy

13:45 Antena Dwójki

14:00 CNN - Headline News

14:15 Magazyn piłkarski

15:00 Zwierzęta wokół nas

15:30 Szuani - serial franc.

16:30 Ojczyzna-polszczyzna

16:45 Widziane z Gdańska - pr. publ.

17:00 Program kulturalny

17:30 Jester Mason i magiczne słuchawki - film USA

17:55 Kurs języka angielskiego

18:00 Program lokalny

18:30 Kandydaci na urząd prezydenta RP: W. Cimoszewicz, L. Wałęsa, T. Mazowiecki, R. Bartoszcze, S. Tymiński, L. Moczulski

18:40 Przegląd Polskich Kronik Filmowych

19:00 Wieczór Dwójki z Heleną Majdaniec

19:30 Język angielski /4/

20:00 Auto-Moto-Fan-Klub

20:30 Program publicystyczny

21:00 Studio tajemnic

21:30 Panorama dnia

21:45 Sport

21:55 Rozmowy o ciepieniu

22:10 Szuani /1/ - serial franc.

23:05 Studio im. Andrzeja Munka

23:30 Komentarz dnia

23:35 CNN - Headline News

23:55 Kurs języka angielskiego

00:00 Program na wtorek

 

TP Katowice

14:00 Pr. sat. CNN

16:00 Magazyn medyczny

16:25 Gorący temat

16:40 Legiony, legiony

17:00 Portrety

17:15 Muzyczna 15

17:30 Kalejdoskop sportowy

18:00 Aktualności

18:30 Aniołki Charliego - serial

19:30-22:00 Pr. sat. TV5

Źródło: Dziennik Dolnośląski oraz Kronika Beskidzka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramówki Wielkopolskiej Telewizji Kablowej:

 

Piątek 11.05.2001

 

07.30 Muzyczne Pobudzenie

08.00 Poznańskie Rozmowy

08.20 Twój Dom - Magazyn Budowlany

08.35 Bajki dla dzieci

09.00 Dla Ciebie - Magazyn Poradnikowy

09.30 Nafciarze - Serial Obyczajowy produkcji Brytyjskiej

10.30 Program Lokalny

11.00 Bellamy - Serial Sensacyjny Australia

11.50 Folklor Innaczej - Reportaż

12.20 Przyjaciel - Husky - Reportaż

13.00 Bajki dla dzieci

13.30 Stolice i Metropolie Świata - Serial Krajoznawczy

14.00 Życie Zwierząt - Serial Przyrodniczy

14.25 Studio Infor - Poradnik Podatnika

14.30 Program Lokalny

15.00 Z jak Zdrowie - Magazyn Medyczny

15.20 Kokoro - Serce Japonii - Film Dokumentalny

15.45 Kuchnia Smakosza - Program Kulinarny

16.10 Dla Ciebie - Magazyn Poradnikowy

16.30 Program Lokalny

17.00 Magazyn Kulinarny

17.15 Motomania - Magazyn Motoryzacyjny

17.50 Puls 17 - Serwis

18.05 Bajki dla dzieci

18.40 Puls Dnia - Serwis

19.10 Zemsta - Telenowela Wenezuelska

20.00 Puls 20 - Serwis

20.10 Puls Sportu

20.25 Mocne Rozmowy Marka Kotańskiego - Talk Show

21.30 Druga B - Serial

21.55 Zbieracz - Reportaż

22.05 Program Lokalny

22.35 Puls 22 - Serwis

22.50 Puls Sportu

23.00 Motomania - Magazyn Motoryzacyjny

23.20 Zemsta - Telenowela

00.05 Różni Ludzie, Różne Sprawy - Reportaż

00.35 Życie Zwierząt - Serial Przyrodniczy USA

01.00 Zakończenie Programu

 

Piątek 14.12.2001

 

07.55 Program dnia

08.00 Nuda - film krótkometrażowy

08.10 Lata jak sandwiche - film obyczajowy / Francja 1988

09.55 Muzyka

10.30 Program lokalny

11.00 Echo gospodarki - magazyn

11.15 Poznańskie rozmowy

11.35 Na zdrowie - magazyn medyczny

12.00 Z planu filmowego

12.15 Siła uczuć - film przygodowy / USA 1955

14.05 Koncert fortepianowy - film krótkometrażowy

14.30 Program lokalny

15.00 Temat dla prezydenta - powtórzenie

15.35 Rogaliński Park Krajobrazowy - film krajoznawczy

16.00 Z planu filmowego

16.15 Świąteczna tradycja w wielkopolskim cukiernictwie

16.30 Program lokalny

17.00 Video wizyty - serial krajoznawczy

17.30 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze

17.50 Puls Dnia - serwis informacyjny

18.00 WTK dzieciom

18.10 Policjanci - magazyn policyjny

18.25 Modna nowina - reportaż

18.40 Puls Dnia - wydanie główne

19.05 Motomania - magazyn motoryzacyjny

19.25 Z komputerem na ty - poradnik

19.30 Z planu filmowego

19.45 Puls Sportu

20.00 Hrabina Cosel - film historyczny / Polska 1968

22.25 Program lokalny

22.50 Puls sportu

23.05 Puls Dnia - serwis informacyjny

23.25 Motomania - magazyn motoryzacyjny

00.05 Rób co należy - komediodramat / USA 1989

02.05 Zakończenie programu

 

Sobota 25.05.2002

 

10.00 Puls dnia - serwis informacyjny

10.15 Puls sportu

10.30 Program lokalny

11.00 Na pełnym morzu (40) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992

11.45 Muzyka z WTK

12.15 W związku z Solidarnością - magazyn

12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny

12.50 Na zdrowie - magazyn medyczny

13.10 Scena - magazyn kulturalny

13.30 Muzyka z WTK

14.30 Program lokalny

15.00 Stolice i metropolie świata - Edynburg

15.30 Temat dla prezydenta

16.30 Program lokalny

17.00 Pułapka (3) - serial kostiumowy

17.30 Zrobione przez ludzi (7) - film dokumentalny

17.50 Puls dnia - serwis informacyjny

18.00 Bajki

18.10 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę

18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)

19.05 Daria - reportaż

20.00 Puls dnia - serwis informacyjny

20.20 Wybory Miss Wielkopolski i Miss Wielkopolski Nastolatek 2002

22.00 Program lokalny

22.30 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę

22.50 Zakończenie programu

 

Niedziela 21.07.2002

 

10.00 Puls dnia - serwis informacyjny

10.15 Bajki

10.30 Program lokalny

11.00 Muzyka z WTK

12.00 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń

12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny

12.50 Twoje atuty - z modą na ty

13.10 Na zdrowie - magazyn medyczny

13.40 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992

14.15 Tajemnice urody - poradnik

14.30 Program lokalny

15.00 Wybory Miss Wielkopolski 2002 - powt. programu

16.30 Program lokalny

17.00 Artur i mamuśka (28) - serial komediowy, Australia 1987

17.30 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń

18.00 Bajki

18.10 Wyprawy kulinarne - magazyn

18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)

19.05 Pułapka (11) - serial kostiumowy

19.30 Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove

20.00 Puls dnia - serwis informacyjny

20.20 Rozwód: ona - film obyczajowy, USA 1973

21.35 Weekend z Iglesiasem - program muzyczny

22.00 Program lokalny

22.30 Arena - magazyn sportowy

22.50 Z familijnego archiwum (3) - program genealogiczny

23.00 Zakończenie programu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbym prosić o ramówki TVP1 z 14, 21 i 28 kwietnia 1996 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbym prosić o ramówki TVP1 z 14, 21 i 28 kwietnia 1996 roku.

 

niedziela, 21.04.1996

TVP1

07:00 Rolnictwo na świecie

07:15 Tańce polskie

07:30 Notowania

08:05 Tęczowy Music-box

08:35 Droga do Avonlea

09:25 Teleranek

09:50 Dzieło arcydzieło

10:00 Kukułka

10:10 W starym kinie: Dybuk - film polski

12:00 Anioł Pański

12:10 Opinie - progr. publ.

13:00 Wiadomości

13:10 Tydzień

13:40 Szklany dom - reportaż

14:15 Północ - Południe - serial

15:00 Honor dla niezaawansowanych

15:15 Grand Prix

16:00 Kultura duchowa narodu

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:20 Śmiechu warte

17:50 Dziennik Telewizyjny - pr. satyryczny

18:05 Dr Quinn - serial

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:15 Matki, żony i kochanki - serial

21:05 Zwyczajni, niezwyczajni

22:00 Sportowa niedziela

22:20 Polska racja stanu

23:10 Bliskie spotkania

23:40 Ruch oporu - film australijski

01:30 Wokół wielkiej sceny

 

TVP2

07:00 Echa tygodnia

07:30 Matki, żony i kochanki - serial

08:20 Słowo na niedzielę

08:30 Program lokalny

09:30 Powitanie

09:35 Komentarz polityczny

10:00 Ojczyzna-polszczyzna

10:15 Ulica Sezamkowa

11:15 Teatr dla dzieci

12:15 Kelner, płacić! - komedia czechosłowacka

13:30 Na tronie

14:00 Studio Sport: I liga Piłki nożnej

15:00 Familiada

15:30 Tischner czyta katechizm

15:55 Studio Sport

17:00 Beverly Hills 90210

17:50 Halo, Dwójka

18:00 Program lokalny

18:10 Bogusław Kaczyński zaprasza

19:05 Va banque - teleturniej

19:30 Taz-Mania - serial anim.

20:00 Godzina szczerości

21:00 Panorama

21:30 Sport-telegram

21:45 Te usta, te oczy - film USA

23:30 Muzyczne spotkania

23:40 Carmen Funebre - pr. artystyczny

00:05 Panorama

00:10 Magazyn jazzowy

 

niedziela, 28.04.1996

TVP1

07:00 Rolnictwo na świecie

07:15 Tańce polskie

07:30 Notowania

08:05 Śpiewanki rodzinne

08:35 Droga do Avonlea

09:25 Teleranek

09:50 Tut-turu

10:00 Kukułka

10:10 W starym kinie: Małpia kuracja - komedia USA

12:00 Anioł Pański

12:10 Opinie - progr. publ.

13:00 Wiadomości

13:10 Tydzień

13:40 P-ieprz i Wanilia

14:15 Północ - Południe - serial

15:10 Od przedszkola do Opola - Alibabki

16:00 Mapa kultury polskiej

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:20 Śmiechu warte

17:50 Dziennik Telewizyjny - pr. satyryczny

18:05 Dr Quinn - serial

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:15 Matki, żony i kochanki - serial

21:05 Wieczór z Alicją

22:00 Sportowa niedziela

22:20 Racja stanu

23:05 Publicystyka kulturalna

23:30 Kreacja - kryminał ang.

01:10 Konkursowe interpelacje

01:40 Koncerty A. Duczmal

 

TVP2

07:00 Echa tygodnia

07:30 Matki, żony i kochanki - serial

08:20 Słowo na niedzielę

08:30 Program lokalny

09:30 Powitanie

09:35 Komentarz polityczny

10:00 Ojczyzna-polszczyzna

10:15 Ulica Sezamkowa

11:15 Się kręci

12:00 Zagubiony w czasie - pilot serialu

13:35 Festiwal szkół teatralnych

14:00 Studio Sport: I liga Piłki nożnej

15:00 Familiada

15:30 Tischner czyta katechizm

16:00 KOC

17:00 Beverly Hills 90210

17:50 Halo, Dwójka

18:00 Program lokalny

18:10 Maestro Menuhin

19:05 Va banque - teleturniej

19:30 Taz-Mania - serial anim.

20:00 Linia Specjalna - Karol Modzelewski

21:00 Panorama

21:30 Sport-telegram

21:45 Maktub - prawo pustyni (1/3) - film przygodowy.

23:30 Maestro Menuhin

00:35 Panorama

00:40 Gwiazdy jazzu

Źródło: Panorama Oleśnicka

Share this post


Link to post
Share on other sites
CHRIS-ie mam pytanie masz archiwalne wydania telemagazynów?

 

Mam całe wydanie Nr.52/96 od 20.12-27.12.1996 :)

 

P.S: Miałby ktoś skany z Tele Tygodnia z 1997?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...