Jump to content
Poland

Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych

Recommended Posts

2 listopada, rano 25 odcinek Mody na sukces a popołudniu 23 :)

Tak sobie robimy podśmie[beep]ki z "Mody na sukces" w różnych wątkach, ile to ma odcinków, kiedy się skończy i w ogóle. Ale...

Niedawno czytałem w Internecie newsa o zakończeniu produkcji pewnego serialu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt przez ile lat pojawiał się na antenie. Jak to przeczytałem to poprostu zaniemówiłem z wrażenia. Powstało 18 tyś. odcinków (i UWAGA!) przez 72 lata emisji. :) Jest to najdłużej emitowana opera mydlana w historii. Początkowo jako słuchowisko radiowe (3 tyś. odcinków), a od 1952 jako serial w telewizji (15 tyś. odcinków).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Ile ciekawych rzeczy można czasem znaleźć w bibliotece uniwersyteckiej :P Nawet nie przypuszczałem, że zbierają wszystkie wersje lokalne Gazety Wyborczej ;)

 

2.01.2001 (GW Opole)

sdc12644.th.jpg

 

5.01.2001 (GW Szczecin)

sdc12656.th.jpg

 

28.02.2001 (GW Szczecin i Opole)

sdc12657.th.jpg sdc12646.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polsat Sport 1.09.2000

 

09:00 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Szwecja.

10:45 Koszykówka mężczyzn: Zepter Śląsk Wrocław - Mlekarnia Kunin (powt.).

13:15 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Jugosławia.

14:55 Wielki boks z archiwum

16:50 Siatkówka mężczyzn: Turniej z Brzegu Dolnego: Gwardia Wrocław - Mostostal Kędzierzyn. (na żywo)

19:30 Adrenalize

20:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej z Brzegu Dolnego: Galaxia Częstochowa - Stilon Gorzów. (na żywo)

22:00 Wielki boks z archiwum

23:00 Wiadomości sportowe

23:10 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Brazylia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ma ktoś może ramówkę TVN z lutego i marca 2001? Interesuje mnie najbardziej 23-25.02 oraz 2-4.03, 10 i 17.03 Z góry dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy ktoś ma ramówkę polskiego CN z września 1998? Jeśli nie, to chciałbym przynajmniej Fox Kids z 1998 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramówki z Sylwestra 1998 roku:

 

TVP1

 

06.00 Kawa czy Herbata?

08.00 Inny Świat - Serial USA

08.20 Giełda - Magazyn

08.30 Wiadomości i Pogoda

08.45 Kroniki Narni - Serial produkcji Angielskiej

09.15 Mama i Ja - Program dla dzieci

09.30 Domowe Przedszkole - Program dla dzieci

10.05 Twist przez całą Dobę - Film Muzyczny produkcji USA z 1961 roku

11.30 Dom pełen Zwierząt - Program Edukacyjny

11.40 Blues Rock Guitar - Program Edukacyjny

11.50 Narodziny - Serial Dokumentalny produkcji Francuskiej

12.00 Wiadomości

12.10 Agrobiznes

12.20 Magazyn Notowań

12.50 Podróże z Mikołajem - Teleturniej

13.25 Kotek - Film dla dzieci produkcji Rosyjskiej z 1996 roku

14.45 Jacek ''Kobra'' - Program dla dzieci

15.00 Flesz-Wiadomości

15.05 Diariusz rządowy - Magazyn

15.30 Teleexpress Junior

15.40 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy

16.30 Klan - Telenowela

17.00 Teleexpress

17.25 Jaka to Melodia? - Teleturniej

17.50 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy

18.35 Wieczorynka: Opowieść o Emmecie i Wielkim Świątecznym Konkursie - Film Animowany USA

19.30 Wiadomości, Sport i Pogoda

19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

20.10 Niesamowita McCoy - Sensacyjny USA 1993

21.55 Przeboje '98 - Program Muzyczny

22.55 Sylwester z Jedynką (1)

23.58 Toast z Jedynką

00.05 Sylwester z Jedynką (2)

00.30 Świadek Koronny - Sensacyjny USA 1994

02.00 Tańczmy Razem - Pokazy Mistrzów Tańca

02.55 A Teraz Zupełnie z Innej Beczki - Komedia produkcji Angielskiej z 1971 roku

04.20 Zakończenie Programu

 

TVP2

 

07.25 Sport Telegram

07.30 Dziennik Krajowy

08.00 Dziadek do Orzechów - Film Animowany

08.30 Programy Lokalne

09.30 Świat Kobiet - Magazyn

10.00 Zrozumieć Śmiech - Film Dokumentalny

10.55 5x5 - Wygrajmy Razem - Teleturniej

11.25 Święta z Willim Wuffem. Milioner dla Mamy - Animowany produkcji Niemieckiej z 1993 roku

13.00 Panorama

13.20 Dziennik Krajowy (powt.)

13.40 50 Lat Światowej Rady Kościołów - Nabożeństwo Ekumeniczne

13.55 Listonosz z Księstwa Seborgii - Film Dokumentalny

14.30 Natalia Kukulska - PULS. Platynowy Koncert

15.15 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny

16.00 Panorama

16.10 Na Łasce Opatrzności - Komedia Francuska z 1993 roku

17.40 Sylwestrowych Nocy Czar

18.00 Panorama

18.10 Programy Lokalne

18.35 Dalej Robię Swoje - Jubileuszowi Goście Wojciecha Młynarskiego - Program Artystyczny

19.30 Przygody Bałwanka - Animowany produkcji Angielskiej

20.00 III Gala Piosenki Biesiadnej (3)

21.00 52. Spotkanie z Balladą: Karnawał w Kopydłowie (1)

22.00 Panorama i Prognoza Pogody

22.30 Sylwestrowych Nocy Czar

22.40 Jeszcze Bardziej Zgryźliwi Tetrycy - Komedia USA 1995 ok. godziny 23:51 Życzenia Noworoczne

00.35 Sylwester 1999 w Polsce

01.20 Konwój - Dramat USA 1978

03.00 Poprawiny czyli II gala Piosenki Biesiadnej

03.55 Zakończenie Programu

 

PTV

 

07.00 Księżniczka Szeherezada - Serial Animowany

07.30 Tajemniczy Świat Świętego Mikołaja - Serial Animowany

08.00 Miska Ryżu - Serial Dokumentalny

08.30 Rozmowy na Koniec Roku

08.35 Lustra - Impresja Filmowa

08.50 Rozmowy na Koniec Roku

09.00 Teleskop

09.10 Wasz Edmund Emeryt

09.30 Gorzkie Dziedzictwo - Serial

10.20 Niezwykła podróż Krasnali - Film Animowany Hiszpania

11.40 Dzieci Natury - Serial Przyrodniczy

12.30 Jeane Moreau - Film Dokumentalny

13.25 Murzyn - Komedia Obyczajowa produkcji Francuskiej

15.00 Widnokrąg

15.30 Lunapark

15.50 Kwadrans do Przodu

16.20 Teleskop

16.40 Gorzkie Dziedzictwo - Serial

17.30 Program Rozrywkowy

18.00 Panorama

18.10 Teleskop

18.30 Teleskop Miejski

18.45 Medycyna i Ty

19.00 Śpiewać Każdy Może

19.20 Wywiad Teleskopu

19.30 Telling Lies. Urodzinowy Koncert Davida Bowie

21.00 Zaproszenie na Sylwestra

21.30 Teleskop

21.50 Sport

22.00 Sylwester 1998

01.30 Rock przez Całą Dobę - Muzyczny produkcji USA z 1956 roku

 

TVN

 

06.30 Dzień Dobry w TVN

06.35 Kropka nad i

06.55 Dzień Dobry w TVN

07.00 Automaniak

07.30 De De Reporter

07.45 Inspektor Gadżet - Serial Animowany

08.10 Łebski Harry - Serial Animowany

08.35 Bosco - Serial Animowany

09.00 Magazyn NBA

09.30 Esmeralda - Serial Obyczajowy

10.30 Manuela - Telenowela

11.30 Jolanda - Telenowela

12.00 Telesklep

12.30 Czas to Pieniądz - Teleturniej

13.00 Big Star Party

13.55 Inspektor Gadżet - Serial Animowany

14.20 Łebski Harry - Serial Animowany

14.45 Bosco - Serial Animowany

15.15 Szkoła Złamanych Serc - Serial

15.45 California Dreams - Serial

16.15 Pacyfic Drive - Serial

16.45 Maraton Uśmiechu

17.15 TVN Fakty Regionalne

17.30 Nasz Człowiek w Parlamencie - Serial

18.00 Esmeralda - Serial

18.55 Pogoda

19.00 TVN Fakty, Sport

19.30 Bespieczna Kasa Briana - Teleturniej

20.00 Ślepa Furia - Sensacyjny USA 1989

21.45 Miłość nie zna Granic - Komedia Sensacyjna USA 1992

23.30 Sylwester z Big Star Party

00.00 Życzenia Noworoczne

00.05 Sprawiedliwa Zemsta - Sensacyjny USA 1992

01.45 Big Star Party

02.45 Granie na Ekranie

 

POLSAT

 

07.00 Piosenka na Życzenie

08.00 Garfield - Serial Animowany

08.30 Żar Młodości - Serial Obyczajowy

09.25 Zagubieni w Afryce - Król Słoń - Przygodowy produkcji Angielskiej z 1994 roku

11.15 Księżniczka Futbolu - Komedia USA 1993

13.00 Niedźwiedź pana Adamsa - Przygodowy USA 1990

14.15 Zapisano w Niebie - Komedia USA 1987

16.00 Informacje

16.15 Budka Suflera - Program Rozrywkowy

17.00 Sabrina: Nastoletnia Czarownica - Serial

17.30 Perła - Serial Komediowy

18.00 Pomoc Domowa - Serial

18.30 Dharma i Greg - Serial Komediowy

19.00 Allo, Allo - Serial Komediowy

20.00 Idź na Całość - Show

20.50 Losowanie LOTTO

21.35 Top Dog - Komedia Sensacyjna USA 1994

23.10 Wyniki Losowania LOTTO

23.15 Szopka Noworoczna

00.10 Żądło - Komedia Sensacyjna USA 1973

02.25 Emmanuelle - Erotyczny Francja 1974

04.15 Pożegnanie

 

RTL7

 

06.20 Miłość i Dyplomacja - Serial

06.45 Na Zawsze - Serial

07.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew

08.40 Świat Pana Trenera - Serial Komediowy USA

09.05 Dziewczyna z Komputera - Serial

09.30 Sunset Beach - Serial

10.15 Król Wzgórza - Obyczajowy USA 1993

12.00 Uśmiech Losu - Serial

13.00 Teleshopping

14.15 Miłość i Dyplomacja - Serial

14.40 Podaj Dalej - Teleturniej

15.10 Ukryta Kamera

15.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew

16.45 Dziewczyna z Komputera - Serial

17.10 Kameleon - Serial USA

18.00 Sunset Beach - Serial

18.50 7 Minut - Wydarzenia Dnia

19.00 Zoom - Magazyn Sensacji

19.30 Podaj Dalej - Teleturniej

20.00 - 24.00 CZWARTEK DETEKTYWÓW:

20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995

21.45 Columbo - Serial

23.05 Wydział Zabójstw - Serial

00.00 Dziewczyna z Komputera - Serial

00.25 Kameleon - Serial

01.05 Zoom - Magazyn Sensacji

01.35 Muzyka do Białego Rana

 

NASZA TV

 

07.45 Świat Biznesu

08.00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany

08.30 Baśnie Braci Grimm - Serial Animowany

09.00 Nie ma jak w domu - Serial

09.25 Szczęśliwa Ósemka

09.55 Stella z planety Stellaris - Serial

10.45 Piękni i Sławni czyli Nasza Wizyta u..

11.15 City - Serial

11.40 Antonella - Serial

12.30 Wygraj! Wyśpiewaj! - Koncert Świąteczny

14.05 Kopciuszek - Rewia na Lodzie - Animowany USA 1994

15.00 Stella z planety Stellaris - Serial

15.55 Już prawie Czwarta - Informacje, ciekawostki, porady

16.15 Złodziej Dzieci - Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1993 roku

18.15 Finał Miss Modelek

19.00 Zoom - Magazyn Sensacji

19.30 Podaj Dalej - Teleturniej

20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995

21.45 Studio Agnes

21.50 Za Głosem Serca (1) - Obyczajowy Włochy 1997

23.20 Music Hall Varietes - Przeboje lat 50 i 60

23.50 Nowy Rok w Naszej TV

00.20 Music Hall Varietes

00.50 Hackerzy - Film produkcji Hiszpańskiej

02.35 Techno Party - Program Muzyczny

 

TMT

 

07.00 Program dnia

07.05 TV Shop

08.00 Filmy Animowane dla dzieci

12.30 Zdumiewający Amsterdam - Film Dokumentalny

13.00 Siedmiomilowe Trampki - Film dla dzieci produkcji Polskiej

13.15 Sylwestrowe Przeboje

14.00 Zawody: Tancerz - Serial Dokumentalny

15.00 Filmy Animowane dla dzieci

15.30 Siedemnaście Mgnien Wiosny - Serial Wojenny ZSRR

17.00 Country i Western (1) - Koncert

18.00 Smak Muzyki - Magazyn

19.00 Filmy Animowane dla dzieci

20.00 Sylwestrowy Koncert Życzeń

21.00 Country i Western (2) - Koncert

22.00 Stary Dobry Rock'n'Roll - Koncert

23.00 Dzika Orchidea - Erotyczny USA 1989

00.45 Stary Dobry Rock'n'roll - Koncert

 

POLONIA 1

 

06.00 Top Shop

13.30 Namiętności - Telenowela

14.30 Top Shop

17.00 Syrenka Maco - Serial Animowany

17.30 Celeste -Serial

18.30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej

19.30 Top Shop

20.00 Mężczyźni Wolą Blondynki - Musical USA 1953

21.50 Sylwester w Polonii 1

22.20 Top Shop

22.30 Sylwester w Polonii 1

00.30 Noc w Operze - Komedia USA 1935

02.10 Sylwester w Polonii 1

 

Źródło: ANTENA

 

P.S. Interesują mnie ramówki z sylwestra 1996 i 1997 roku, jak ktoś posiada niech zamieści. Z góry dziękuję. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ma ktoś ramówki z początków Tele 5 od 22.04.2002 do lipca tego roku - bardzo będę wdzięczny za udostępnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ale pytałem się, czy ktoś ma ramówkę polskiego CN z września 1998. Można także kilka z (ogólnie) 2001 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SOBOTA (10 Listopada 1990r.)

9.00 Wiadomości

9.10 Audycje dla Dzieci i Młodzieży

10:40 Program Reakracyjny

11:00 Wojsko

11:25 Telewizyjny Koncert Życzeń

11:55 Rockexpress

12:25 Eko-Wiadomości

13:00 TELEWIZJA EDUKACYJNA

13:15 Labolatorium - o Komputerze

13:45 Język Francuski

15:05 Pegaz

15:35 P(ieprz) i Wanilia

16:20 Walt Disney Przedstawia

17:15 Teleexpress

17:35 Klub Literacki

17:55 Wiktory 89

18:30 Program Publicystyczny

19:00 Z Kamerą Wśród Zwierząt

19:15 Dobranocka - Mały Pingwin Pik-Pok

19:30 WIADOMOŚCI

20:05 Vabank - film polski z 1981r.

reż J.Machulski

role główne J.Machulski L.Pietraszak

Henryk Kwinto,Kasiarz po odsiadce w więzieniu

postanawia się zemścić na byłym wspólniku Kramerze

22:10 Wieczorny Program Jedynki

22:35 Wiadomości

22:50 Sportowa Sobota

23:45-1:00 Film Sensacyjny

 

NIEDZIELA (Dzień Niepodległości 11 Listopada 1990)

9:00 Teleranek i Film dla Dzieci

10:20 Film Dokumentalny

10:55 Sensacje XX Wieku

11:20 Wyspy Zielonego Przylądka

13:00 Teatr Telewizji

14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń

14:50 Film Dokumentalny

15:30 W Starym Kinie

16:50 Antena

17:15 Teleexpress

17:30 Film Dokumentalny

19:00 Dobranocka - Myszka Miki i Kaczor Donald

19:30 Wiadomości

20:05 Vabank II Czyl Riposta - film polski z 1984r.

reż J.Machulski

role głósne J.Machulski L.Pietraszak B.Tyszkiewicz

Kramer ucieka z Więzienia ponieważ chce się zemścić

na Kwincie oraz wyjechać do Szwajcarii odebrać

pieniądze z Banku w Zurichu.

21:20 7 Dni Świat

21:50 Patriotyczne Piosenki

22:20 Wiadomości

23:35 Sportowa Niedziela

 

PONIEDZIAŁEK (12 Listopada 1990r.)

17:15 Teleexpress

17:20 II Wojna Światowa - Encyklopedia

17:55 Cyrk Monte Carlo 89

18:50 10 Minut

19:15 Dobranocka - Bolek i Lolek

19:30 WIADOMOŚCI

20:05 Film Dokumentalny

22:10 Sejm i Senat

22:40 Wiadomości

22:55 Jazz Jamboree 90

-Tramsmisja z Festiwalu Jazzu Jamboree 90

23:30 Język Niemiecki (4)

0:00 Magazyn Sportowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... do tego niepotrzebna jest ramówka. Disco Relax- niedziela 10, Disco Polo Live- sobota 19. Ramówkę z 2000 roku poszukasz na stronie archive.org kiedy wpiszesz polsat.com.pl ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TV ES Poznań

15 kwietnia 1994 (piątek)

 

05.35 Program dnia

05.40 Serwis informacyjny TV-ES

05.50 Drużyna A - serial USA

06.40 Sol De Batey - telenowela

07.30 Kronika - magazyn

08.00 Serwis informacyjny TV-ES

08.15 Yattaman - serial animowany

08.40 Sally czarodziejka - serial animowany

09.05 Zorro - serial animowany

09.30 Drużyna A - serial USA

10.45 Joana - telenowela

11.30 Telewizja w pokoju - magazyn publicystyczny

12.10 Pyra Music - magazyn muzyczny

12.40 Program dnia

12.45 Serwis informacyjny TV-ES

13.00 Inspiracje - program kulturalny (powt.)

13.30 30-lecie Klubu Tańca Towarzyskiego "Dziupla" - reportaż (powt.)

13.50 Teledyski

14.00 Joana - telenowela

15.00 Panorama sportu - magazyn

15.30 Gilette - magazyn sportowy (powt.)

16.10 Program dnia

16.14 Flesz

16.15 Yattaman - serial animowany

16.40 Sally czarodziejka - serial animowany

17.05 Zorro - serial animowany

17.30 Serwis informacyjny TV-ES

18.05 Drużyna A - serial USA

19.05 Joana - telenowela

20.00 Przeczucia - thriller USA, 1979

21.50 Serwis informacyjny TV-ES

22.10 Wyrok - film obyczajowy, Włochy

00.00 Program dnia

00.05 Serwis informacyjny TV-ES

00.10 Inspiracje - program kulturalny

00.35 Program dnia

00.40 Fireball 500 - film sensacyjny, USA

02.20 Serwis informacyjny TV-ES

02.25 Globtroter - magazyn turystyczny

02.55 Panorama sportu - magazyn

03.25 Serwis informacyjny TV-ES

03.35 Cierpieć z miłości - telenowela (powt.)

04.25 Program dnia

04.30 Gilette - magazyn sportowy (powt.)

05.10 Teledyski

05.35 Program dnia

05.40 Serwis informacyjny TV-ES

Share this post


Link to post
Share on other sites
TV ES Poznań

15 kwietnia 1994 (piątek)

...

 

I to jeszcze ta ramówka, którą sam jakiś czas temu opublikowałem w sieci :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pawel h10 powiedział: posiadam ramówki ze Stycznia(99r.),Lutego,Kwietnia, Maja i Sierpnia.

my wciąż mówimy o archiwalnych ramówkach pawle zrobisz skany tych ramówek?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...