Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak robię i mam ten komunikat

 

Paket(e) verwalten

Sie können ein oder mehrere Pakete gleichzeitig deaktivieren oder reaktivieren.

No tak robię i mam ten komunikat

 

Paket(e) verwalten

Sie können ein oder mehrere Pakete gleichzeitig deaktivieren oder reaktivieren.

 

Zrzut-ekranu-2022-12-01-200333.png

 

Zrzut-ekranu-2022-12-01-200404.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ewentualnie pisać po angielsku do nich na czacie, by odpięli kartę. Subskrypcję najlepiej anulować od razu po skorzystaniu z promocji, żeby się nie zapomniało. My account potem przycisk Manage/Deactivate. Na końcu Delete my Credit Card.

 

 

sky-accoun1.jpg

 

 

sky-accoun2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszy mecz Francja - Polska będzie miał aż 5 feedów Full HD, oczywiście transmisja darmowa, bez subskrypcji, bez VPN, wymaga jedynie posiadania "gołego" konta.

 

fance-poland.jpg

 

 

UHD na kanale Sky i Bundesliga ma cały czas HDR.

sky-hdr.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisku do dezaktywacji subskrypcji można użyć zaraz po włączeniu pakietu regularnego, czy promocyjnego, aby nie musieć pilnować okresu rozliczeniowego. Z tego co się dowiedziałam, jeśli już ktoś zapomniał, da się zrobić to później. Jeśli jednak nie można z bliżej nieznanego powodu, też nic złego się nie dzieje, bo po pewnym czasie próby pobrania pieniędzy ustaną. A jeżeli spodziewamy się środków na koncie, można zapobiec płatności, bo od reki odepną kartę, wystarczy użyć czatu choćby posiłkując się translatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno temu zarejestrowałem się bezpośrednio w BLUE TV a dziś dostałem maila z oferta promocyjną na 6-cio miesięczny pakiet BLUE SPORT.

Pierwsze 3 miesiące za darmo, następne 3 miesiące 29.90 CHF co daje 14.90 CHF miesięcznie.

Mam nadzieję, że wkrótce podobna oferta pojawi się w SKY CH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie jakie są u was parametry techniczne sprzętów że  u was nie przycina 

U mnie przycina czy to z VPN czy nie .  W niedziele oglądałem mecz to co 10 minut przycinało i to na 430 P . Nie wiem Co robić czy zrezygnować bo nie będę ukrywał  że pakiet SKY SPORTS wykupiłem tylko dlatego aby móc oglądać najlepszą ligę świata . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam światłowód 1gb i z ciekawości dzisiaj sprawdziłem prędkość na TV Samsung (na stronie Speedtest net) i przeraziłem się. Na kablu TV Samsung 4 letni UE miał 28 mb/s, nowy QN na kablu około 50 na wifi 70! Na Chromcaście wifi prawie 30mb/s. I co Wy na to? Tak ten sprzęt muli? Podłączyłem komputer: prawie 950. Syna Playstation 5 miało 850mb/s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zibi55231 napisał(a):

U mnie przycina czy to z VPN czy nie .  W niedziele oglądałem mecz to co 10 minut przycinało i to na 430 P . Nie wiem Co robić czy zrezygnować bo nie będę ukrywał  że pakiet SKY SPORTS wykupiłem tylko dlatego aby móc oglądać najlepszą ligę świata . 

Radziłabym zrezygnować, zwłaszcza, że masz net mobilny i oglądasz dodatkowo na starszym komputerze. Niby HD powinno działać nawet w takiej konfiguracji, ale skoro jest problem, po co się męczyć.

2 godziny temu, Zibi55231 napisał(a):

Mam pytanie jakie są u was parametry techniczne sprzętów że  u was nie przycina 

Bezpośrednio na telewizorze z Androidem podłączonym kablem sieciowym, zarówno w aplikacji jak i Kodi. 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij aplikację Sky Switzerland ze sklepu Play na szwajcarskim VPN. Sprawdź odbiór. Jak będzie ok. to spróbuj podłączyć do komórki kompa, albo kup przystawkę z chromcastem i podłącz do tv. Powinno wypalić. Proszę, żeby Zuzia mnie poprawiła jak coś pokręciłem.

15 godzin temu, Zibi55231 napisał(a):

jakie są u was parametry techniczne sprzętów że  u was nie przycina 

Popróbuj jeszcze różne rozdzielczości w ustawieniach komputera i na Sky. Bo o ile dobrze rozumiem zmieniałeś tylko na Sky. Zrób różne kombinacje. Może któreś spasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...