Skocz do zawartości

Nowości na Hot Bird 13°E


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

City TV niekodowane nadal z 13E. A co do przenosin VIVACOM na 13E to już w połowie marca pisałem u siebie, że to na 99% pewne. Podali nawet szczegóły tego co planują, wysłali zdjęcia uplinku nowego, a dziś dostałem info, że wkrótce uruchomią 6 tp. na 13E. Nie podali jednak szczegółów jakie tam będą kanały.

 

420552727_395031373460020_14468231797292

 

 

A tak wygląda antena 7,3 metra średnicy, która dostarcza sygnał VIVACOM na 13E :D

420170312_387401700884679_36104714374507

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mr. Orbita napisał(a):

Ciekawostka - Vivacom zaczął wskazywać w sygnalizacji na kolejny - szósty transponder.

Miałby zostać uruchomiony tp. 101 (12,731 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).

Obecnie jest jeszcze nieaktywny.

Miałyby tam na początek wskoczyć trzy kanały: Cine Box, Comedy Box i Action Box.

To jeszcze czeka na przeprowadzkę na 13 East. pakiet Total TV z Eutelsat 16 East. Ale tutaj to będzie już gładko bo to ten sam operatora sat. co HotBird. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał(a):

City TV już zakodowane niestety

Na Cryptoboxie tak masz.. Też sprawdziłem extra i idzie

 

 

@Urkisat

Cytat

w połowie marca pisałem u siebie

Podali nawet szczegóły tego co planują, wysłali zdjęcia uplinku nowego, a dziś dostałem info, że wkrótce uruchomią 6 tp. na 13E

 

Czyli gdzie.???

Antena no mała nie jest , ale to uplink.

Masz chody u nich widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.04.2024 o 19:34, irdeto napisał(a):

Na Cryptoboxie tak masz.. Też sprawdziłem extra i idzie

City TV to chyba jedyny kanał od Vivacom z którym nie ma problemów w przeciwieństwie do reszty kanałów. Reszta odbiera ale tylko na dekoderach typu „HDXXXX" które mają wyszukiwanie wszystkich stacji. Próbowałem prosić Vivacom o rozwiązanie problemu ale tam chyba nie uznają że mają kanały FTA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 05:04, Mr. Orbita napisał(a):

Ciekawostka - Vivacom zaczął wskazywać w sygnalizacji na kolejny - szósty transponder.

Miałby zostać uruchomiony tp. 101 (12,731 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).

Obecnie jest jeszcze nieaktywny.

Miałyby tam na początek wskoczyć trzy kanały: Cine Box, Comedy Box i Action Box.

 

3 godziny temu, pc107 napisał(a):

Szósty transponder Vivacom, czyli 12,731 GHz, pol. H jest aktywny. Obecnie są tam trzy kanały kodowane: Cine.box, Comedy.box i Action.box.

 

Brawo! W obu przypadkach pierwsi to wypatrzyliście :) I jak zwykle nasze forum źródłem dla kopiowaczy, którzy kradną czyjeś informacje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...