Skocz do zawartości

Nowości na Hot Bird 13°E


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Te Opery to w głównej mierze kanały filmowe. Na jednym z nich lecą same nowości kinowe prześcigające nawet HBO. Przedwczoraj puszczali Łowca i Królowa Lodu z oryginalnym audio. A w HBO dopiero pewnie pokażą ten film na Boże Narodzenie, albo jeszcze później. Był także Czas Ultrona,oraz najnowszy Captain America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci dziękuje za informacje,rzeczywiście jest to niezła gratka dla miłosników filmu. Opera One będzie teraz wysoko na mojej liscie ulubionych, zauważyłem też ze na tym transponderze jest tez inny chyba irański kanał o nazwie IR.ICE TV i też na nim lecą filmy z oryginalną ścieżka dźwiękową. Dobrze, że mamy to forum i mozemy się wymieniać ciekawymi informacjami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Na 11 296 H i SR=27 500 pojawił się pakiet ośmiu kanałów Dream : Dream Cinema, Georgia, Chief, Music, Plus, Invest, Series, Toon. 

Jak na razie nadaje tylko Dream Cinema, emituje on filmy w oryginalnej wersji językowej z napisami w języku farsi, na pozostałych kanałach są plansze informacyjne.

Dość ciekawy projekt ciekawe jak się rozwinie. trzy kanały Opera dość szybko zniknęły, zobaczymy jak będzie z tym pakietem. 

Edytowane przez andi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Na 11 296 H i SR=27 500 pojawił się pakiet ośmiu kanałów Dream : Dream Cinema, Georgia, Chief, Music, Plus, Invest, Series, Toon. 

Jak na razie nadaje tylko Dream Cinema, emituje on filmy w oryginalnej wersji językowej z napisami w języku farsi, na pozostałych kanałach są plansze informacyjne.

Dość ciekawy projekt ciekawe jak się rozwinie. trzy kanały Opera dość szybko zniknęły, zobaczymy jak będzie z tym pakietem.

 

A co to za kanał kryje się pod nazwą Georgia? Nazwa może tutaj dużo mówić i wskazywać chociażby na publiczny kanał z Gruzji ale jestem ciekaw jak to jest naprawdę z tym kanałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...