Skocz do zawartości

Radio FAMKA, Radio FAMA DANCE i Radio TOP


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Pioterek214 napisał(a):

Tym bardziej powinien lecieć program na żywo z informacjami na bieżąco co się dzieje a nawet łączenie z reportem z tego miejsca i można to było zrobić nawet telefonicznie jak innych możliwości technicznych nie mają. 

Być może redakcja stacji postanowiła wesprzeć protest prywatnie a nie jako Radio Famka. To wytłumaczałoby pustki w ramówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

W moim odczuciu dobrym sposobem na rozwiązanie problemu z brakiem nagrody jest to co ci poradzono na Forum Radiopolski czyli pisanie maili do góry stacji:

1. Redaktor naczelnej Radia Famka czyli Pani Natalii Wolanin. 

2. Do właściciela stacji Jana Jagielskiego.

Myślę że dopiero po napisaniu bezpośrednich wiadomości do przedstawicieli stacji twoja sprawa może ruszyć z miejsca. 

W dniu 23.05.2024 o 09:36, Pioterek214 napisał(a):

Te pustki są z innych powodów.

Masz rację. Dzisiaj na swojej grupie Radio Famka opisało przyczyny nieobecności swoich dziennikarzy: 

Screenshot-20240524-095630-Facebook.jpg

Nie wiem jak wy ale ja jestem w stanie  przyjąć i zaakceptować oświadczenie ze strony stacji. 

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Tylko że sesja zimowa nie jest równa tej wiosennej gdyż ta zbiega się chociażby z maturami czy też zakończeniem roku akademickiego. Na jednym z innych for ktoś zaproponował puszczenie tymczasowo sieciowego programu Radia Fama połączonego z wypełnianiem koncesji Famki po godzinie 22:00. Jak dla mnie to byłoby dosyć rozsądne rozwiązanie przynajmniej do tego października o którym to pisze stacja. 

Mam nadzieje że rozgłośnia radiowa Pani Natalii Wolanin coś ze sobą zrobi bo balansuje już na progu 0,5% słuchalności. Na dodatek też nie ma reklam a i jakoś merytoryczna oraz techniczna jest kiepska.

Poza tym na własne życzenie Radio Famka pozbywa się tematów którymi to mogłaby się zająć na antenie i mam tu na myśli nie tylko sesje (o której to już mówiono na antenir w styczniu) ale i też protesty pod studencką Kamionką w Krakowie. 

Jestem bardzo ciekaw czy KRRiT spodobałby się aktualny stan rzeczy skoro dopiero w czerwcu Radia Famka może mieć luzy koncesyjne na czas letni. 

Mam nadzieje że Radio Famka jeszcze jakoś się podniesie a historia (która to w przypadku częstotliwości 100,5 FM lubi się powtarzać) nie zatoczy koła. W moim odczuciu mści się złe przeprowadzenie naboru do którego to z tego co wiem zgłaszali się doświadczeni dziennikarze. Ciekawi mnie też czy podobna sytuacja jest też w krakowskich  rozgłośniach studenckich które to nadają w internecie zwłaszcza że tymczasowe wsparcie „Famki" przez redakcje chociażby Radia 1.7 (z AGH) i Ujot FM nie byłoby złym pomysłem. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiadomo może kiedy odpalają ten cały MUX Radia FAMA? Czy planują wykorzystać Radio Q i Radio Sochaczew do emisji w tym standardzie?. Kiedy zamierzają wystąpić do KRRiT o koncesje dla Radia FAMA Dance i Radia TOP?

Jeśli dobrze pamiętam z relacji użytkowników forum RadioPolska to oni tylko na chwilę odpalili ten MUX, który późnej wyłączyli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...