Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Już niedługo wszystkie dekodery w ofercie CP będą miały stałe listy.

Samsung SD również? Jeśli tak, to czy jest wiadoma przybliżona data wprowadzenia nowego softu w tym tunerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytania :D

1Czy przy wzięciu dekodera hd na wynajem pobierana jest miesięczna opłata (poza abonamentem) jeśli tak to ile wynosi?

2Jaki jest najlepszy dekoder hd i ile kosztuje wykup , ile wynajem?

Ad. 1 W aktualnej promocji nie ma opłaty za użyczenie.

Ad. 2 Dekodery HD są wyłącznie na użyczenie bez opłat dodatkowych.

Najlepszy model z nagrywaniem DVR Echostar 7400 (dla pełnej funkcjonalności wymagana dwu przewodowa instalacja antenowa)

lub bez nagrywania Echostar DSB-7200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Samsung DSB H370G jest lepszy niż Echostar DSB-7200. Tylko że go już nie sprzedają, co nie zmienia faktu że miesiąc temu kolega dostał go w jednym APSie. Prawdopodobnie te modele Polsat ma tylko na wymianę uszkodzonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz na własność to na czas naprawy gwarancyjnej nie musisz dostać zastępczego chyba, że jest to tuner made in CP.

 

I tutaj widać przewagę np. C+ - nie ma problemu ze sprzętem - obojętne, czy jest w dzierżawie, czy na własność - wadliwy wymienia się od ręki na nowy u przedstawiciela C+ przez cały okres trwania umowy - nie ma znaczenia długość gwarancji na sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajnościowo lepszy jest Echostar DSB-7200 na HD

 

 

Tylko, że w większości APS-ów już go nie ma. Jakby nie było, to CP zastąpił go wersją HDS-400E. Nie wiadomo tylko po co, skoro praktycznie oba dekodera (poza rozamiarami) niczym się od siebie nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Już niedługo wszystkie dekodery w ofercie CP będą miały stałe listy.

Samsung SD również? Jeśli tak, to czy jest wiadoma przybliżona data wprowadzenia nowego softu w tym tunerze?

 

Jak narazie na najnowszym sofcie - 160 ustawianie list funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Byłem dziś w APS-ie i zawarlem umowę z CP. Pan kazał mi po przyjściu do domu włożyć kartę do dekodera i ustawić kanał nr 21. Tyle, że na kanale 21 jest kanał ... movies24. To chyba nie oto mu chodziło. Na pewno mówił kanał 21. Czy ktoś wie o co może w tym chodzic ? A może to na innej liście kanałów powinienem włączyć ten kanał 21 ?

 

Dekoder mam samsung 305.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszukaj kanał o nazwie Dla Abonentów (poz.16,21,31) i na nim pozostaw włączony dekoder.

Możesz również zostawić na kanale TVP info (poz.84).

Jeśli masz inną numeracje kanałów tzn. że masz starą tablice NIT i musisz szukać po nazwach a nie numerach ww. kanałów.

Aktywacja może potrwać do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...