Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder można mieć rewelacyjny lecz jak się zepsuje po gwarancji a umowa jeszcze na rok, to co wtedy?

Jak to co? Podmiana dekodera np. w APS. Lepsze to, niż naprawa na własny koszt, chyba, że ktoś sam potrafi naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mieszkam w UK i wlasnie sie przeprowadzilam.W nowym miejscu okazalo sie,ze nie ma pozwolenia na instalacje anteny CP,a antena zbiorcza na bloku jest ustawiona na ASTRE.W zwiazku z tym chce sie dowiedziec,czy jest jakakolwiek szansa,zebym miala polska telewizje w nowym mieszkaniu?

 

Pozdrawiam,

Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder można mieć rewelacyjny lecz jak się zepsuje po gwarancji a umowa jeszcze na rok, to co wtedy?

Jak to co? Podmiana dekodera np. w APS. Lepsze to, niż naprawa na własny koszt, chyba, że ktoś sam potrafi naprawić.

Jeśli dekoder jest na własność i nie jest produkcji CPT to podlega gwarancji producenta a nie CP, podobnie jak z kupnem tv. Podmiana dekodera jest możliwa w APS tylko jeśli sprzęt jest na użyczenie lub wyprodukowany w CPT.

W przypadku dekoderów innych producentów tylko zależy od APS czy na czas naprawy gwarancyjnej udostępni tymczasowy dekoder. W przypadku dekoderów na użyczenie nawet HD nie jest pobierana opłata miesięczna, stad lepiej skorzystać z takiej opcji, tym bardziej, że po zakończeniu umowy sprzęt może służyć tylko do odbioru kanałów FTA, dodatkowym elementem jest ewoluowanie sprzętu. Za dwa lata będą inne nowsze modele i wtedy warto wziąć nowszy a nie być uwiązanym do starego bez gwarancji dekodera.Naprawa dekodera to koszt min 50 zł, nie każdy jest elektronikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poza tymi niekodowanymi(i malo interesujacymi)programami nic innego nie bedzie mozna obejrzec przez dekoder Cyfrowego Polsatu?Kupno telewizji poszlo na marne?

 

Masz ustawioną instalację na Astrę 28,2 polskie kanały TVP są na Astrze 19,2 a kodowane CP, Cyfra, Orange, TnK i N na Hotbirdzie 13,0 rozwiązaniem jest poproszenie administracji o dołożenie konwertera zezującego do istniejącej instalacji na Hotbirda 13.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądając serial "Kości" na kanale Polsat HD wcisnąłem pauzę, aby wyjść i zrobić sobie kanapkę i herbatę. Po powrocie wcisnąłem play, aby oglądać serial dalej od miejsca, w którym przerwałem (funkcja LivePause). Jakie było moje zdziwienie, jak obraz zaczął się szatkować. Dzisiaj ta sama sytuacja powtórzyła się podczas odtwarzania z kanału Fox Life HD odcinka serialu "Brzydula Betty". W związku z tym mam pytanie do użytkowników dekodera EchoStar DVR-7400 HD, czy u Was występuje tego typu objawy :?: . Czy po prostu znów trafiłem na trefny egzemplarz tegoż dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najlepszy jest Samsung DSB-S305G, podobno jeszcze są, a jeśli nie ma, to na drugim miejscu stawiam Echostara DSB-717. Na Samsungu można tworzyć Listy Ulubionych Kanałów co jest największą zaletą tego tunera. To tyle jeśli chodzi o tunery SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...