Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok trzeba zeskanować na 10.853 i na kanlAe 190 ESP2 POLISH CHODZI BUNDESLIGA PO POLSKU:):)

 

skanowałem 15 razy i ani razu żadnego kanału nie znalazło ;/

a ustawiłeś skanowanie tp i wszystkie :?:

być może zostawiłeś opcje skanowania Cyfrowy Polsat i sieć

 

 

EDIT : OT: czasami gdy tuner sie zawiesi za zadne skarby tuner nie poszuka kanałów z danej częstotliwości miałem Echosia 606 takze wiem co mówie (robił mi takie numery :) ) :) .

wyciągnij wtyczke i włóż ją po ok 10 sek i skanuj ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wszystkie dane jakie mam podczas instalacji!!!mam dekoder starego czarnego sagema(dokladnie nie znam)moze on jest problemem

nazwa satelity INNE

pozycja i kierunek 013-WSCHOD

czesto. transp 10853

polarycja H

symbol rate 27500

fec 3/4

 

nastepnie poziom sygnalu 82procent ...wyszukuje mi i nagle wyskakuje nazwa sieci MEDIA BROADCAST i na liscie jest jeden jakis kanal!!!co mam zrobic???prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszek, sam sie troche meczylem z tym, ale w koncu jakos sie udalo. Przeczytaj moze Ci sie uda:

 

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszek, sam sie troche meczylem z tym, ale w koncu jakos sie udalo. Przeczytaj moze Ci sie uda:

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

robiłem tą czynność kilkanaście razy, problem w tym, że moja satelita w ogóle nie odnajduje tej częstotliwości (wpisuję ją ręcznie, ale pali się czerwona lampka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
robiłem tą czynność kilkanaście razy, problem w tym, że moja satelita w ogóle nie odnajduje tej częstotliwości (wpisuję ją ręcznie, ale pali się czerwona lampka)

Jeśli wszystko robisz dobrze, to masz źle ustawioną antenę.

 

Panowie modowie będą mieli sporo pracy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uspokojenie piję mocniejszy napój:) Polsat polpił sprawę, polska wersja Eurosport 2 powinna być na ich pasmie. Jak jutro tego nie poprawią, to :evil: Nie będę specjalnie anteną kręcił, by właściwy Eurosport znaleźć. Mam ustawioną idealnie na Polsat, sygnał 91 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tą czynność kilkanaście razy, problem w tym, że moja satelita w ogóle nie odnajduje tej częstotliwości (wpisuję ją ręcznie, ale pali się czerwona lampka)

Jeśli wszystko robisz dobrze, to masz źle ustawioną antenę.

 

Panowie modowie będą mieli sporo pracy. :D

a mozna samemu jakos poprobowac z tą antena np.jakos delikatnie zmienic jej polozenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@prorok

Chodzi o tych co mają źle ustawioną antenę, a w Twoim wypadku nie wiem jak jest.

@kibic229

egzi stwierdził, że wszystko robi dobrze, ale nie ma sygnału, więc lekiem na to będzie lekka korekta ustawień anteny.

A to, że mecz się skończył nie znaczy, że nie trzeba przestawiać anteny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niegdyś użytkownikiem Echostara. Z tego co pamiętam w celu dodania nowego kanału, należało wybrać odpowiednią częstotliwość, a jeżeli jej nie było, to ją dopisać i przeskanować. I ważne, żeby zamiast sieci wybrać TP. Jeśli nie wychodzi, to znaczy, że coś jest nie tak. Na szczęście obecnie mam Golden Interstara X-Speed 780 i mecz sobie obejrzałem bez najmniejszych problemów. Bramka Misimovica bardzo ładna. Zresztą akcja Grafite też mogła się podobać. Natomiast nie ulega wątpliwości, że Cyfrowy Polsat nie popisał się. Przecież Europort 2 Bundesliga pojawił się około 10 dni temu i było wystarczająco dużo czasu, żeby go dołączyć. Cóż, sami wyciągnijcie wnioski z tej sytuacji. Ciekaw jestem, czy Cyfra+ ten kanał dołączyła na swoich Mediasatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...