Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kch57, nawet jeśli CP nie doda, to sam możesz go przecież wyszukać. Wystarczy przeskanować transponder 10853 H i będziesz miał.

Ale mi tam wyskakuje wprowadz kod pin czy cos takiego

W każdym odbiorniku jak się wchodzi do ustawień to pyta o pin. Defaultowo jest 1234 albo 0000. Powinieneś mieć to napisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o losie :/

zwracam sie teraz do znawców cyfrowego polsatu!mam dzis od rana eurosport 2 po angielsku moze to jest oznaka ze juz ten kanal zostal zamieniony?wyszukiwalem przez transporder a takze normalne przeszukiwanie i zawsze wyszukiwal mi zawsze ten jeden eurosport 2 po angiielsku???ma ktos podobny problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
o losie :/

zwracam sie teraz do znawców cyfrowego polsatu!mam dzis od rana eurosport 2 po angielsku moze to jest oznaka ze juz ten kanal zostal zamieniony?wyszukiwalem przez transporder a takze normalne przeszukiwanie i zawsze wyszukiwal mi zawsze ten jeden eurosport 2 po angiielsku???ma ktos podobny problem???

A próbowałeś zmienić ścieżkę dźwiękowo z angielskiej na polską?

W gronie ekspertów oprócz wymienionych przeze mnie będą jeszcze Tomasz Kłos i Radosław Gilewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ludzie, jak nadają po angielsku, jak na obydwu wersjach nadają po polsku? Chyba, że wam chodzi o te zapowiedzi, to są wyłącznie po angielsku. Sprawdźcie na jakichś transmisjach. Jak na transmisjach nadal będzie english, to wtedy napiszcie jaki macie dekoder, to się pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP na kanale 15 jest eurosport2 w wersji 4/3 i tam meczu na pewno nie będzie (teraz jest tam mecz piłki plażowej). Jeśli nie macie Eurosportu2 w wersji 16/9 musicie przeskanować w swoich tunerach transponder 10,853 H i wtedy wam znajdzie. W tej chwili jest tam wprowadzenie do dzisiejszego meczu który zacznie się o 20.30.

Jęsli wam się nie uda to meczu nie obejrzycie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur... Włączam Eurosport 2, a tam jakiś [beep] beach soccer. Stary tera ogląda telewizję i nie pozwala mi przeskanować bo "coś rozwalę" (zresztą i tak nie czaje zbytnio jak się to robi :/ ). Czyli ogólnie dzisiaj sobie mojej Bundesligi nie pooglądam, a jutro "może' jak uda mi się przeskanować ten transporter (próbowałem, ale tam wogule nie ma 10.853 H, a niebardzo wiem jak się samemu wpisuje). Czyli ogólnie rzecz biorąć KLAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrowy polsat, pakiet mix, normalnie miałem eurosport 2 po polsku, dzisiaj gadają coś po angielsku, teraz leci jakiś biczsoker. Skanowałem kilka razy satelitę, szukałem 10.853 h, ale nic nie znalazło (paliła się czerwona lampka).

Wg mnie to skandal, że płacę za coś, czego nie mogę obejrzeć.

Mam ponad 1500 kanałów, a tego który potrzebuję nie ma.

Do wczoraj żadnych problemów z Eurosportem 2 nie było, od dzisiaj, kiedy ma być bundesliga, nagle wielkie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...