Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To może coś z telewizorem jest nie tak? Podłącz dekoder pod inny telewizor i zobacz czy telegazeta będzie działać. To, że działa telegazeta na dekoderze C+ nic nie musi znaczyć.

 

Możesz też podłączyć przez inne euro, aby się upewnić czy z nim jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to być coś związane z tym,że posiadam konwerter Qad i mam do niego podłączone C+,N-kę i polsat? Z tym że do syna mam podłączony dekoder N, do córki C+, a u siebie mam Polsat. Poprzednio gdy miałem tylko C+ i N-kę miałem problemy z tym,że często zawieszał mi się dekoder na N-ce ,a właściwie kiedy syn przełączał na Comedy Central.Korzystałem wtedy z konwertera Twin, ale po zmianie na Qada wsystko działa OK.oprócz telegazety na Polsacie. Na wszystkich dekoderach wyświetla mi się poziom sygnału na zielono w granicach 86-90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój siąsiad ma taki problem w dekoderze Mini że tylko jak resetuje z gniazdka dekoder to wtedy pojawia się teletekst przez kilka dni a tak to znika i nie można sprawdzić teletekstu no telegazety czy to jest problem w dekoderze czy w tv pytałem się unich przez gg to wzieli mnie za idiote i zablokowali mnie

A ja o cyfrowym polsacie wypowiewiem się tak że dekoder Mini jest najgorszym dekoderem jaki może być to już lepsze są odbiorniki FTA bo tam można dodawać usuwać kanały a tu to wogule nic pustka i ta ich jakość poprostu to wstyd mi zanich i tyle

To już lepiej cyfra+ wyglądai z ofertą i kanałami HD gdzie tylko co nie które są po 6 zł niby wychodzi w C+ za wszystkie HD 21zł

toby w cyfrowym polsacie wszystkie razem 36zł kosztowały według standartowej oferty a po zniżce 16,80zł

i powitalny w 15 + muzyczny trace i biznesowy CNBC Europe i info+ekstra,cyfra+gry i 3 płatne stacje radiowe i oferta music choice a w pakieci mini 8 płatnych a w minimax + 4 dołaczają a w familyjnym +23 37,90zł a w cyfrze+23 po 42,90+ zag kbsworld

35 familyjnym kanałów a w podstawowym 40 i taka jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przeskanować dany transponder, należy wejść do menu, następnie "konfiguracja", po czym "instalacja programów" następnie "Sprawdź sygnał". Teraz wybierasz transponder 10853 H (tylko musisz ustawić aby tylko ten transponder był skanowany. Będziesz musiał wybrać "TP"). Po wszystkim wybierasz "Szukaj kanałów". Wtedy na pewno wyszukasz Eurosport2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@masaro Zmieniłeś listę kanałów z Cyfrowy Polsat na Wszystkie kanały czy coś takiego? Włączasz listę kanałów OK, a następnie zielony przycisk i wybierasz listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...