Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moge wymienić dekoder polsatu na inny dekoder polsatowski.mam dekoder na własność i umowe na czas nie określony.bo z tego co słyszałem karta jest przypisana do konkretnego dekodera i nie będzie działać z innym dekoderem.

 

Masz swoją odpowiedź - umowa na czas nieokreślony. Czyli już po gwarancji...

Nikt takiego dekodera nie przyjmie, bo zapewne już > 24mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniosłem dzisiaj uszkodzony dekoder polsatu na gwarancji do autoryzowanego punktu gdzie przyjęcie mojego dekodera twało prawie godzine,a na koniec koleś mi powiedział że nie dostane dekodera zastępczego ponieważ mój dekoder był zakupiony w warszawie bezpośrednio od polsatu a nie unich.To jest normalnie skandal,co to za różnica gdzie kupiłem dekoder.Zmieniam polsat na Cyfre!

 

Gdzie kupiłeś, to rzeczywiście - obojętne. Jeżeli ddekoder jest na gwarancji i masz opłacony abonament to APS powinien wydać dekoder zastępczy.

 

P.S. Jak to bezpośrednio od Polsatu? Kupiłeś dekoder na Łubinowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę polsatowi i zostały mi tylko kanały niekodowane.Proszę kogoś mądrego o pokierowanie mnie jak na transponderze mogę zwiększyć ilość oglądanych kanałów.Tylko proszę o wyrozumiałośc i wskazówki krok po kroku bo w tej materii jestem kompletnie zielony.Co prawda umiem wejść w menu wpisać częstotliwości i symbole rate,ale coś za mało mam kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrób wyszukiwanie kanałów. Dekoder ustawa tak, aby wyszukiwał tylko niekodowane kanały. Zamiast wyszukiwać po jednym kanale, od razu wyszuka Ci wszystkie kanały FTA. Tutaj masz spis kanałów FTA. Znając parametry interesującego Cię kanału, znajdziesz go w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Echostarem 717(A).Wczoraj chodził wieczorem normalnie, a dzisiaj wita mnie czarnym ekranem i paskiem z napisem:

"Dekoder zablokowany, skontaktuj się z operatorem platformy satelitarnej."

NIc nie chodzi, nawet kanały FTA, pilot się blokuje, zasięg jest poza połowę platformy. Próbowałem wyłączyć z gniazdka i ustawienia fabryczne przywrócić, nic nie pomogło.

ps. Jakby się kto pytał to rachunek mam zapłacony.

 

Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim :brawo:

 

Widze dlugi topic.. :wink:

 

Musze prosic o wasza pomoc.. wczoraj byla burza w nocy.. jak nigdy nie wylaczylismy tak wczoraj wszystko !! z sieci wyjelismy dzis rano patrze dekoder mini dziala ale nie ma sygnalu mysle cos sie anetna albo kable poprzestawialy.

Co zrobilem? do fabrycznych ustawien wrocilem. Pierwszy ekran sygnal jest silny ale zanika a jakosc slaba.. mysle antena.. Niestety sam bylem to wylaczylem dekoder z kontaktu bo inaczej sie nie dalo bedac na pierwszym ekranie.

 

teraz wlaczam DEKODER NIE SWIECI (nic) tylko zasilacz swieci... ale jak go wloze do dekodera to pulsuje dioda tego zasilacza tak p[beep]sa CHYBA sie spalil od wylaczania wlaczaniaa :shock::shock: nie od burzy a od glupiego odlaczania... i co teraz bedzie.. Wyglada na spalony mam gwarancje do grudnia... myslicie ze mi uznaja? lepiej isc do salonu gdzie kupilem ( ale mam dalej) czy do najblizeszego a tam mi powiedza ze nie damy nic w zastepstwo bo to nie unas kupil Pan. Jak myslicie jest szansa ? bo abonanament mam oplacony z gory :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chodzi o t:o że ten dekoder nie daje znaku zycia. Jak by sie spalil.. choc nie bylo dymu ani nic sie nie zapala.. Zasilacz gdy jest wlazony do dekodera swieci slabiej a gdy go wyjme z dekodera zaczyna mocniej. Fajnie by bylo by mi tak odrazu wymienili bez serwisu..

 

Ale to beda chyba musieli mi sparowac karte? z nowym dekoderem - a cos czytalem ze ktos mial problemy... ze trzeba zerwac umowe (kara) i podipsac nowa na nowy okres.. Jak by tak bylo to byl by najwiekszy mozliwy zonk... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga DSB-H370G i wystapił taki problem,że po zniku pradu na ok.3 min. dekoder rozkodował się całkowicie. Jakos zaprogramowalm ręcznie i wszystko wróciło ,ale czy będe to musiał powtarzac przy kazdym zaniku prądu? Innym problemem jest to,że przy podłącznieniu przez euro z gniazda TV mam strasznie ostre kolory i nic nie daje regulacja ani w TV ani w dekoderze.Po podłączeniu do gniazda video wszystko jest ok. Narazie mam tv 100 hz. W pokoju syna który ma LCD HD dział super.Syn ma podłączoną N-kę,ale na F-1 zamieniamy dekoder na Polsatoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Instalacja kanałów w dekoderach Samsung DSB-305G, H 370G

 

Z MENU dekodera wybierz kolejno:

 

1. INSTALACJA, potwierdź OK

2. następnie wprowadź kod pin (kod fabryczny 0000) i wybierz PRZYWRÓĆ USTAWIENIA FABRYCZNE

3. zatwierdź OK

4. po chwili wyświetli się plansza instalacyjna z parametrami, jeżeli są prawidłowe - zatwierdź je OK, dekoder zacznie instalację kanałów, a po wyszukaniu przejdzie automatycznie do odbioru kanałów TV "

 

Zrobilem dokladnie tak jak tu napisano, niby cos tam instalowalo. Niestety - po zakonczeniu instalacji wzialem skanowanie sieci i nic nie znajdywalo, tak samo probowalem wyjsc z menu, to pisalo brak dodanych programow, czy cos w ten desen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w: menu, instalacja, skanowanie transponderów. Tam zobacz, czy na transponderach dla satelity Hot Bird pasek sygnału jest w ogóle i czy jest zielony lub żółty. Jeśli nie, to dalsze działania nie mają sensu, ponieważ jak wspomniano wyżej, antena nie jest (lub jest źle) ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewin kłopot dekoderem samsung HD.Nie pokazuje mi telegazety na żadnym kanale,pomimo że na banerze występuje ikona telegazety.Przez pewien okres pokazywał,a gdzieś od tygodnia nie ma nigdzie. Próbowałem też różnych kombinacji w menu-też bez rezultatu.Do tego telewizora mam też podłączony dekoder C+ i tu telegazeta działa prawidłowo. Poziom sygnału na Polsacie jest w granicy 86% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...