Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam dekoder HD Cyfrowego Polsatu który zakupiłem miesiąc temu. Chcę go teraz wymienić na Dekoder z dyskiem twardym.Posiadam umowę na 24 miesiące.

Czy jest taka możliwość, że w ciągu trwania umowy mogę wymienić dekoder?

Proszę o szybką odpowiedź.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa ma 29mc, nie 24. Co do podmiany to dekodera HD nie podmienisz w żaden sposób na dekoder z twardym dyskiem [Echostar 747, nie obsługujący HD].

Jednak niedługo w ofercie pojawi się model obsługujący HD i PVR - należy wówczas podpytać, chociaż moim zdaniem na 90% nie będzie takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie ale obecnie nie ma takiej możliwości. Na pewno będzie możliwość wymiany dekoderów SD na HD PVR. Moja rada nie wymieniajcie dekoderów przez infolinie i kuriera , zdarza się że kurier nie dośle umowy i potem są problemy. Lepiej wymienić w APS . - to tak z własnego doświadczenia . Ostatnio miałem przypadek w którym : Pani wymieniła dekoder SD na HD przez kuriera , ten nie przesłał Polsatowi umowy , lub ktoś ją zgubił, i umowa jest od roku nie jest zarejestrowana - Polsat w Warszawie sobie nic z tego nie robi, a ja muszę załatwiać z APS w małym miasteczku jej umowę (normalnie paranoja). Gdy by ta Pani wymieniała dekoder w APS nie było by problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Masz dwa wyjscia: podmiana na dekoder HD i umowa na nowych warunkach(szczegóły w kompendium) albo całkiem nowa umowa. Naprawić Ci nie naprawią. Chyba, że masz dekoder w dzierżawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po umowie nic nie dostajesz, tym bardziej, że po okresie gwarancji.

Masz 3 opcje [naprawe wykluczamy]:

1) wypowiedzenie obecnej umowy - 3mc i kupno nowego dekodera w APS [nowa umowa 13/29mc]

2) podmiana dekodera na HD (stary zatrzymujesz) - cena 199-299zł w zależności od pakietu + umowa 24mc

3) telefon na infolinię - tam Ci zaproponują podmianę dekodera i nową umowę

4) skorzystać z promocji namów sąsiada (ale to ryzykowna opcja - jedyny plus to dekoder po kosztach transportu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli masz dekoder SD to możesz wymienić na HD. Z tym, że musisz podpisać nową umowę na nowych warunkach na 24 miesiące. W zależności od pakietu będzie różna cena za dekoder. Szczegóły tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Muszą Ci naprawić, nie ma, że się nie da. Nawet jakby się nie dało to Ci dadzą nowy, ale powiedzą, że to Twój. :wink: Oczywiście musisz mieć gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniosłem dzisiaj uszkodzony dekoder polsatu na gwarancji do autoryzowanego punktu gdzie przyjęcie mojego dekodera twało prawie godzine,a na koniec koleś mi powiedział że nie dostane dekodera zastępczego ponieważ mój dekoder był zakupiony w warszawie bezpośrednio od polsatu a nie unich.To jest normalnie skandal,co to za różnica gdzie kupiłem dekoder.Zmieniam polsat na Cyfre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...