Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Echoszajsa i na kanale Eurosport hd pisze mi brak sygnału.............dostałem dzisiaj Samsunga hd podpiąłem go zamiast echoszajsa i na tym samym kanale mam sygnał.

To ja wytłumaczę czemu to było proste jak drut :lol2::wink: Echostar nie obsługuje systemu DVB-S2, w którym to z transpondera C+ nadaje Eurosport HD, stąd na Echostarze brak sygnału na tym kanale :> natomiast na Samsungu, który obsługuje system DVB-S2 na Eurosport HD sygnał już jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD w zwykłym DVB-S - taki, jaki używany jest obecnie dla kanałów SD w CP (zobacz też Polsat Sport HD na Echostarze, jeżeli akurat nadają jakiś mecz, to powinien być dźwięk, bo na swoim Sagemie tak mam, tylko dziwne, że na HBO HD już nie mam dźwięku, a posiadam wykupioną paczkę HBO :roll:), ale HBO HD i Polsat HD niedługo pewnie też będą w DVB-S2 - jeżeli tylko CP przełączy transponder z którego nadają te kanały w ten system - a to, że na HBO HD pisało "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" to pewnie dlatego, że nie masz wykupionej paczki HBO :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na HBO HD jaki jest system ? bo tam miałem sygnał tylko pisało, że tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

Miałeś sygnał, bo HBO HD, jak i Polsat Sport HD leciały z transpondera DVB.

Przyczepię się :P Eurosport HD też leci z transpondera DVB, wiec także powinien mieć sygnał 8) Oczywiście ja wiem, że chodziło Ci o DVB-S, ale to tak żeby inni się źle nie nauczyli.

HBO HD i Polsat Sport HD nadawane są na transponderze w DVB-S, który to zwykłe dekodery SD potrafią wykryć i odbierać z nich sygnał, do odbioru sygnału z transponderów w DVB-S2 potrzeba już sprzętu nieco... lepszej klasy (Ferguson? :lol2: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz poprawiałem posta :( żeby wszystko było cacy. Może ja już dziś pójdę spać. Rzeczywiście gubiąc DVB-Satellite, ktoś kto wchodzi w temat, może się pogubić. Od tego właśnie jest forum i takie wytłumaczenia jak Twoje :smile:

Sprzęt lepszy, średni czy gorszy, ale musi obsługiwać DVB-S2. Ja na swojego Samsunga HD nie narzekam, w porównaniu do tego co się tutaj pisze na Echostara 717, dekoder Mini (oba SD ale chodzi ogólnie o awaryjność) oraz np. Fergusony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pozwólcie, że najpierw się przywitam... :wink:

 

Jestem nowy ale z Cyfrowego Polsatu korzystam chyba od 3 lat.

W tej chwili nie opłacam abonamentu CP bo od wiosny do wczesnej jesieni mam za mało czasu aby w sensownym stopniu wykorzystać ofertę CP. Więc abonament wykupuję sobie od listopada do kwietnia a teraz sporadycznie korzystam z programów FTA.

Mam jeszcze Thomsona DSI50POi. Po wgraniu nowej listy kanałów pojawia się komunikat "Tego programu nie ma w twoim abonamencie". Wgrywam nowe oprogramowanie i idą kanały FTA do czasu przełączenia na kanał kodowany.

I znów to samo.

Pani w infolinii nie potrafiła pomóc. A Pan w APS w Bestwinie (woj. śląskie) stwierdził że na tym dekoderze programy FTA pójdą tylko przy opłaconym abonamencie (!!!). Ciekaw jestem czy ktoś ma też taki problem? Czy czeka mnie tylko zakup nowego dekodera? A tak przy okazji... jaki dekoder polecicie - ten mini, echostar, czy z twardym dyskiem... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...