Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery MINI są najbardziej wadliwymi ze wszystkich dekoderów, nie zdziw się jeśli weźmiesz świeżutkiego MINI z APS'u a on nie będzie działał :) jak się nie uruchomi to nie dzwoń na infolinię bo nie chce mi się już słuchać narzekań na ten dekoder albo najlepiej poproś o sprawdzenie w miejscu gdzie go kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery MINI są najbardziej wadliwymi ze wszystkich dekoderów, nie zdziw się jeśli weźmiesz świeżutkiego MINI z APS'u a on nie będzie działał :) jak się nie uruchomi to nie dzwoń na infolinię bo nie chce mi się już słuchać narzekań na ten dekoder albo najlepiej poproś o sprawdzenie w miejscu gdzie go kupujesz.

 

Nie przesadzasz?

To może nie jest tak dobry dekoder jak samsung hd, ale też nie jest badziewiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdziwiłem się dziś trochę.

W ramach wymiany starego Samsunga niby to nie współpracującego z nowymi kartami.

Dziś od kuriera za Samsunga DSR-7000 dostałem taki sam dekoder ale współpracujący z nową kartą.

Chyba ten Kuderski czy jak mu tam wziął się za lutowanie czegoś w te dekodery tak by nie poszły na złom.

Tylko pilota dali badziewiastego płaski jak decha.Opisany tez lipnie.Na szczęście mam starych ze dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem dekodera cyfrowego polsatu Sagem. Od długiego już czasu nie mogę przeprowadzić przeszukiwania kanałów z satelity. Kiedy włączam to dekoder zanim w ogóle zacznie sam się resetuję i tak za każdym razem. Pamiętam że jeszcze parę ładnych lat temu to działało bez problemu, dopiero po którejś aktualizacji softu, funkcja ta przestała działać. Proszę o jakąkolwiek pomoc ;) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nic nie pomoże. Takim ciągłym - co jakiś czas - przeszukiwaniem satelity lub z zeza satelit, zapełniłeś całą pamięć Sagema. Jedyny ratunek to nowy soft od nadawcy - Cyfrowy Polsat. Z tym, że im napewno nie będzie się już chciało - czytaj opłacało. Sagem to już złom i trzeba się z tym pogodzić. Jedyne wyjście, to kupić inny nowy dekoder ze stajni CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś tygodnia mam zablokowany dekoder.Widnieje informacja ,,dekoder zablokowany.skontaktuj się z operatorem platformy cyfrowej.Myślałem że jest tego przyczyną nie zapłacony abonament.Jednak zadzwoniłem na infolinię i konsultant powiedział mi że z płatnością jest wszystko w porządku.Powiedział też że należy wymienić kartę na nową.Tak też zrobiłem,wszystko zgodnie z instrukcją wymiany karty.Jednak po wykonaniu tej czynności nic się nie zmieniło,dalej dekoder zablokowany i ta sama informacja.Dekoder Echostar DSB-616.W czym może tkwić problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie mam taki problem posiadam tuner echostar DSB-616.

Moj problem polega na tym ze podczas ogladania tuner wylacza sie i wlacza ponownie i laduje kanaly i tak co 2 minuty niewiem co moze byc czalkowicie wylacza sie nawet jak tuner est wylaczony a tylko kontrolka na czerwono swieci mam jeszcze dwa miesiace gwarancji . drugie pytanie to czy jest mozliwosc po odaniu go na gwarancje dostanie na ten czas zastepczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się już ktoś z podobną sytuacją? Po awarii zadzwoniłem wczoraj do CP. Pan przyjmujący zgłoszenie powiedział że mam "niezweryfikowany dekoder" i w ciągu 7 dni, zupełnie za darmo przyślą mi nowy z nową kartą. Mój stary dekoder to Samsung 700. Spotkał się ktoś z podobną akcją i powie mi o co chodzi i jakie prawdopodobnie barachło podeślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,że dostaniesz nowego Samsunga DSB-305G tak jak jeden użytkownik w tym temacie: viewtopic.php?f=7&t=6283&start=45

On też miał starego Samsunga DSR 7000 i miał z nim problemy,więc możliwe,że w Twoim przypadku chcą zrobić to samo.

 

I jest to krok w dobrym kierunku,bo wreszcie,żeby doszło do wymiany dekodera ze starego na nowy nie trzeba rozwiązywać starej umowy i podpisywać nowej....

 

 

Witam

Ja również posiadałem do tej pory starego Samsunga wykupionego na własność. Bardzo często zaczęły pojawiać się komunikaty o braku kanału w abonamencie. Zadzwoniłem więc na infolinię i poinformowano mnie, że wciągu 2 tygodni kurier przywiezie mi nowy dekoder. Minął tydzień i miły pan się pojawił. Przywiózł nowego Samsunga model s305g, zabrał stary dekoder wraz z kartą i odjechał. Nowa karta była już aktywna i można było oglądać telewizję. Bardzo miło mnie to wszystko zaskoczyło, oby tak dalej CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Echostar dsb 616 i mam dziwny problem.Jakiś czas temu zaczął pojawiac się komunikat karta nie zaakceptowana.Pomagało wyłączenie dekodera z pradu na kilka minut i potem działało.Ale wystarczyło,że przełączałem kanały i po chwili znowu to samo.Z pomocą biura obsługi robiłem wszystko.Dopiero po kilku dniach jeden miły pan stwierdził,ze mam prawdopodobnie uszkodzoną kartę.

No to aktywował mi starą tą z przed wymiany.

Było dobrze ok.3 tygodni.Sytuacja się powtarza.Ale teraz mam komunikat-brak sygnału,zakodowany sygnał,sprzadz kartę.

Wyciągnę kartę lub wyłączę dekoder na chwilę i jest dobrze.

Ale wystarczy,ze przełączę i zatrzymam się na jakimś programie na chwilę i znowu mam to samo.

Myślę,ze mam uszkodzony dekoder-chyba on niszczy mi karty.

Nie chcę zamawiać nowej karty bo pewnie znowu mi ją rozwali.Gwarancji nie mam,rozwiązanie umowy 3 miesiące.

Polsat bardzo mi odpowiada.Zaproponowano mi wymianę dekodera za 299zł co jest dla mnie nie korzystne.

Czy jest szansa na rozwiązanie tej sprawy w sposób możliwie korzystny dla mnie.

Wymieniaja takie uszkodzone dekodery i karty.Szkoda mi kasy na opłacanie abonamentu przez 3 miesiące za zerwanie umowy i opłacanie nowej umowy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dzwonił dziś do mnie Pan z Polsatu.

Zaproponował mi dekoder HD za 299zł i zwykły echostar chyba dsb 717 za 79zł.Podeślą kurierem na ich koszt biorę ten tańszy.Czas oczekiwania do 2 tygodni.

Ale jest małe "ale" wiąże się to z podpisaniem umowy na kolejne dwa lata.

Pewnie i tak bym kupił Polsat znowu więc generalnie jest mi to obojętne.

Mam trochę tańszy dekoder niż w sklepie i nie płacę abonamentu za rezygnację ze starej umowy przez 3 miesiące.

Reszta bez zmian.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...