Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mi włączyli wszystkie kanały jak wymieniłem kartę. Po mięsiącu wyłączyli wszystkie oprócz MTV i VH1 :smile: . Ciekawe czemu? Przecież są w specjalnym pakiecie "Muzyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zakupiłem ten dekoder . Zadzwoniłem do cyfrowego polsatu aby zarejestrowali moją kartę , po 48 godz gdy włączałem dekoder wyskakiwał błąd 09 - problem z kartą . zadzwoniłem jeszcze raz i powiedziano mi ze za 3 godz powinien działać, tym czasem nadal nic . (Próbowałem wyłączać na pare minut i wykładać karte ale to nic nie pomogło ) Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz, czy karta jest na pewno dobrze włożona. Błąd dotyczy dekoderów Samsung DSB-S305G i H370G. Prawdopodobnie musisz zanieść dekoder do APS, bo jest uszkodzony. Nie napisałeś jaki to dokładnie model. Kiedy ja brałem mój dekoder, to od razu został sprawdzony w APS, no i pierwszy był uszkodzony, dlatego dostałem od razu drugi (który też nie grzeszył niezawodnością :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS to jest skrót od Autoryzowany Punkt Sprzedaży (tam gdzie zakupiłeś dekoder i podpisałeś umowę na pakiety). Próbuj jeszcze wszystkiego, wyjmij i włóż kartę (przecierając szmatką styki), zresetuj ustawienia fabryczne dekodera. Jak nic nie pomoże, to musisz zanieść dekoder do naprawy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pojedynczy konwerter, to został on skierowany na Astrę, a nie na Hot Bird i dlatego masz problemy. Jeżeli masz monoblocka, to ustaw sobie poprawnie dekoder (przypisanie portów diseqc) lub też, masz źle przymocowany monoblock. A tak przy okazji problem z kartą Ci znikną :?: ? skoro już odbierasz jakieś tam kanały. Wszystkie kanały Cyfrowego Polsatu są nadawane z Hot Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfry też się nie da odbierać. A co do konwerterów to masz "zeza" (2 konwertery poprzez przełącznik diseqc). Porty przypisujesz diseqc 1 (lub diseqc A) do satelity Hotbird oraz diseqc 2 (lub diseqc B) do satelity Astra. Musisz poszukać w ustawieniach dekodera. Zakładając, że masz dobrze ustawioną antenę, ustawienia te rozwiążą Twój problem.

A monoblock to coś takiego http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=27&id=804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jal do diseqc 1.0 i dam port 1 podłącze astre do odbiera sygnał a jak zamias astry dam hotbirda a na port 2 dam astre to nic nie działa , tak samo jest w przypatku toneburst to tez nic nie działa a jak satre daje pod 1 i a a hotbirda pod 2 i b to działa tylko astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w innym polu (wyżej lub niżej), czy nie masz ustawione Hot Bird lub Astra. Jak tak, to ustaw Hot Bird i port1, zapisz to i następnie ustaw Astra oraz port2, zapisz informacje, jak chcesz wyłącz i włącz dekoder i zobacz co wtedy. Najlepiej jak weźmiesz instrukcję obsługi dekodera, poczytasz sobie przez pół nocy i rano spróbujesz jeszcze raz się pobawić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja mam taki problemik i prosze o pomoc. Wczoraj zapragnalem cos zmienic i zamiast zeza Astry1 podpialem do swojego zestawu druga antene ustawiona na astre2 czyli HB z jednej anteny i astra2 z drugiej. Koniec koncow astra2 najprawdopodobniej nie poszla bo antena jest zbyt nisko i zaslania ja dom. HB dzialal wczesniej i ... no i wlasnie - podczas wyszukiwania kanalow gdzies na 97% moj echostar dvr-747 zaczal ladowac mi oprogramowanie i ... przeladowuje je do dzis - przeladowuje i przeladowuje. Moje pytanie: czy to raczej uszkodzone oprogramowanie, kosc pamieci czy moze brak lacznosci z satelita powoduje, ze to oprogramowanie sie ciagle przeladowuje? ustawienia anteny od HB nie zmienialem, zreszta tuz przed wyszukiwaniem kanalow pokazal, ze HB widzi i ze jest ok. wbilem sie na icok i dalem przywrocenie lacznosci z satelita. jutro jeszcze sprobuje "wbic" sie w zestaw szwagra - podpiac swoj dekoder pod jego antene i kabel. Dekodera oczywiscie nie moge wlaczyc ani wylaczyc przyciskiem on/off - ciagle przeladowuje soft:-( -by dostac sie do menu:-(

Prosze podpowiedzcie cos....................??????

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj nowy i mam taki problem..

 

Otóz posiadam dość stary telewizor ELEMIS, ale jakze dobry.. :) i chciałbym założyc CP i w TV mam takie wejscie:

 

(wejscie przy napisie ANT)

http://www.manta.home.pl/zkwiecien/rtv/ ... /www/d.jpg

 

jakim kablem i jaki dekoder do tego? Prosze pomozcie ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...