Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi kiedyś dobrze doradzono, wypróbuj 2, 3 inne konwertery (pożycz, kup), podepnij inny dekoder do swojej instalacji antenowej, podepnij swój dekoder do czyjejś instalacji antenowej. Wtedy masz 100% pewności co jest wadliwe. Sam na własnej skórze się przekonałem że gdybaniem nic się nie polepszy ani naprawi. Trzeba działać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianj4, jak chcesz, aby ktoś Tobie udzielił pomocy, to staraj się jaśniej przekazać swój problem. Za mało szczegółów... :roll:

 

Jesteś pewien, że z anteną jest wszystko OK? Korzystasz z nowego zestawu? Czy wcześniej były jakieś problemy z odbiorem? Konkretnie napisz, jakie kanały nie odbierasz i ile % jakości i siły dla nich uzyskujesz, także zrób to przykładowo dla kanałów, które nadają bez żadnych zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do posiadaczy dekoderów Thomson. Jak zareagował Wasz sprzęt na ostatnią wymianę kart Cyfrowego Polsatu? Pomijam już fakt z problemami jakie wystąpiły podczas samej aktywacji karty. Mój dekoder obecnie nadaje się już tylko do wymiany. Już wcześniej po zmianie oprogramowania były problemy z częstymi „stopklatkami” ale teraz jest to już nie do wytrzymania. Obraz potrafi się zaciąć kilka razy w ciągu minuty. Kontaktowałem się już z BOK i polecono mi wymianę dekodera. Nie wiem tylko na jaki sprzęt się zdecydować i który jest najmniej awaryjny? Chciałbym się też dowiedzieć ile teraz trwa proces wymiany dekodera w autoryzowanym punkcie sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz dzisiaj zamówiłem wymiane dekodera SD konkretnie Echostara 606 na samsunga HD 1.Czy tak jak w Echostarze jest możliwy odbiór ze wszystkich satelit, 2.Czy na wyposazeniu fabrycznym jest kabel HDMI czy trzeba dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeżeli chodzi o 1 pytanie to jest możliwy odbiór z innych satelit, bo ma bardzo duży wybór.

 

kabla hdmi nie ma, tylko jest kabel euro komponent i chincz.

HDMI ja tam dokupiłem sobie na allegro gdyż w punkcie CP kcieli 45pln-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Zobaczymy za ile dni naprawią mojego Echostara 717, bo dziś po południu wyzionął ducha. Dioda nie świeci się, zero reakcji na prąd.

Oczywiście jest na gwarancji. Ma 18 miesięcy i będzie to już jego druga naprawa. W pierwszej był około dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta gwarancyjna dekodera jest "blada":roll: i nic nie mówi o ilości napraw - a raczej to przemilcza. To co piszą, toto, że w sprawach nieuregulownych warunkami Karty Gwarancyjnej zastosowanie maja odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Lecz najważniejszy zapis w Karcie Gwarancyjnej jest ten - cytuję:

"Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową" - znaczy to, że jeśli dekoder nawalił chociaż raz, w ciagu 24 miesięcy, to idziemy do APS, tam gdzie został zakupiony, i żądamy wymiany na nowy wolny od wad towar - dekoder :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z echostarem mam następujący problem :

-po wyłączeniu ( dłuższym np. na noc ) jak rano go włączę pojawia się napis "brak sygnału" ( sytuacja powtarza się od kilkunastu dni )

-po kilku resetach i zostawieniu go włączonego na około godziny ( tak było do tej pory :D ) echoś ożywia , sytuacja dość denerwująca , gdzie tkwi przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zobaczymy za ile dni naprawią mojego Echostara 717, bo dziś po południu wyzionął ducha. Dioda nie świeci się, zero reakcji na prąd.

Oczywiście jest na gwarancji. Ma 18 miesięcy i będzie to już jego druga naprawa. W pierwszej był około dwóch tygodni.

 

Poszedł do serwisu, ale nie dali mi dekodera zastępczego. Czy ktoś z Was wie jaka jest w takim przypadku procedura, żeby odliczyli abonament za czas naprawy. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą dać :!: Mi takowy dali na czas naprawy, bez żadnego problemu. Regulamin Świadczenia Usług - Zgodnie z paragrafem 3 punkt 1 musisz mieć możliwość korzystania z oferty. Z drugiej strony paragraf 6 punkt 5 mówi o zwracaniu należności po udokumentowaniu tego, że dekoder był w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry APS ma. Ja miałem jakiegoś starego Thomsona jeszcze z niewymienioną kartą. Takich starych dekoderów CP ma pewno dużo, także dobry APS powinien być przygotowany nawet na kilku klientów oddających dekodery do naprawy. Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy będzie się płacić za kanały HD i wypadało by, żeby dekoder zastępczy również był HD. Ciekawe co zrobią w tej sytuacji. Zwrócenie pieniędzy za pakiet HD, to wiadome, ale mnie akurat to by nie odpowiadało, ja bym wolał dekoder zastępczy HD. Miesiąc bez dekodera to długo (mój był w naprawie 32 dni, a są w internecie informacje o nawet półtora miesięcznych naprawach w serwisie Samsung)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli APS nie posiada dekodera zastęczego, to naliczają wtedy korekte abonamentu a jeśli chodzi o kanały HD to sytuacja bedzie analogiczna rowniez będą naliczać korekte za te dni w których nie odbierałeś, jeżeli chodzi o udokumentowanie to nie ma takiej potrzeby, serwis sam przekazuje info do CP że dekoder jest w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...