Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak sobie myślę, że w dekoderach CP przydałaby się funkcja konwersji wymiarów obrazu. Ciekawe czy to jest wielki problem, żeby ją umieścić w oprogramowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie mam problem Kupiłem dzisiaj dekoder polsatu i natene dopiero wieczorkiem zacząlem zakladac antena zamontowana dekoder podłaczony wszystkie kabelki tez . Właczyłem dekoder byly kanały 1,2,3,4, pisało jakie to kanały lecz nie bylo sygnału. Wiec zacząlem sie bawic szukanie kanałów ustawienia fabryczne i tu teraz nie mam zadnych programów nie moge ustawic nawet by dekoder byl np na 10 kanale bo mi sie kanały nie wyswietlaja tylko jak wlacze dekoder pisze naciśnij MENU aby zainstalowac gdy probuje instalowac to nie/znajduje mi zadnych kanałów moze ktos krok po kroku napisac co mam zrobic dodam ze mam Echostar 717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem wielki :( Wczoraj wieczorem oglądam sobie TV oglądam nagle fik czarny ekran i koniec... Odłączam dekoder od zasilania celem jego zrestartowania i nic :( Włącza się odlicza od L - 0 kolejno do L - 100 i wyłącza się tzn. świci czerwona dioda. Kiedy do odpalam dioda zielona i kreski ( ---- ) i koniec. Nie pojawia sie żaden obraz nie reaguje na nic ... :/ Nawet na wyjęcie karty. Co to może być ? Dzwoniłem do CP "jesteś 9ty w kolejce oczekujących :/ " Pakiet mam opłacony ehh ...

 

Dekoder ECHOSTAR DSB 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder MINI-PILOT NIE DZIAŁA!!!

Witam 2 dni temu kupiłam dekoder Mini ale dopiero wczoraj podłanczałam...no i klapa!!

Na ekranie komunikat sugerujący

Sprawdź połączenie lub konfiguracje dekodera. Pilot jednak nie działa tzn działają w wielkich bólach 2 przycicki -głośność !! i TV/...

Dziś udało się jakimś cudem pokazało coś innego pozwalającego zainstamować pakiet..ale jak jak nei mogę wejść w menu!! a jak raz mi się udało - na 100 prób to kodu PIN już nie ma szns wprowadzić- a dekoder na opakowaniu ma :Sprawdzony SPRAWNY!!

Co robić?

:/ Wymienią u dystrybutora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam dekoder Thomson DSI50PO. Po wymianie karty działają wszystkie kanały oprócz CNN tzn. dekoder się zawiesza i jedynym wyjściem aby zaczął reagować na cokolwiek jest wyłączenie go z prądu i ponowne włączenie. Nic podobnego nie dzieje sie na żadnym innym kanale. Czy ktoś z czytających to forum ma/miał taki problem i wie co można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jakie są opcje na czas naprawy.

Ja mam właśnie dekoder w naprawie. Naprawa potrwa około 2 tygodni, dostałem dekoder zastępczy, jakiś stary Thompson który się zawiesza co jakiś czas. Ale mój dekoder był na grawancji.

 

mam problem z kanałami chodzi o tvn-y polsaty i kanały muzyczne a na innym kanale jest cały zasięg a na tych kanałach pisze brak sygnału pomóżcie

Trochę mało informacji, jakie kanały ? Jak miałem starą antenę 70 cm i zeza, to jak przyszła noc (nie wiem akurat czemu wtedy) nagle kanały tvn-u zaczęło szatkować i poznikały. Natomiast inne kanały w tym polsat-y działały. Problem był w przełączniku diseqc, wywaliłem i wszystko działało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...