Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu od miesiąca z dekoderem evobox lite. Ten tuner regularnie sie zawiesza jeśli przełącza się kanały. Co 24, lub 48 godzin się zawiesza i jest czarny obraz i dopiero wyłączenie z zasilania pomaga uruchomienie ponowne tego tunera.,czy udać się do APS żeby wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł dekoder Evobox Lite po niecałym tygodniu użytkowania. Miga dioda na czerwono bardzo szybko i pojawia się piszczący dźwięk. Konsultant zalecił wymianę. Czy musi z dekoderem do salonu pojechać osoba, która jest na umowie? Czy innemu domownikowi wymienią sprzęt bez problemu???  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kilka dni temu wymieniłem starego ESI-88  zawieszał się i wyłączał na HD 7000 który też pochodził 4 dni i  niby się  nie zawiesza, lecz działają tylko kanały niekodowane typu tele 5, mango. Reszta jakby nie była w moim pakiecie. Mam drugi dekoder z multirum na którym wszystko działa. Próbowałem na stronie  ICOK nadać na nowo uprawienia na kartę ale nic to nie daje. Może coś z kartą się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder widzi kartę ? Jeżeli tak to ,zadzwoń na infolinię w celu ponowienia uprawnień. Maksymalny czas ponowienia sygnału to 3 godziny ale kanały powinny z reguły pojawić się w ciągu godziny. Jeżeli to nie pomoże kolejny telefon na infolinię i poproś o połączenie z działem technicznym w tym samym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, barbarian13 napisał:

hej, wesolych Swiat wszystkim :)
Pytanko: czy jest jakas mozliwosc by filmy nagrane na zewnetrznym dysku podpietym do dekodera, obejrzec na kompie (bez dekodera, u znajomych na przyklad)?  laptop ma zainstalowanego debiana

 

pozdrawiam

Tylko odbiór na własnym sprzęcie sprawi że będzie taka możliwość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, barbarian13 napisał:

hej, wesolych Swiat wszystkim :)
Pytanko: czy jest jakas mozliwosc by filmy nagrane na zewnetrznym dysku podpietym do dekodera, obejrzec na kompie (bez dekodera, u znajomych na przyklad)?  laptop ma zainstalowanego debiana

 

pozdrawiam

Bezpośrednio - nie; pozostaje zrzucić przez grabber HDMI.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 12:39, wuzel napisał:

Dekoder widzi kartę ? 

Tak dekoder widzi kartę w ustawieniach. Już dwa razy próbowałem nadać uprawienia. A karta raczej działa ponieważ musiałem ją włożyć do 2 dekodera multiroom. Nie zostaje mi nic innego tylko iść znowu chyba wymienić dekoder jak oczywiście dostane na stanie jakiś starszy dekoder, ostatnio dopiero w 4 salonie dostałem. A tak proponują tylko aneks do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zaczyna mi się psuć pilot od evobox pvr (z pierwszej partii na rynku). Niektóre przyciski trzeba wciskać kilka razy, zanim zadziałają. Czy należy mi się darmowa wymiana na nowy pilot?. Czy ze względu na pandemię można otrzymać nowego pilota pocztą lub kurierem?,  co wtedy ze starym pilotem zrobić?

Mam evobox w dzierżawie 5 zł, pakiet z dzierżawą za 70 zł

Edytowane przez wery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy istnieje możliwość zakupu dekodera cyfrowego polsatu np z allegro? Tak, żeby współdziałało to potem z główną kartą dekodera (mam stary esi 88, a chciałbym mieć coś nowszego)? Czy jestem zmuszony dzierżawić sprzęt bezpośrednio od cyfrowego polsatu?

Edytowane przez zoomclub
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...