Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pilot do Evoboxa można wymienić w APS, bo przestał działać, czy trzeba zakupić nowy?

Uprzedzając przygłupie komentarze tak sprawdzałem-wymieniłem baterie i restartowałem dekoder.Może trzeba go z powrotem zaprogramować, bo nie działa ŻADEN przycisk na pilocie.Przyciski na panelu przednim dekodera działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlaczego na niektórych kanałch nie mam dzwięku? Miałem dzwięk na wszystkich kanałach a teraz nie mam np: National Geographic,Discovery Channel musze dać w opcjach dzwieku STEREO i mam dzwiek . Dlaczego tak się stało? Co mam zrobić?

Przedtem wszystko działało!!!

Proszę, napisz mi, z jakiego dekodera korzystasz. Czy masz zainstalowaną najnowszą aktualizację? Jeśli tak, to odłącz dekoder od zasilania na ok. 20 sekund, po czym włącz go ponownie i wykonaj przywrócenie ustawień fabrycznych. Po tej operacji daj znać, czy dźwięk działa już na wszystkich kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie da się odbierać kanałów na tym dekoderze. Też mam taki dekoder SD i nie ma możliwości podpisania na nim umowy, ani odbioru niekodowanych kanałów. Dlatego musiałam wziąć w dzierżawę dekoder HD. Mało doinformowany specjalista Cyfrowy Polsat.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder SD (CP), nie zdziała nawet do odbioru kanałów niekodowanych, ponieważ karta w tym dekoderze nie odbierze instrukcji do odblokowania dekodera, aby odbierał kanały FTA. Tak w dużym uproszczeniu.

 

Akcja bezpłatnej wymiany dekoderów SD na HD się już dawno zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...