Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to nic nie daje, gdyż po restarcie z wtyczki dekoder po wyświetleniu czerwonej diody wraca do poprzedniego stanu rzeczy.

A nie szło odrazu tego napisać :?: nie strzępił bym języka tylko zaraz wysłał bym Cię z padliną tam gdzie @swojadroga Cię skierował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną awarii objawiającej się czarnym ekranem z fragmentem oglądanego kanału oraz jego głosem a także brakiem reakcji dekodera na przyciski w moim przypadku było samoistne wyłaczenie prądu w całym domu w trakcie pobierania aktualizacji oprogramowania.

Akurat wtedy zabrakło prądu, kiedy dek pobierał nowy soft - ciekawy zbieg okoliczności. :rofl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z waszą namową na HD5500s zaryzykowałem i go wziąłem. Konsultant chciał mi wcisnąć Sagemcoma ESI-88, ale podziękowałem. Z tego co wiem, ma on jakiś mega stary soft. Pamiętam, że ktoś z rodziny miał ten dekoder i się zawieszał. Zresztą, obecnie mam Orange TV DTH i Sagemcoma WHD80 - syf jakich mało. Mam nadzieję, że HD5500s sprawdzi się idealnie, będzie szybki i stabilny.
P.S. wybrałem Familijny Max HD + antenę za 49 zł (twin).

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z nim problemów, poza niskim poziomem dźwięku. Mam nadzieję, że wraz z całkowicie właściwie nowym softem to naprawią. Trzeba tylko czekać teraz na aktualizację ;) zobaczymy jakie rozwiązania zaimplementują w nowej wersji oraz czy i czym będzie się to różniło od pozostałej rodziny HDxx00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie dzisiaj podpiąłem HD5500s jako głowny dekoder. Pilot (ten zwykły pomarańczowy) jest mega fajny, wygodny, przyciski fajnie wskakują. Jestem mega zaskoczony szybkością z jaką działa ten dekoder! Jest mega szybki, z zewnątrz bardzo ładny, mały i zgrabny. Ustawiłem już listę ulubionych. W porównaniu z poprzednim dekoderem (WHD80 od Orange) to tak jakby porównywać nowego Passata z Fiatem Multiplą :)

Jestem jak narazie mega zadowolony z tego dekodera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...