Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie odbierają mi niektóre kanały HD (TVP HD, Nat Geo Wild HD, Nickelodeon HD, Eurosport 2 HD), prawdopodobnie dlatego, że mam starą antenę SD. Czy antenę HD mogę dostać w ramach wymiany, czy muszę zapłacić?

 

A może lekko ci się przesunęła i nie chwyta ? :smile: U mnie mam antene 60 i styka wszystkie kanały w HD odbierają :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedzieli, tylko pewnie nie wspomnieli że kabel musi być krosowany a laptop mieć włączone udostępnianie internetu z modemu USB na sieć lokalną Ethernet.

 

Nie do końca to wymóg bo wiele notebooków ( i urzadzeń z gniazdem etherent) ma transceiver z funkcjonalnoscią MDI X.

To jest raczej norma gdy interfejs wspiera 1Gbit ethernet.

Ten cross ( z czasów starego ethenetu 10Mbit/s) ma pewne też ograniczenia i np. pewnych opcji transferu nie będzie (np. może się nie udać full [beep]lex). (jejku a simplex to też przekleństwo ????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, pół roku temu podpisałem nową umowę na CP a stary dekoder odłożyłem do szafki. Nowa umowa jest podpisana na inna osobę niż był stary dekoder i nie maja ze sobą żadnego związku. Na starym dekoderze miałem Pakiet bodajże familijny lecz bez stałego obowiązku abonamentowego czyli jak nie zapłaciłem to po prostu nie blokowali mi dekodera tylko miałem kanały FTA. Dzisiaj z ciekawości postanowiłem wyciągnąć dekoder i zobaczyć czy święcą kanały FTA lecz po podłączeniu na wszystkich kanałach również na kanałach FTA wyskakuję błąd 08 - Problem z kartą lub błąd 01 - Problem z kartą

 

Dekoder Echostar dsb 717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jeżeli nie używasz dekodera, to tak się dzieje. W czasie jego używania, co jakiś czas dochodzą upraawnienia FTA do karty i dekoder ciągle działa. Jeżeli chowasz go do szafy, to te uprawnienia nie dochodzą. Po prostu podłącz go na kanal 23 i poproś na infolinii, aby ci przesłali nowe uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej komunikat rozesłany do APS-ów przez Cyfrowy Polsat:

 

Informujemy, że nie należy wymieniać zawieszających się dekoderów: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000 i HD 6000.

 

Klientów, którzy przyszli do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży i chcą wymienić zawieszający się dekoder poinformuj, że w przyszłym tygodniu będzie dostępne nowe oprogramowanie, które rozwiąże problem dla modeli MINI HD 2000, HD 3000 i HD 6000. Dodatkowo informujemy, iż trwają prace nad oprogramowaniem dla dekodera HD 5000.

 

O umieszczeniu na satelicie nowych wersji oprogramowania dla powyższych modeli dekoderów poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

 

 

@McRochu - Błąd 01 oznacza źle włożoną kartę. Reszta @mentoris napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z góry przepraszam,że (chyba) nie w tym dziale,ale mam takie szybkie pytanie.

Mam dwa dekodery: CP,TNK i jedną antenę. Czy stosując podwójny konwerter np taki http://allegro.pl/konwerter-twin-lnb-hd ... 12208.html wszystko będzie ok? Oba dekodery HD. Czym się kierować kupując taki podwójny konwerter? Słyszałem,że im droższy to na dłużej starczy,ale czy to prawda...

I oczywiście chcę oglądać na dekoderach różne kanały,a nie że przełączam w jednym to i drugim wskakuje ten sam kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podłącz go na kanal 23 i poproś na infolinii, aby ci przesłali nowe uprawnienia.

Wysłałem uprawnienia przez ICOK i działa a co ciekawe maja chyba jakiś błąd z uprawnieniami bo działają również kanały kodowane: TVP1, TVP2, TVP Seriale, kino Polska, TVP INFO, Polsat Sport, Polsat Crime, TV6 no i SciFi i Universal ale one maja okno otwarte.

Jestem ciekawy czym jest spowodowane włączenie tych kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wskazuje na to ponieważ nie ma informacji o czynszu 5zł./m-c. Nie załatwisz tak ponieważ dekoder PVR Sagemcom przy umowie na 15 m-cy dostępny jest z pakietem familijny max hd + film hd + sport hd za 69,90 zł., a takiej opcji na stronie nie ma. Może konsultant będzie pomocny, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post. Czy ktoś może używa odbiornika TV LG LM640s z modułem CI/CI+ Polsatu. Wiem, że TV posiada tuner DVB-S2 i może współpracować z modułem CP. Aktualnie posiadam HD5000 i zastanawiam się nad jego wymianą. Pewnie bedzie się to wiązało z podpisaniem nowego cyrografu ale chciałbym zapytać czy warto bawić się w te zamiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...