Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na dekoderze mini hd 2000 jest mozliwe przestawienie kolejnosci kanalow? Bo np. na nr 1 wolalbym miec polsat hd, a nie polsat. Da sie to zrobic oprocz tworzenia calej listy ulubionych od podstaw? Chodzu tylko o zamienienie numerami danych kanalow. Moja babcia ma dekoder telewizji na karte i da sie tak, a tu nie widze takiej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wy też macie taki cyrk z dekoderem Mini HD2000? Od nowości reaguje na pilota tylko gdy wycelujemy go idealnie w dekoder (chociaż baterie są dobre), a ostatnio zaczął się przy włączaniu zawieszać i trzeba go odłączać, żeby było dobrze. Już 3 raz z rzędu mi się to przytrafiło.

 

Mam to samo z HD5000. Też trzeba celować jak na strzelnicy.I to nie wina pilota, tylko beznadziejnej diody IR w dekoderze. A wieszać się też nie omieszka, gdy próbuję go włączyć. Ostatnio pozwala sobie na to coraz częściej. Ot co takie uroki dekoderów od CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderze mini hd 2000 jest mozliwe przestawienie kolejnosci kanalow? Bo np. na nr 1 wolalbym miec polsat hd, a nie polsat. Da sie to zrobic oprocz tworzenia calej listy ulubionych od podstaw? Chodzu tylko o zamienienie numerami danych kanalow. Moja babcia ma dekoder telewizji na karte i da sie tak, a tu nie widze takiej mozliwosci.

Tak , możesz ustawić swoje listy ulubione ( chyba 6 czy 8 ) z kanałami wybranymi , ale jak ułożysz już listę to nie masz możliwości przesuwania tych kanałów .

Gdy zechcesz zmienić kolejność kanałów to musisz układać od nowa listę i tak możesz mieć swoje kanały ustawione od nr.1 .....itd. W instrukcji masz wszystko opisane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nie było brać polsatu, a jak jesteś tak obeznany to przecież przed zakupem poczytaleś wnikliwie o wszystkich dekoderach i wszystko doskonale o nich wiedziałeś, prawda? A co za problem usiąść raz, ustawić swoją listę kanałów i po sprawie? Nowe kanały aż tak często nie pojawiają się, więc jak raz na trzy miesiące poświęcisz te 30 minut to korona Ci z głowy nie spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nie było brać polsatu, a jak jesteś tak obeznany to przecież przed zakupem poczytaleś wnikliwie o wszystkich dekoderach i wszystko doskonale o nich wiedziałeś, prawda? A co za problem usiąść raz, ustawić swoją listę kanałów i po sprawie? Nowe kanały aż tak często nie pojawiają się, więc jak raz na trzy miesiące poświęcisz te 30 minut to korona Ci z głowy nie spadnie.

To nie ode mnie zależy, ja jestem tylko jednym z domowników używających tego, ja bym na pewno CP nie brał. Poza tym ułożenie ok. 100 kanałów to nie 30 min, tylko chyba ze 2h. W dekoderze tv na karte normalnie na liscie zamienia sie jeden kanal z drugim i po sprawie. A tu takie dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to jest problem? Aż tak jesteś rozchwiany emocjonalnie, że codziennie musisz zmieniać pozycje kanałów na liście ulubionej? Jeśli tak Ci to przeszkadza trzeba było kupić moduł Cam i odpowiadający Ci dekoder.

 

Nie, ale czasem się przeoczy jakiś kanał układając listę i zapomni się o nim, a chciałoby się, żeby był gdzieś wcześniej. Nie da się oczywiście, można tylko na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dekoderów Cyfrowego Polsatu. W których dekoderach jest funkcja bezczynności, po której dekoder sam się wyłącza. Obecnie mam dekoder Peace dcr7111 z UPC, można sobie tam ustawić czas bezczynności, ok kilku minut do kilku godzin, funkcja bardzo, ale to bardzo przydatna, drugie moje pytanie, czy jest jakiś wyróżnik kanałów które mam wykupione, a które nie są w moim abonamencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Oprogramowania Dekoderów Cyfrowego Polsatu (chodzi o zawieszanie się dekoderów HD2000/3000/5000/6000) znalazł źródło problemów i ze strony Cyfrowego Polsatu jest prośba o cierpliwość. Rozpoczeły się działania, prawdopodobnie za około 2 tygodnie pojawi się aktualizacja oprogramowania. Potrzebny jest czas na wdrożenie i testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga H-370-G. mogę zrozumieć frustrację użytkowników sprzętu od CP. Poprzednie softy mojego dek. bywały różne / zawiechy, długie przełączanie kanałów, problemy z siłą głosu/ . Po ostatniej zmianie oprogramowania - o nr 261- nie ma żadnych z tym problemów. Czyli jeśli się chce, to można zrobić porządną aktualizację. Do roboty Panowie programiści!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam podpisaną umowę na pakiet mini hd ważną jeszcze przez około półtora roku.

Obecnie korzystam z wysłużonego już dość dekodera Echostar DSB-717.

Moje pytanie jest takie:

Czy jest możliwość wymiany tego dekodera na jakiś nowy, choćby nawet marki cp technology bez konieczności przedłużania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytaniem odnośnie HD 3000.

 

Połączone do TV po hdmi. Z TV idzie optycznym na kino domowe. Oglądam program HD jednak nie mam sygnału na kinie domowym 5.1 tylko 2.0.

 

Czy jest możliwość jakoś to połączyć inaczej?

Wg. mnie innaczej się nie da, ponieważ dekoder nie ma optical out.

Tylko nie wiem czy tv nie miesza coś z przekazywaniem na optical.

 

Dodam, że TVP 1 HD na DVB-T naziemnej blokuje wszystkie tryby na kinie domowym i leci tylko i wyłącznie 5.1 pro logic.

 

A na w/w połączeniu z CP mogę przełączać między trybami sygnału dźwiękowego na kinie domowym tak więc kino musi otrzymywać 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz bezpośrednio dekoder HD3000 do kina domowego przez optyczny.

 

posiadam TV samsung i w moim przypadku dźwięk 5.1 przekazywany przez HDMI do TV nie był przekazywany z TV przez optyczny do kina domowego(LG), po każdej próbie jakbym tego nie podłączył to dźwięku DD nie udało mi się uzyskać.

 

Jeśli kino domowe i telewizor są wyposażone w funkcje ARC (zwrotny kanał audio) to dźwięk z TV do kina można puścić przez kabel HDMI 1.4 i wyżej.

 

I zwróć również uwagę, że nie wszystkie kanały HD nadają ścieżkę DD są również te ze stereo więc wtedy możesz wybierać z dowolnej palety dźwieku w kinie np DP II i inne, jeśli kanał nadaje ścieżke DD automatycznie na wyswietlaczu kina pojawia Ci się znaczek DD+, DD, DTS itd i blokuje Tobie dostęp do przełączania dźwiękiem na inne tryby np. na DP II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Oprogramowania Dekoderów Cyfrowego Polsatu (chodzi o zawieszanie się dekoderów HD2000/3000/5000/6000) znalazł źródło problemów i ze strony Cyfrowego Polsatu jest prośba o cierpliwość. Rozpoczeły się działania, prawdopodobnie za około 2 tygodnie pojawi się aktualizacja oprogramowania. Potrzebny jest czas na wdrożenie i testy.

 

Czy to oficjalny komunikat :?: Ta poprawka na pewno będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...