Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się tu nie kłócić, jest wątek o HD3000, gdzie parę osób faktycznie zgłaszało jakieś trudności, ale skala problemu jest na razie nieznana, szczegóły: viewtopic.php?f=7&t=27357 (tylko cztery strony, czytania nie jest dużo, zresztą wrażenia startują dopiero od 3 strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i Witam Wszystkich :brawo:

Przymierzam sie do zakupu CP,ale przegladajac forum na temat ich dekoderów to wychodzi,ze zaden z nich nie jest bez wad :(

Zastanawiam sie nad modelem SAGEMCOM ESI 88 lub HD 5000,bo tylko one posiadaja cyfrowe wyjscie dzwieku S/PIDIF.

Który polecicie na podstawie wlasnych doswiadczen?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi/pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem SAGEMCOM ESI 88 od stycznia i uważam że jest to dobry dekoder. Obraz ma dobry (nie gorszy od dekoderów Cyfry), nagrywa wszystko na dwóch kablach antenowych, EPG po ostatnim sofcie przyśpieszyło. Jedynie czasem konieczny jest restart ale nie jest to za częste. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię swój problem:

mam dekoder HD5000 od 12 sierpnia 2011 roku. W zimę z pilota już definitywnie wypadł przycisk od wyłączania/włączania, dodam że od miesiąca już wypadał ale się go wkładało i chodził. Miesiąc temu wypadł przycisk "zamknij" ale wkłada się go i dalej chodzi. :brawo: W tym tygodniu wykończył się przycisk od włączania w dekoderze. Nie da się go włączyć. Pojechaliśmy do CP, pierw do rodzimego Nasielska, najpierw dowiedzieliśmy się o przeniesieniu punktu, tam nas skierowano do Pułtuska, bo oni nie wymieniają dekoderów. W Pułtusku stwierdzono iż jest to uszkodzenie mechaniczne i takie rzeczy wymieniają w Warszawie. Pierw zadzwoniliśmy,a facetka do nas "Za takie uszkodzenie trzeba zapłacić".

Dodam iż dekoder jak i pilot używaliśmy normalnie żadnego rzucania itp. :D Czy na prawdę musimy zapłacić ? Czy tylko to nam zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Należy płacić za uszkodzenia mechaniczne, znajomy tylko miał naruszone euro i nie działało prawidłowo, nie posiadał tv z wejściem hdmi i ot tak kazały 60 zł za naprawę euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nasielska na Łubinową w Warszawie nie jest tak bardzo daleko. Proponuję w Zenka i do Warszawy. Nawrzucać, przykuć się łańcuchem, nie odpuszczać i powinno się udać. Jak nigdzie się nie daje czegoś załatwić to na Łubinowej jest szansa. Dwa razy już tam jeździłem w przypadkach nierozwiązywalnych w innych punktach a tam się udawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie minął rok i znowu jakaś kicha...

 

mam pakiet mini, zez (Hotbird + Astra) i tak , do tej pory wszystko było OK łapałem mnóstwo kanałów z Astry ale niedawno uaktualnili mi soft tak jak to często robi polsat i nie mogę znaleźć mnóstwa kanałów na Astrze. Nie ważne ile razy szukam kanałów automatycznie czy tez próbuję ręcznie, zawsze mam te same ~890 kanałów. Wczesniej mialem gdzieś 1400 kanałów.

 

Wcięło mi TV trwam i kilka innych fajnych niemieckich kanałów

 

Mój dekoder to D2 zamieszczam link od wypadku: kliknij mnie

 

Nie wiem co jest grane. Próbowałem z Toneburst i diseqc. Bez skutku.

 

Obecna wersja oprogramowania: 14.2204b2

NagraVision dscn1852cr.jpg

 

Poradźcie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Należy płacić za uszkodzenia mechaniczne, znajomy tylko miał naruszone euro i nie działało prawidłowo, nie posiadał tv z wejściem hdmi i ot tak kazały 60 zł za naprawę euro.

Że niby za wymiane kabla eruo zpałacił 60zł czy za wymiane gniazda? :D

Za wymianę gniazda, dobrze nie było polutowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...