Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żeby sprawdzić siłę sygnału dla konkretnego kanału należy przytrzymać dłużej czerwony przycisk na pilocie i włączy się plansza "Informacje techniczne", potem pomarańczowymi +/- Kanał możesz zmieniać kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu między telewizorem a dekoderem nie własciwego spasowania Jeżeli już miałeś taki dekoder i działało ci dobrze, to ten co masz wymień na inny egzemplarz i już. Czlowiek w APS niech nie rozkłada rąk tylko działa i wymienia. Jak nie będzie chciał tego zrobić, to zadzwoń do CP i przedstaw sprawę. Tylko nie daj się zbyć konsultantowi byle czym, ale niech cię przełączy do działu technicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zapytam was czy warto brać dekoder Mini HD 2000?

 

- mogę do niego podłączyć swój dysk przenośny USB 500 GB Samsung?

- po podłączeniu dysku działa przewijanie itp?

- po podłączeniu dysku działa nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie czegoś innego?

- jak sprawuje się Ipla?

- jak dekoder działa, wiesza się lub zamula, długo się uruchamia?

- czy mogę zrobić swoją listę kanałów ale tak że po wciśnięciu 1 na pilocie będę miał np TVP Sport?

 

dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zapytam was czy warto brać dekoder Mini HD 2000?

 

- mogę do niego podłączyć swój dysk przenośny USB 500 GB Samsung?

- po podłączeniu dysku działa przewijanie itp?

- po podłączeniu dysku działa nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie czegoś innego?

- jak sprawuje się Ipla?

- jak dekoder działa, wiesza się lub zamula, długo się uruchamia?

- czy mogę zrobić swoją listę kanałów ale tak że po wciśnięciu 1 na pilocie będę miał np TVP Sport?

 

dziękuje za pomoc :)

 

 

Z tego co wiem to działają tylko dedykowane dyski do dekoderów z CP ;)

Oglądanie i nagrywanie w tym smym czasie czegoś innego działa jedynie z dekoderami dwugłowicowymi. HD 2000 ma jedną głowice .

Ipla działa zależnie od łącza. Jeżeli jest stabilne to jest OK .

Mój dekoder nie zamulał. Włączał się szybko.

W kwestii kanałów , wydaje mi się, że tak, ale ja mam teraz nieszczęsny HD 5000 toteż nie jestem pewien.

Jeżeli coś pomyliłem to poprawcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ostatnio sfajczył mi się dekoderzyna HD5000 co było dla mnie dość dużym zdziwieniem bo popracował z 1,5 roku, natomiast pani w autoryzowanym punkcie ofiarowała mi

nowiuśki HD3000. Lecz pojawia się jeden problem. Dekoder chyba zbytnio nie radzi sobie z kanałami HD ponieważ potrafi sam się wyłączyć na kanale w systemie HD. Dzieje się to momentalnie po włączeniu programu bądź po kilku minutach. Czy to wada oprogramowania ? Czy nowy sprzęt jest wadliwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...