Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są duże zmiany na Astrze (wyłączyli analog)- chciałem znaleźć programy na nowych TR ale oczywiście nie ma ich na wykazie dekodera Echostar HDS-400E. Wysłałem zapytanie czy coś z tym zrobią... chyba będę długo czekał ?

 

Odpisali, że nadają na HB. A umowa niedługo mi się kończy :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dekoder Sagemcom ESI-88 już ponad miesiąc i klnę na niego jak mogę, ponieważ jak chcę nagrywać z jednego kanału to już nie mogę oglądać programu na innym kanale, chociaż mam podłączone dwa kable a konwerter jest nówka, bo zaraz dostaje komunikat brak sygnału, co jest bzdurą, bo sprawdzałem przewody i chodzą obydwa a wcześniej był komunikat, że nie mam tego kanału w twoim abonamencie a ja mam pełny pakiet miałem stary dekoder tak samo z twardzielem HD PVR Echostar 7400 i był ok.

Tak też potwierdzam ,że 7400 jest najlepszym w tej chwili dekoderem Cp.Miałem trzy Sagemcom - jest niedopracowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dekoder Sagemcom ESI-88 już ponad miesiąc i klnę na niego jak mogę, ponieważ jak chcę nagrywać z jednego kanału to już nie mogę oglądać programu na innym kanale, chociaż mam podłączone dwa kable a konwerter jest nówka, bo zaraz dostaje komunikat brak sygnału, co jest bzdurą, bo sprawdzałem przewody i chodzą obydwa a wcześniej był komunikat, że nie mam tego kanału w twoim abonamencie a ja mam pełny pakiet miałem stary dekoder tak samo z twardzielem HD PVR Echostar 7400 i był ok.

 

To macie chyba jakiegoś pecha. Posiadam ten dekoder od ponad miesiąca i sprawuje się OK. Wcześniej miałem HD 5000 i też było git, może ja mam szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Posiadam dekoder HD 5000 ,mam pakiet familijny+ sport Hd.Od paru dni znika mi częśc kanałów np:TVP1 TVn24,eurosporty 1,2 ale np tvp2 jest polsat HD czy polsaty sport są.

Przeważajaca ilosc kanałów znikla,wyświetla się komunikat Brak sygnału z satelity lub zła konfiguracja dekodera.Ciekawe jest to ,że obraz raz sie pojawia,potem znowu znika wyłacze dekoder znowu sie pojawia.Czesciej obraz zanika podczas dnia ,wieczorem raczej jest.Pytranie co może byc przyczyna :fakt konwekter mam dośc stary,Drzewa w odległosci jakies 150 m.Byłem w punkcie Polsatu to akurat szedł ptrawidłowo.

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeanalizować jakich częstotliwości brakuje. U mnie na jednym z tunerów jest podobnie. Przeanalizowałem i okazało się, że nie zawsze wskakują częstotliwości z górnego pasma polaryzacji pionowej. Tuner, konwerter lub przełącznik do wymiany (jakoś nie chce mi się dojść w końcu co jest winne). Jeśli nie uda się znaleźć logiki w brakujących częstotliwościach to raczej źle ustawiona antena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jakiś badziewny dekoder SD. Dzwoniłem do CP z możliwością wymiany dekodera na HD. Owszem zgodzili się lecz umowa na 20+ miesięcy. To ja podziękowałem. Czy jeśli kupię ten dekoder

http://allegro.pl/cyfrowy-polsat-dekoder-sagemcom-i2347274059.html

i wrzucę tam moją kartę z tego starego dekodera to będą mi odbierały kanały HD oraz wszystkie inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Posiadam dekoder HD 5000 ,mam pakiet familijny+ sport Hd.Od paru dni znika mi częśc kanałów np:TVP1 TVn24,eurosporty 1,2 ale np tvp2 jest polsat HD czy polsaty sport są.

Przeważajaca ilosc kanałów znikla,wyświetla się komunikat Brak sygnału z satelity lub zła konfiguracja dekodera.Ciekawe jest to ,że obraz raz sie pojawia,potem znowu znika wyłacze dekoder znowu sie pojawia.Czesciej obraz zanika podczas dnia ,wieczorem raczej jest.Pytranie co może byc przyczyna :fakt konwekter mam dośc stary,Drzewa w odległosci jakies 150 m.Byłem w punkcie Polsatu to akurat szedł ptrawidłowo.

Z góry dziekuje.

Jednak okazało sie że konwerter swoje już przepracował.Wymieniłem działa ,że hoho.

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to samo co wcześniej, no chyba, że głosisz, że dekoder jest zniszczony (o ile jest twoją własnością) to wtedy zaproponują zakup nowego dekodera czy coś. ale powyżej 300zł., a jak chcesz dekoder HD to lepiej przedłużyć umowę na rodzinny HD i wtedy dostaniesz dekoder HD, umowa też jakaś krótka powinna być dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że dekoder HD 2000 nie ma cyfrowego wyjścia dźwięku !!! Nie podłączymy go do amplitunera który nie posiada wejścia HDMI ! To jest jakaś kompletna porażka ... nie wiem kto jest konstruktorem dekodera ale ... no masakra ! Więc ja polecam HD 5000 ! Po co ta ipla ? Każdy nowy telewizor ma ją wbudowaną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...