Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek zrób reset tunera, znaczy odłącz go na chwilę od zasilania.

Jeśli nie pomoże, zaloguj się do ICOK i ponów uprawnienia sygnału.

Jeśli i to nie pomoże, przywróć ustawienia fabryczne w tunerze.

To tyle pomysłów na tą chwilę. :)

 

WIELKIE DZIĘKI ZA PORADĘ. POMOGŁO PONOWIENIE UPRAWNIEŃ SYGNAŁU.

 

Edycja pitter: fajnie, ale nie krzycz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być inny odbiornik, ważne aby posiadał gniazdo CI, zerknij do Hollex.pl

Do tunera potrzebny będzie moduł z kartą, wiąże się to z podpisaniem nowej umowy i opłatą za moduł. Jeśli już posiadasz abo CP, to Twoja karta nie będzie działać w żadnym innym tunerze (nawet z oferty CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak sie kocha branze sat i rtv agd to zawsze sie kasa na nowa ich zabawke znajdzie.Jamam obecie do niczego mi niepotrzebny samsung 305g.A ze wzgledu za hd i lcd 42' kupilem tewgo samsunga 370g HD.Jestem zadowolony bo ide z duchem czasu.Znajac zycie na tym sie nie skonczy bo nie po to maja CP TECHNOLOGY WIEC KWESTIA POL ROKU ROK I BEDZIE HDD HD TWIN i wypozyczalnia filmow ruszy.Analogiczna N-ka ale w znacznie atrakcyjnej cenie kwestia poczekania zbadania rynku i POLSAT ruszy do boju grunt to sie nei spieszyc poczekac i w odpowiednim momencie uderzyc i zawsze przez to beda najlepsi.Jak za malo masz kanalow w hot birda to przejdz na astre tam juz jest lepiej:) WTEDY ZOBACZYSZ MOZLIWOSCI SWOJEGO TV co do POLSKI JAK ZOBACZA ILE OSOB KUPILO ICH HD DEKODERY TO PODNIOSA TYLEK I COS ZROBIA BO LUDZIE ZACZNA ZERKAC DO KONKURENCJI A DO TEGO NIE DOPUSZCZA ZWLASZCZA ZE MAJA CZYM NADAWAC.

 

Edycja RafiX: Ale Ciebie musi tam ponosić... Skąd ten krzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT przeniesiony :

 

witam,

 

wczesniej miałem echostar 616 teraz kupilem echostar 717 ale nie jestem zadowolony. Pomyslalem wsadze nowa karte pakietu mini za 9,90zł do starszego dekodera i git a tu lipa. Nie chodzi nic i pisze zeby sie skontaktowac z dostawca.

 

wczesniej ze starszym 616 mialem pakiet familijny taka do niego karte ale teraz jak chce z 717 wsadzic do niego karte z pakietem mini to nie chodzi.

 

Dlaczego tak jest i jak mozna to obejść jesli można ??

 

 

Edit: telewidz wcześniej napisal że to jest sposób CP na piractwo ale jesli ja lubie bardziej 616 to czy nie moge tego w jakis sposob obejść ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanie do ojca prowadzącego :twisted:

 

1) czy są na sali osoby, które zakupiły ostatnio samsungi np. przed wigilią i miały zakodowane część kanałów np. TVP1, TVP2, axn itp?

co w takim przypadku? klientka od 2 tygodni ma zakodowaną część kanałów i ponawianie sygnału nie skutkuje

 

2) proszę o utwierdzenie mnie w przekonaniu o słuszności lub nie pewnej tezy.

Cyfrowy Polsat nadaje sygnał cyfrowy ale z telewizorem dekoder łączymy kablem EURO, który to kabel jest chyba analogowy. Skoro na telewizor rzucamy sygnał z kabla analogowego, tzn. ze jest to sygnal analogowy. czy myślę dobrze, czy na pewnym etapie popełniam mistejk

 

czekam na odpowiedzi do następnego roku :P[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując konwersja zamienia cyfrowy polsat na analogowy polsat=)

chodzi o sam aspekt cyfrowości w polsacie. skoro samsung i echostar ma tylko złącza euro to siłą rzeczy sygnał cyfrowy kończy się w odbiorniku. ciekawe czy wyobrażacie sobie sprzedawcę CP, który ma klienta, który o tym wie =) 99,9% nie ma pojęcia, że tak to wygląda albo po prostu nie przeszkadza im to.

 

Czekam zatem na odpowiedź na pytanie dotyczące znikania kanałów TVP1 TVP2 w okresie wigilijnym na dekoderach s305g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Stary Ty nie rozumiesz jednego.Sygnal jest nadawany cyfrowo droga satelitarna tak tez jest odbierany przez dekoder.Sygnal cyfrowy ma wiecej danych owszem jest przetwarzany na sygnal analogowy na zlaczu SCART RGB.Ale i tak obraz wyswietlany jest znacznie wyzszej jakosci widac to doslownie na kazdym telewizorze ZE ZLACZEM SCART.HDMI jest znacznie lepsze bo niema zadnej konwersji z cyfry na analog wszystko idzie w niezmienionej postaci.HDMI ma rakietowo szybka transmisje danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując konwersja zamienia cyfrowy polsat na analogowy polsat=)

chodzi o sam aspekt cyfrowości w polsacie. skoro samsung i echostar ma tylko złącza euro to siłą rzeczy sygnał cyfrowy kończy się w odbiorniku. ciekawe czy wyobrażacie sobie sprzedawcę CP, który ma klienta, który o tym wie =) 99,9% nie ma pojęcia, że tak to wygląda albo po prostu nie przeszkadza im to.

 

Czekam zatem na odpowiedź na pytanie dotyczące znikania kanałów TVP1 TVP2 w okresie wigilijnym na dekoderach s305g.

 

to jakby idąc tym tokiem myslenia to nie ma czegoś takiego w ogóle jak TV cyfrowa i to w żadnej postaci. Bo każdy wyświetlacz w telewizorze jest analogowy :lol: i nie ważne czy sygnał do odbiornika telewizyjnego dochodzi kablem z danymi cyfowymi czy analogowymi. Obraz na TV zawsze jest analogowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...