Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli teraz N'ka nie odbije piłeczki to cienko to widzę... i nie pomoże jej tutaj pozyskanie wytwórni FOX... to musiało by być 10 razy mocniejsze uderzenie... :)

Może faktycznie SKY POLSKA była by wyjściem... jak nie jedynym.

 

nka nie pozyskała Foxa, wbijcie to sobie do głowy!

Co do Sky Polska, to nazwa niczego nie zmieni Najważniejsze jest to, że wszystko co najlepsze ze sportu, filmów i kanałów jest już rozdysponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co do Sky Polska, to nazwa niczego nie zmieni Najważniejsze jest to, że wszystko co najlepsze ze sportu, filmów i kanałów jest już rozdysponowane.

Nie zgodził bym się z tobą... ESPN HD, History HD, przyspieszają start Disney Cinemagic HD, Fashion TV HD, Wszyskie FOX'y jakie by weszły na nasz rynek... a mają w HD rozwinąć skrzydła. Dostają NGC a w Cyfrze znika... pozyskują kanały Viasat... dodaja Animax, dodaja pełną paczke MTV. Do tego zmieniają układ pakietowy jaki panuje w SKY... dodają główny kanał Polsatu z ustawy o RiT... i walczą dalej :)

 

edit...

O dołączeniu paczki BBC nie wspomnę :) Więc nie powiesz bo trochę tego jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum n jest zaje... cenzura widze ze dzis poleciało wiele banów a to tylko dlatego że ludzie wypowiedzieli swoje krytyczene zdanie na temat tego co ostatnio dzieje sie w N zwłaszcza z dodawaniem kanalów (w maju dodali 2 zabrali jeden i jeszcze pochwalili się że do konca roku zabiorą 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widzimy tradycji stało się zadość wojna platform cyfrowych zaczęła się 1 września :shock:,oczywiście w przenośni,ale na pewno Telewizja N,jak szybko czegoś ciekawego nie zrobi ze swoją ofertą programową ,to będzie miała dużo problemu z utrzymaniem swoich klientów a co już mówić o pozyskaniu nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli N na dniach (czytaj. do końca tygodnia) nie przywali z grubej rury tzn. że została zaskoczona przez CP i C+ i teraz pewnie szuka na szybko koła ratunkowego - znów szumnie dodadzą kanały HD w stylu TVNHD+1i będą się chwalić ile to ich mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum n jest zaje... cenzura widze ze dzis poleciało wiele banów a to tylko dlatego że ludzie wypowiedzieli swoje krytyczene zdanie na temat tego co ostatnio dzieje sie w N zwłaszcza z dodawaniem kanalów (w maju dodali 2 zabrali jeden i jeszcze pochwalili się że do konca roku zabiorą 2)

 

He He, Izol-dowi(dzie) nerwy puszczaja! W amoku skacze po forum i kasuje na potege!

Chyba sa w takim szoku jak kiedys Cyfra+/C+ gdy nFilmHD "ukradl" C+ wytwornie filmowe.

 

Zabawne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mocne uderzenie by się przydało bo to może być początek końca.A jeszcze niech się okaże prawdą sprawa z VH1,to wypowiedzenia ich zasypią,nie jestem jakimś fanem Polsatu ale to jest program prawie ogólnopolski i dużym atutem będzie posiadanie go w podstawowym pakiecie tak jak teraz ma C+,a tu jeszcze dochodzą inne kanały Polsatu.Będzie ciekawie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 to akurat za wiele nie da (wiekszosc ma zapewne wszystkie pakiety, a CC Family przeniosą najpewniej do Hitów Filmowych i tyle) - raczej zamiana Travel&Living w TLC da możliwość rozwiązywania umów. Ale może nie o tym.

 

Dzisiaj przyjrzałem się ofercie Cyfry+ i n - i paczka Polsatu przechyla w tym momencie szalę na korzyść Cyfry+. U mnie sprowadza się to do tego, że przy założeniu, że będę miał dostęp w C+ do kanałów HD wymieniam TVN HD, Discovery Historię i nFilmy na History, C&I, paczkę Polsatu i Domo/Kuchnia. Bez Polsatu pewnie bym został krzycząc o History, teraz w zasadzie liczę pieniądze. A w tej sytuacji - mimo nieoglądania Polsatu stawiam na wygodę i pełną ofertę rynkową - jak Dosia, skoro to samo to po co przepłacać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co do Sky Polska, to nazwa niczego nie zmieni Najważniejsze jest to, że wszystko co najlepsze ze sportu, filmów i kanałów jest już rozdysponowane.

Nie zgodził bym się z tobą... ESPN HD, History HD, przyspieszają start Disney Cinemagic HD, Fashion TV HD, Wszyskie FOX'y jakie by weszły na nasz rynek... a mają w HD rozwinąć skrzydła. Dostają NGC a w Cyfrze znika... pozyskują kanały Viasat... dodaja Animax, dodaja pełną paczke MTV. Do tego zmieniają układ pakietowy jaki panuje w SKY... dodają główny kanał Polsatu z ustawy o RiT... i walczą dalej :)

 

edit...

O dołączeniu paczki BBC nie wspomnę :) Więc nie powiesz bo trochę tego jest...

Wszystko ładnie i pięknie ale wszystko odbija się o to"jak to wypali".I do puki to nie wypali są to jedynie marzenia ściętej głowy i tyle.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, niektórzy winią N-kę że Cyfra dodała kanały Polsatu???? Jak dla mnie to oni mogą dodać nawet TV Trwam i 10 kopii Canal+ Sport pod różnymi nazwami a i tak ich nie kupię.

Niektórzy chyba nawet zapomnieli że wraz z nowymi kanałami Cyfra dodała też PODWYŻKĘ a N-ka ma 18 (słownie OSIEMNAŚCIE) kanałów HD, a w maju dodała 4 nowe kanały, w tym Fox Life HD i długo oczekiwany BBC HD, a tu nadal zrzędzenie. Mam wrażenie że to cały czas swą propagandę prowadzą poirytowani klienci innych platform, którzy chętnie by wymienili swą platformę na n-kę ale są związani dłuuugaśną umową ze swoją "starą" i dlatego stosują psychologiczną metodę wyparcia, krytykują N-kę lub udają że jej wcale nie ma :D

 

Poza tym czy w dziale zmiany w N nie powinno się rozmawiać o nowościach, jak np pojawienie się TVR czy kaszubskiej CSB TV na liście kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze jupiter że ciebie rozpiera na myśl o swoich 18 kanałach HD... Ciekawe ile z nich oglądasz i ile nadaje HD a ile tylko w 20%

Cyfra dała podwyżkę, ja wole płacić więcej aby tylko miec co oglądać, dla mnie nie liczą się marne kanały HD, ich ilość i to że jest taniej. Bo taniość na ogół nie idzie w parze z jakością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to cały czas swą propagandę prowadzą poirytowani klienci innych platform, którzy chętnie by wymienili swą platformę na n-kę ale są związani dłuuugaśną umową ze swoją "starą" i dlatego stosują psychologiczną metodę wyparcia, krytykują N-kę lub udają że jej wcale nie ma :D

Ja mam zupełnie odwrotne wrażenie, ale na dowód powiem Ci to, że jestem abonentem Cyfrowego Polsatu i jestem z tego powodu zadowolony. Gwarantuję Ci, że nie chcę wymienić Słoneczka na przereklamowane Bąbelki, a umowę ma na 13 miesięcy, która kończy się w Styczniu przyszłego roku i dodam jeszcze, że planuję ją rozwiązać, a potem podpisać nową umowę z CP na 15 miesięcy. Nad n'ką nie zamierzam zastanawiać się, bo pod względem sportu czy filmów niczego ciekawego nie oferuje i dziwię się, że te 700 parę tys. abonentów związało się z n'ką. Nie zazdroszczę, a wręcz współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty sportowej zgoda (co zresztą mnie cieszy, bo sportu nie oglądam), co do oferty filmowej brak zgody - Cyfrowy Polsat ma tylko bonus w postaci Polsat Film, ew. AXN HD. Tymczasem w drugą stronę możemy mówić o szerszej ofercie VOD, umowach premium z wytwórniami - to jednak jest różnica. Dla mnie dziś nie ma alternatywy dla pakietu, który posiadam w N - tj. wszystkie pakiety, nFilm i HBO za 68zł. Podobny pakiet w Cyfrze+ musiałbym zapłacić ok. 87zł + koszt dekodera (Różnica: więcej sportu, paczka Polsatu, History i NGC), a w Cyfrowym Polsacie również ok. 95zł (RelaxMix, HBO, HBO HD, MixHD).

 

Ogólnie można powiedzieć tak - mamy dzisiaj trochę możliwości, platformy się do siebie upodobniają pod względem oferty, więc to układ kanałów, cena, sprzęt będą często wyznacznikami tego, która oferta dla danej osoby jest bardziej atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i nie grzmisz. Czy ja gdzieś napisałem, że CP ma jakiś wypasiony kanał filmowy albo że oferta kanałów filmowych jest lepsza w CP niż n'ce? Po prostu n'ka mnie nie przyciąga ani ofertą sportową, ani filmową. To wszystko i nic więcej.

Z Cyfry+ zrezygnowałem, bo jeśli chodzi o ofertę sportową to mają właściwie tylko piłkę nożną, która ostatnio troszkę mi się znudziła. A jeśli chodzi o filmy to Canal+ parę razy trafił w mój niewyrafinowany gust paroma filmami, które niestety, ale przez kolejne dwa, trzy miesiące były powtarzane. Postanowiłem, więc związać się umową z Cyfrowym Polsatem, który oferty filmowej nie ma powalającej, a właściwie to już niczym się nie różni od konkurencji. Konkurencja ma to samo, ale ma jeszcze kanały, których nie ma CP. Jedyną rzeczą, którą przyciągnął mnie Polsat to jego oferta sportowa i plus parę innych kanałów sportowych, które mają w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n moze miec nawet 100 kanalow hd, ale istotne jest zeby bylo na nich co ogladac...

 

n zostaje powoli w tyle brakiem niektorych kanalow i coraz slabsza oferta programowa na tych co ma. taka ikona jest kanal n sport na ktorym jesli nie leci mecz LM na zywo nigdy ale to nigdy nie ma co ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herman 78 - puk, puk , pora się obudzić :lol2:

Jestem jestem... komputer to nie całe moje życie :) Ale o co tobie kaman z tym "pukaniem" to nie mam pojęcia :read:

 

Staram sie jakoś zinterpretować rynek platform w Polsce... Nie mam N... jestem abonentem CP... i byłem pracownikiem CP. Stoję za najlepszą dla mnie opcją... czyli zdrową konkurencją... jak chyba każdy :) Zastanawia mnie jak to się dalej potoczy... czy faktycznie N jeszcze coś zdziała :?: Jakieś możliwości jeszcze ma... które wymieniłem...

 

... i to że się wypowiadam w tym dziale nie oznacza że jestem jakimkolwiek fanem któreś z platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ofertę sportową OK - zgoda, fani polskiej upadłej ekstraklasy nie znajdą tu dla siebie tego czego szukają, dla mnie wystarczą różnorodne dyscypliny z Eurosportów, Liga Mistrzów a boks mam na zwykłym Polsacie.

Jeżeli jednak chodzi o ofertę filmową to powiem tak - odkąd przeniosłem się z CP gdzie miałem pełny pakiet do full opcji w N-ce - to jedynie czasu mi brak, bo oglądać jest co.

Oprócz kanałów filmowych premium czyli paczki HBO, Cinemaxów, Filmboxów, i nFilmów, które mają prawa do filmów wielu znanych wytwórni to są jeszcze kolekcje nFilm VOD, PictureBox i nSeriale - szczególnie te 2 ostatnie oglądam przynajmniej 2 razy w tygodniu.

W Cyfrze za dużo większą kasę nie dostanę nic więcej, a w CP za podobną kasę dostanę o wiele mniej filmów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...