Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to już PRAWIE wszystko jasne, TVN HD+1, BBC HD, oraz FOX LIFE HD stają się faktem i dołączają do N :brawo:

Nie wyjaśnia to jednak do końca tego, czy obecni abonenci mający umowę na warunkach promocyjnych będą mogli nadal korzystać z pakietów na dotychczasowych zasadach, czy też n anuluje dotychczas trwające promocje i wypłoszy abonentów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FOXlife HD trafi do pakietu SMM to tylko przeleje czarę goryczy i rozwiązuje umowę. Wyskoczyli z TVN HD+1 co jest totalną kpiną, dlatego liczyłem chociaż na FOXlife HD. Ale pakiet SMM mnie kompletnie nie interesuje wiec dla jednego kanału nie będę go brał. Czekam na nowości Cyfry i chyba szykuje się mój wielki powrót. Albo poczekam aż pod koniec roku do mojego miasta wejdzie cyfrówka od UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł

Ps.jakie było źródło tych informacji?

Strona Nki i promocja full. Tam te kanały są już uwzględnione. Co prawda nie ma napisane w jakich będą pakietach ale pojawiają się takie przecieki że FOXlife HD miałby trafić do SMM. Jak dla mnie będzie to już przesada. Jeszcze bym przebolał ten TVN HD+1 ( :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:) gdyby FOXlife HD trafił do Hitów Filmowych a BBC HD to Info i Rozrywka.

 

 

@polarnik29, masz pewność że nowe kanały trafią do Info i Rozrywka? W sumie po coś podnoszą cenę tego pakietu (i tylko tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Platforma N ma niestety najsłabszą ofertę kanałów dokumentalnych. Zakochała się w paczce Discovery i myśli że to abonentom powinno wystarczyć. W dodatku TVP HISTORIA zaraz wyleci z oferty bo ją TVP zawiesza.

Gdyby nie było takiej kichy z dokumentem, rozważał bym podpisanie umowy z N. Idealny pakiet dokumentalny jest w Cyfrze+:

1. PLANETE

2. DISCOVERY

3. DISCOVERY SCIENCE

4. DISCOVERY WORLD

5. DISCOVERY TRAVEL & LIVING

6. ID DISCOVERY

7. ANIMAL PLANET

8. NAT GEO

9. NAT GEO WILD

10. HISTORY

11. CRIME & INVESTIGATION

12. TRAVEL CHANNEL

 

N-ka za to ma lepsze kanały dla dzieci:

1. nickelodeon

2. Boomerang

 

...i jeszcze jeden minus: brak SUPERSTACJI (może nie jest to kanał wysokich lotów ale jakoś N boi się go dołączyć bo to konkurencja dla TVN24...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio uważasz, że zestaw tego typu kanałów w n-ce jest tak wiele gorszy?

Aktualnie tego typu kanały na n-ce, to:

40 Discovery HD Showcase

41 National Geographic Wild HD

42 Animal Planet HD

43 Animal Planet

44 Discovery Historia

45 Discovery Channel

46 Discovery World

47 Discovery Science

48 TVP Kultura

49 TVP Historia

72 ID Investigation Discovery

73 Discovery Travel&Living

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co taki zdziwiony przezież to prawda. Trzy kanały dokumentalne cyfry / Planete,NGH,History, a i jeszcze Travel/ już kasują ofertę N w tym względzie a reszta ciekawych programów jest dublowana. Jednym ciekawym kanałem który ma tylko N jest Discovery historia. No chyba,że jesstes fanem czoperów i krabów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio uważasz, że zestaw tego typu kanałów w n-ce jest tak wiele gorszy?

Aktualnie tego typu kanały na n-ce, to:

40 Discovery HD Showcase

41 National Geographic Wild HD

42 Animal Planet HD

43 Animal Planet

44 Discovery Historia

45 Discovery Channel

46 Discovery World

47 Discovery Science

48 TVP Kultura

49 TVP Historia

72 ID Investigation Discovery

73 Discovery Travel&Living

 

Tak, serio tak uważam: Stajnia DISCOVERY to wszystko jeden styl dokumentów (nie mówie że zły), do tego sporo programów wędruje z podstawowego kanału Discovery na ich inne tematyczne, wiec sporo puszczają odświeżanych kotletów;

TVP HISTORIA jak mówiłem zaraz TVP zawiesi i go nie będzie, a TVP KULTURA nie uważam za kanał czysto dokumentalny - dziwne że N za takowy go uważa. Ewidentnie brakuje podstawowego NAT GEO CH. i PLANETE.

NAT GEO CH. ma inny styl, PLANETE ma inny styl i HISTORY ma inny styl.

Noi TRAVEL CHANNEL - który osobiście uważam jest lepszy od DISCOVERY TRAVEL & ADV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta N jest tylko dobra bo ma w pakiecie 3 kanały HD

Reszta to kanały Discovery które nadają to samo, wszystko co leci na tematycznych kanałach Discovery miało juz emisje na głównym kanale. Viasat Nature by trochę nowości wniósł

Cyfra z N pod tym względem wygrywa. Nie ma tylko Discovery HD, reszta jest a ponad to są Travel, Planete, History

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw kanałów popularno-naukowo-przyrodniczych w N jest solidny. Ale zawsze mogłoby być lepiej. Mnie brakuje jedynie HISTORY HD.

 

A na tę chwilę mój ranking kanałów popularno-naukowo-przyrodniczych w N wygląda tak:

BBC HD

Da Vinci Learning (m.in. za serię NOVA)

Nat Geo Wild HD

Animal Planet HD

kanały sd Discovery (głównie Discovery Science)

Discovery HD Showcase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mnie uświadomi, odkąd to BBC HD jest kanałem typowo popularno-naukowym, czy przyrodniczym :]:roll: Z tego co czytałem o tym kanale, to jest to bardziej kanał rozrywkowy, z różnymi programami, a nie tylko dokumentami - to tak jak nazywać MTV PL kanałem muzycznym; jakaś muzyka tam leci, ale to raczej między wszystkimi reality show :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC HD można nazwać kanałem ogólnym. Emituje i programy rozrywkowe i seriale oraz sporo dokumentów. Coś w stylu TVP HD, tyle że ten emituje jeszcze sport i filmy.

 

Nie zmienia to jednak faktu że na BBC HD jest obecnie sporo programów dokumentalnych i na tę chwilę jak dla mnie zdecydowanie bije on na głowę np. Discovery HD (który też już tylko z nazwy jest kanałem popularno-naukowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie n, wśród kanałów dostępnych w HD, oprócz 3 niedawnych nowości w pakiecie Info i Rozrywka, jest wymieniony ESPN HD --> tu jest link do strony

 

Czyżby planowali jednak dołączyć ten kanał? Ciekawe, jak dla mnie, laika nie znającego zasad baseballu, ESPN America jest zupełnie wystarczający, tym bardziej że nadaje w bardzo dobrej jakości w 16:9. To może być potwierdzenie pogłosek, o których mówiono już w marcu, według wypowiedzi jednego z forumowiczów na forum N, na jakimś zagranicznym portalu była wzmianka o testach ESPN HD w Conax na przełomie lutego i marca, dla jakiejś europejskiej platformy, może chodziło właśnie o N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...