Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Sportowy okręt flagowy :lol2: platformy N czyli Nsport stracił prawie wszystkie prawa jakie posiadał. A cena za pakiet sport nie spadał. Czyli dostej się mniej za tą sama cenę. Czy to nie jest nie wporządku? Czy jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?

Dla mnie to sciema i paździeż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Sportowy okręt flagowy :lol2: platformy N czyli Nsport stracił prawie wszystkie prawa jakie posiadał. A cena za pakiet sport nie spadał. Czyli dostej się mniej za tą sama cenę. Czy to nie jest nie wporządku? Czy jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?

Dla mnie to sciema i paździeż.

Eurosport HD i Eurosport 2HD to za free??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Sportowy okręt flagowy :lol2: platformy N czyli Nsport stracił prawie wszystkie prawa jakie posiadał. A cena za pakiet sport nie spadał. Czyli dostej się mniej za tą sama cenę. Czy to nie jest nie wporządku? Czy jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?

Dla mnie to sciema i paździeż.

 

Jak już dziś pisałem w innym wątku, skoro wg większości tu wypowiadającej się, brak sportu na nSport jest równoznaczny z brakiem sportu w platformie to czy jest logiczne wytłumaczenie, że w Cyfrze+ płacąc za komfortowy 63,90 nie ma nic sportu? Bo przecież na ES, ES2, TVP Sport (które są w n i nie ma na nich podobno co oglądać), ESPN (stare wydarzenia), Extreme (sport mniej popularny, nie lubiany wiec przez wszystkich) oraz Orange Info (kanał informacyjny) nie ma co oglądać? Czy więc muszę wykupować kanał premium aby mieć jakiekolwiek wydarzenia sportowe? To już chyba w n musi być lepiej skoro bez kanału premium mam chociaż LM.... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale naciągane teksty że w n nie ma sportu bo na nSport jest tylko LM są durne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Sportowy okręt flagowy :lol2: platformy N czyli Nsport stracił prawie wszystkie prawa jakie posiadał. A cena za pakiet sport nie spadał. Czyli dostej się mniej za tą sama cenę. Czy to nie jest nie wporządku? Czy jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?

Dla mnie to sciema i paździeż.

Ale o co ci biega? Liga Mistrzów w nSport pozostała. NHL, NFL i Puchar Polski też w dalszym ciągu można w N oglądać. Tak więc może i nSport stracił te prawa, ale widzowie N nie stracili możliwości oglądania tych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi chyba że przy 28 kanałach jakość będzie taka sama jak przy 22? fakt że upchać się da ale czyim kosztem...? Zastanawia jedna rzecz... czemu kanały nadają po 1,8 do 2,0 Mbps a transponder ma pojemność 62,5 Mbps... wiec 22 kanały powinny nadawać średnio po 2,8 Mbps :shock:

Dźwięk z każdego kanału szanowny kolega raczył doliczyć? Chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem ciekaw ile byś filmów widział w HD? Ja obstawiam że żadnego. Więc po co taka kiszka?

To byś się pomylił. Kino Polska już dwa lata temu się chwaliło że ma pierwsze filmy odnowione i przeskalowane na rozdzielczość HD (z wyższej rozdzielczości taśmy filmowej). Jeśli kryzys finansowy im nie przeszkodził zbytnio to powinni mieć już całkiem niezłą kolekcję.

 

Ale osobiście uważam że na chwilę obecną TVP HD dobrze spełnia to zadanie. Pojawia się tam właśnie sporo polskich filmów i nie ma tutaj sensu dublować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na moim nboxie pojawiły się na liście oprócz testu:

 

T1 -801 kanał

również;

 

T115 - 815

T116 - 816

T117 - 817

T118 - 818

T119 - 819

T120 - 820

 

na wszystkich ww. występuje wiadomość ca - brak dostępu, plus do tego na T115 dostałem info "błąd brak obrazu bądź fonii"

 

Co w praktyce może to oznaczać dla klientów n - nowe programy czy raczej testy czegoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tylko testy do CP dołączyli Fox Life hd a u nas w N cisza. Myślę, że możemy liczyć na przynajmniej dwa kanały, nie liczyłbym na aż 6 bo z tego co pamiętam jeszcze nigdy do tej pory Nka nie wprowadzała na raz tylu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...