Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fox Life może blokować sama N-ka, Fox Life jest po części konkurencją względem oferty nSeriale. 14 Lutego zaczynają 6 serię Gotowych na wszystko, nieznacznie wcześniej emitowanych na nSerialach.

Akurat DH w nSeriale lecą tak jak trzeba, czyli tydzień po premierze w USA, na FOXlife (skoro serial startuje dopiero w lutym) będzie to opóźnienie znacznie większe.

 

Między bajki włożyłbym to że N nie chce dołączyć tego kanału ze względu na nSeriale.

 

Na pewno wersja SD niezbyt ich interesowała ze względu na kiepskie SD 4:3. W ostatnim czasie chyba tylko ID i TV4 zostały dodane jako kanały SD 4:3. Reszta, albo w HD albo przynajmniej 16:9. Zresztą, pomimo odmiennych ramówek, N dodała do swojej oferty tylko Nat Geo Wild HD (i słusznie) co też potwierdza to że raczej zależy im na właśnie takich kanałach.

 

A że FOXlife HD ma mieć taką samą ramówkę jak wersja SD to teraz wystarczy dodać kanał HD i będzie dobre wzmocnienie oferty serialowej w pakiecie Hity Filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha juz to wiedzę...

 

bip ... bip ... bip ...

N - Dział programowy czym mogę służyć?

FL - Fox LIfe z tej strony chcieliśmy zaoferować wam swoj najnowszy produkt Fox Life HD czy mogę zając chwilkę

N - Nie dziękujemy za ten kanał bo nadajecie Gotowe na Wszystko z kilku tyg. opóźnieniem w stosunku do naszego NSeriale

FL - Aha to przepraszam i życzę miłego dnia

N - Do widzenia

 

To takie głupie gadanie bo inny kanał ma cos co juz jest unich... Równie dobrze mogą wyłączyć na igrzyska Eurosporty aby nie konkurowały z TVP HD i TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

Właśnie "przesiadłem się" ze stajni CP na N. Jestem baaaardzo zadowolony... ale. Zawsze musi być jakieś ALE. :wink:

 

To czego najbardziej w ofercie N-ki dla mnie osobiście brakuje to kanału programowo zbliżonego do BBC Lifestyle. TVN Style tego nie załatwia, a T&L jest pod tym względem zbyt ubogi.

Krótko mówiąc brakuje programu kulinarnego (vide: Kuchnia TV na C+) lub wnętrzarskiego (vide: DOMO na C+) lub łączącego te 2 opcje na CP wspomnianego BBC Lifestyle.

W zawartości pakietu "Style, moda, muzyka" jest tyle [beep]u, że z powodzeniem usuwając od 3 do 4 śmieci można na to miejsce wstawić jeden, ale fajny kanał. A wówczas N-ka pod względem oferty komplementarnej będzie nie do pokonania.

Pozdrawiam serdecznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiateK to mi pewnego człeka z innego forum przypomina. Najczęściej jego wypowiedź liczyła 2-3 liniki pod którą było 18 linijek podpisu. Można się z niej było dowiedzieć nawet jakiej marki i jaki model ma myszki do komputera. Jeszcze tylko średnicy szparki jego dziewczyny brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSport ma swoja oferta jest nia Liga Mistrzow nie jest to kanal typowo sporotwy bo na tym oferty niemozna przygotowac. Platformie TVN nie zalezy aby wydawc gigantyczna kase na prawa bo sadza ze nie zwroca sie a glowne prawa tj. Premiership ; La Liga itp ... ziezko odebrac Canal+. Co do komentarza zawsze mozna marudzic jeden faworyzuje tego czlowieka inny drugiego wiec dogodzic ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Sport sam czeka... Przecież jest trochę wolnych praw. Tylko niedrogo kupić (niektóre może trochę droższe) i pokazywać! W nSport najwyraźniej uznali, że sama LM wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...