Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie możesz w wypowiedzeniu napisać, że ze względu na obniżenie kosztów zmiany pakietów jesteś zdegustowany nowymi cenami bo wolisz płacić za tudzież wyszczególnione zmiany i niniejszym wypowidasz umowe, jasne że możesz nikt ci nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Widzę, że kolega nie rozumie. Otóż zmiana cennika powoduje możliwość odstąpienia od umowy. Może n-ka mi się znudziła i wolę Cyfrę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać co oni to wymyślili z tvn 24 i biznes że logo nie jest w rogu tv ? Ale glupie . . Bardzo mnie to dener a nic sie nie da zrobic chyba od kad logo mam prawie na srodku i wyglada jak kwadrat caly progr to juz nie patrze na te dwa kanały tak mnie zdener . Może ktoś wie czy bedzie jak wczesniej na caly tv ? . Co do eska tv piszą że wkrótce czyli kiedy bo nic nie wiem ? Thanks za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Czyzby Liga Mistrzow tak wykosztowala Nke,ze zrrezygnowano z Pucharu Polski, Pucharu Ligi Angielskiej, Futbolu Amerykanskiego a teraz hokeja NHL.

Na to wychodzi bo już nic poza LM nie zostało w nSport. Jeszcze został im chyba do pokazania tylko finał bieżącej edycji Pucharu Davisa w tenisie. Następnej edycji też pewnie nie będzie.

 

W ogóle zmieniliby nazwę tego kanału na nLigaMistrzów i włączali go tylko na czas meczy LM. Szkoda miejsca na transponderze na pasek info ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sobie odpuścili. O ile wcześniej jakieś tam prawa mieli poza LM ( Carling Cup, PP...) to teraz nie zostało praktycznie nic. Takie są niestety skutki dużej ilości stacji sportowych w Polsce. Kiedyś C+ i PS miały super ofertę, a obecnie utraciły sporo praw. Niektórzy liczą na Premier Liguae w nSporcie, ale czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego tak narzekacie na nSport.

Od samego początku kanał ten miał być bardzej publicystyczno-informacyjny a nie sportowy.

To że trafiły im się jakieś prawa to tak dla promocji kanału.

Teraz juz okrzepł i jest to co jest. Nie dziwne że raczej w sieciach kablowych nSportu nieujrzymy.

Teraz to raczej konkurencja dla Orange Sport Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedmowca znow czegos nie zrozumial?...wiemy ze dla Ciebie CP niema zastrzezen,ale chyba wyraznie wiadono ze NSport to nie do konca proigram sportowy...masz full HD na Polsat HD wiec ogladaj w przyzwoitej rozdzialce i wreszcie uzbieraj na TV normalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć usilnie działają nad Histrory HD i czymś jeszcze w HD bo na święta ma być 16 kanałów w wysokiej rozdzielczości :))) I z tego co sie dowiedziałem NGW HD zostaje poki co tylko w n do CP ma trafic AP HD, a temat Premer League w nSport jest bardzo prawdopodopodobny :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to nie koniec nowości HD w Nce na ten rok, to można było gdzieniegdzie usłyszeć czy wyczytać nawet dzień po wrześniowej konferencji. Jedno jest pewne. Nka dosyć szybko dołącza nowości HD (TVP HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD itp.) więc gdy tylko coś ciekawego się pojawi to kto wie.

 

Na temat History HD to na forum Nki jest sporo dyskusji i na pewno dobrze by było aby ten kanał znalazł się w ofercie.

 

Ja bym chciał AXN HD, zwłaszcza że już wkrótce startuje na nim FlashForward. Tyle że tutaj wszystko zależy od AXN czy taki kanał chce uruchomić a nie od Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a temat Premer League w nSport jest bardzo prawdopodopodobny :)))

 

Przy każdym przetargu, na Premiership, były podobne informacje :D W ostatnim, jak gdzie nie gdzie pisali, to nawet CP zaproponowało więcej kasy :lol:

C+ z FA współpracują już 15 lat! Jeżeli C+ sam nie zrezygnuje, to nie mam wątpliwości gdzie będzie Premiership przez najbliższe 3 lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...