Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jakość ESPN America to kpina. Baseball jeszcze jakoś ujdzie ale NHL czy football to jedna wielka pikseloza.

 

ESPN America HD bardzo chętnie bym przywitał w N. Jednak na stronie jest napisane ESPN HD. Czyżby sam webmaster nie wiedział jak ten kanał się nazywa? A może to zwykły błąd (lista FTA jest bardzo nieaktualna, a na kanałach z oferty brakuje Cinemax HD). A może ESPN zakupił np. prawa do Serie A i zamierza wejść na polski rynek tak jak do UK?

 

Przekonamy się w najbliższym czasie, na razie wygląda to na błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie n, wśród kanałów dostępnych w HD, oprócz 3 niedawnych nowości w pakiecie Info i Rozrywka, jest wymieniony ESPN HD --> tu jest link do strony

 

nie wiem gdzie tam widzisz espn hd, ale mozliwe ze juz go usuneli. Swoja droga... espn hd wkrotce dolaczy do platformy sky italia, wiec wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się ze reszta kanałów BBC ma szanse być w "n". Fragment wywiadu z Markusem Tellenbachem (Prezes TVN odpowiedzialny za n) z gazety wyborczej:

Wspólny zakup nie zawsze udaje się za pierwszym razem, czasem trzeba spróbować kilkakrotnie. Czasem te rozmowy są nieco bardziej skomplikowane, np. TVN negocjuje z BBC warunki licencji na jakiś program, a jednocześnie BBC chce wprowadzić swoje kanały na naszą platformę. Kilka tygodni temu uruchomiliśmy BBC HD.

 

Całość dość ciekawego wywiadu:

http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,790 ... .html?as=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym fragmencie nie ma nic na temat możliwości wejścia kanałów SD BBC do Nki. Tylko o tym że TVN negocjuje warunki licencji na jakiś program (nie kanał) z oferty BBC. Pewnie jakiś nowy rozrywkowy program będą chcieli wprowadzić do ramówki TVN właśnie na licencji BBC.

 

edit: po wypiciu kawy zauważyłem że pewnie chodzi ci o fragment: "a jednocześnie BBC chce wprowadzić swoje kanały na naszą platformę." Czyli kanały w liczbie mnogiej.

Od pojawienia się BBC HD i informacji o współpracy BBC i N pojawiły się spekulacje że po tym jak CP straci wyłączność na kanały BBC w wersji SD to mogą pojawić się one w Nce. Nic tutaj nowego w sumie nie ma.

 

A wracajac do nSport. Od jakiegoś czasu wiadomo że finał Ligi Mistrzów będzie realizowany w 3D wiec spodziewałem się że Nka, aby nie być gorsza od konkurencji będzie go transmitować w 3D.

Na szczęście potem zapewne ten kanał zniknie (bo i co będą tam pokazywać? Ryczela w 3D?) i całe szczęście bo transpondery Nki i tak są przepełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem zainteresowany N to wysyłałem zapytanie odnośnie SuperStacji, pisali, że trwają negocjacje z tego można wnioskować, że nie dodadzą tego kanału, widocznie N chce za mało dać, a SuperStacja się nie pcha i tak ma dużą oglądalność dzięki Abo CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja należy do imperium medialnego Solorza. A on rzadko dzieli sie kanałami z konkurencja.Więc szanse na Superstację w N są prawie zerowe.

Jest on obecna w Cyfrze ale z tego co pamiętam to było prze przejęciem przez Solorza wiec Cyfra pewnie posiada odpowiednie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy technicy n aktualizują listę kanałów FTA i listę stacji radiowych internetowych.

Brak fajnych kanałów m.in.

 

CSB TV: Cassubia TV - HOT BIRD 9 (13E)

tp. 6 (11,317 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ASTRA:

HSE24 - 10,906V , Channel21 - 11,244H , Channel 21 Express - 12,148H

 

Są też dobre radia internetowe których także brak:

Winamp.

 

#EXTINF:-1,Radio Bielsko

http://stream.nadaje.com:8044/

 

#EXTINF:-1,Radio Aplauz - Wrocław

http://www.e-cast.pl:9650/

 

#EXTINF:-1,Radio KLF Finladia

http://217.30.180.245:80/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...