Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, dlaczego n nic nie mówi o HBO Digital? W Cyfrze już nawet w tym magazynie napisali, że już w styczniu będzie.

Bo nie musi. Wszystkie filmy jakie będą na HBO już są lub były na VOD więc doszedłem do wnisku, że nie będzie HBO Digital w N. HBO HD to już inna bajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dlaczego n nic nie mówi o HBO Digital? W Cyfrze już nawet w tym magazynie napisali, że już w styczniu będzie.

Bo nie musi. Wszystkie filmy jakie będą na HBO już są lub były na VOD więc doszedłem do wnisku, że nie będzie HBO Digital w N. HBO HD to już inna bajka :wink:

Troche błędne rozumowanie. Filmy z PB były w większości na kanałach otwartych , a jednak kolekcja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo na lyngsat dokładnie: http://www.lyngsat.com/packages/n.html pisze, że na 11,258 H 27500 2/3 nadaje kanał TVN International i tam pisze, że ten kanał nadaje na platformie N. Czy to prawda? :roll:

Lyngsat powinien dać jakąś adnotację, a najlepiej w ogóle tego kanału tam nie umieszczać, bo nie wchodzi on w skład oferty n. Oczywiście abonenci n nie mają uprawnień do oglądania tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy takie kolekcje pokazujące to samo co ich kanał mają sens. Zwłaszcza za 15 PLN. Te 15PLN mogłoby być gdyby to było niezależne od kanałów HBO. Oczywiście pewnie będzie to lepsze SD 16:9 anamorficzne czego nie mozna powiedzieć o kanałach HBO, ale jeżeli chodzi o jakość to przecież nie tędy droga HBO, Ludwiku D., Sabo... :)

Oczywiście kolekcja ma tę zaletę że można się zastanowić, obejrzeć zwiastun itp. Oglądając kanał trzeba więcej zaangażowania żeby "upolować" coś ciekawego, jednakże przewija się tam znacznie więcej filmów niż są w stanie pomieścić dyski recorderów, więc tu raczej też nie ma zdecydowanej przewagi kolekcji. Może powinni zapełnić te dyski samymi zwiastunami? Jak na razie najciekawsze pomysły na VOD satelitarne to premiery i seriale. Może lepiej byłoby "olać" kolekcje za to dać dużo pozycji w premierach czy serialach jako HD z DD5.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, czy na którymś z tych kanałów: Comedy Central, MTV Polska, VH1 Polska leci kreskówka pt. "Beavis and Butthead"? Wiem że jest na MTV TWO, ale o 1:00 w nocy i do tego po angielsku a oni gadają slangiem i nie wszystko da się zrozumieć na szybko. A i pytanie gdzie tu jest opcja żeby wstawić zdjęcie do posta, to bym wstawił ich zdjęcie jak ktoś nie wie o co chodzi. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej nowej szaty graficznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry w serwisie prasowym jest napisane, że do końca kwietnia dostęp do HBO Digital będą mieli tylko abonenci Cyfry, czyli prawdopodobnie w maju będzie w pozostałych platformach.

No nie całkiem z tą obecnością we wszystkich platformach, Cyfrowy Polsat nie ma i jeszcze chwile nie będzie miał usługi VOD, więc nie wszystkie platformy będą miały jak narazie HBO Digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry w serwisie prasowym jest napisane, że do końca kwietnia dostęp do HBO Digital będą mieli tylko abonenci Cyfry, czyli prawdopodobnie w maju będzie w pozostałych platformach.

 

To znaczy, że Cyfra+ ma do końca kwietnia HBO Digital na wyłączność? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tekst roku n-ki. Kto pisze te komunikaty prasowe? :lol:

Programy edukacyjne nie muszą być nudne i przestarzałe. Wręcz przeciwnie! Da Vinci Learning sprawia, że edukacja to niekończąca się przygoda, pełna emocji i dobrej zabawy. Zapraszamy do cudownego świata wiedzy!

Wychodzi na to, że muszą być nudne i przestarzałe :lol: Taka ciekawostka, ale śmieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...