Jump to content

Magic TV

Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Pamiętacie ten włoski kanał muzyczny? Kiedyś chyba z tego co pamiętam była na nim głównie muzyka, ostatnio reklamy do wieczora a dopiero wieczorem muzyka. Jakość była taka sobie... Niestety wyparował kilka miesięcy temu... Chyba już na zawsze :cry:

Parę lat temu był to dość fajny kanał muzyczny, jeden z niewielu na Hot Birdzie. Wśród zagranicznych można było jeszcze oglądać 102,5 Hit Channel i Count Down TV. Ale fakt - jakość Magic TV była tragiczna i mam wrażenie, że z czasem się pogorszyła jeszcze bardziej. Jak ostatnio widziałem ten kanał, to obraz był tak niewyraźny, jak w analogowym Rai Uno podczas kodowania sygnału :D

Ale szkoda mi go. Bardzo długo był na satelicie. Zakończył nadawanie z początkiem września. Z tego co widzę, to strona internetowa tego kanału była kontynuowana jeszcze do końca października. Od listopada nikt jej nie aktualizuje, nie ma także żadnych linków związanych z Magic TV, z wyjątkiem formularza kontaktowego.

• 3 months later...
Guest Anonymous

Wygląda na to, że Magic powrócił :shock: Na częstotliwości 11542 (Hotbird) wyszukał się śmietnik włoskich kanałów. Jeden z nich ma ID Magic TV. Trzeba zaczekać do wieczora, aby się przekonać czy to ten sam kanał, bo muzyka leciała zazwyczaj dopiero o tej porze. :D