Skocz do zawartości

Globo 9500 HD PVR


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest ok! program działa miałem wpisane źle parametry.

Wszystko jest dobrze dzięki twojej pomocy teraz dalej mogę oglądać to co poprzednio nie mogłem.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników na tym forum.

 

Przepraszam,ale mam jeszcze jeden problem odnośnie Animal planet HD wcale go nie widzę w moim 9500 a tydzień temu wszystko jeszcze było w porządku.Proszę tylko o podanie mi pełnych parametrów tego programu będzie mi bardzo miło z Państwa strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@
Czy jak kupię sobie taki moduł:

 

http://www.hollex.pl/karty-pay-tv/cyfrowy-polsat/1248-modul-cyfrowy-polsat-hd-cam-prepaid-199zl

 

to będę mógł oglądać na 9500HD kanały Polsatu na przemian z Cyfrą+. Czy wogóle potrzebuję ten moduł' date=' czy wystarczy sama karta?[/quote']

 

Uzupełniając wypowiedź bigcyc123 wydaje mi się, że bez dokupienia modułu pod cyfrę+, cyfrowy polsat będzie się gryzł z knałami cyfry. Moduł CP w górny slot, moduł z kartą cyfry+ dolny slot , oraz dodatkowo wyłączć komunikat modułów w menu. Sprawdzone - działa.

 

Czyli z tego wniosek, że będę potrzebował dwa moduły...myślałem, że karta cyfry bezpośrednio w slot a moduł polsatu (ze względu na parowanie) w drugi i gitara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tak miec karte w slocie , wystarczy wgrac soft mcas czyli w miare legalny ( do uzytkowania i policja nie moze nic zrobic ) co innego soft nielegalny ... Jedyna wada to producent iz na 1000 uzna 1 soft ten jako legalny i bedzie gwarancja jak by cos sie stalo tak firma globo toleroje tylko inwylacznie swoj z czytnikami conax ( fabryczny)

 

Soft mcas masz jak pamietam na 48 lub 50 podstronie tego tematu ;) i spokojnie obejzysz karta w slocie a modul w gniazdzie , niektorym przycina czym to spowodowane ( moze tym ze sprzet sprzetowi nie rowny) ja mam 4 karty i 2 moduly i tych ciec nie widze ( mam tez Cyfre i polsat)....

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem cięcia sie Cyfrowego Polsatu z Cyfrą+ jest powszechnie znany i dotyczy prawie wszystkich tunerów satelitanych. Generalnie nie tną się gdy masz w obydwu plarformach maksymalne plany taryfowe. W innych okolicznosciach praktycznie nie ma mowy aby się coś nie przycięło. Ale szkoda mojego pisania. Na wczesniejszych stronach jest to dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanko? szukam programu Flaunt na Astra 23,2 E teraz jest jakiś prog.Dance Nation TV na tym transponderze.Bardzo proszę o podanie mi właściwych parametrów do tego programu Flaunt,aby móc go zapisać w moim 9500HD.

 

Jeszcze szukam programu na satelicie THOR 0.8W Party tv,parę miesięcy temu jeszcze był zapisany w moim 9500HD,ale teraz jest brak tego programu nie wiem co się stało.Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mr.Orbita wszystko wpisałem i mam ten program Party TV.

 

 

Przepraszam,ale mam jeszcze braki w programach teraz sprawdzałem jakie programy mam spisane na kartce,które wcześniej sobie notowałem.Chodzi mi o prog.z sat.Eurobird 9 miałem tam prog.C-Music,Roj TV oraz M2 bardzo proszę o podanie tych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych co interesuje linux w Opticum9500 ;)

Prace na dualboot zostaly juz zakaczone , jeden chlopak z polski napisal wlasnie taki boot , ktory pozwala na uzytkowanie linux jesli mamy go na pendrive jesli nie to mamy zwykly wtedy soft ;)

 

 

Wiecej jest na innych forach , niestety linku nie moge podac ( regulamin) ......... :brawo::brawo::brawo:

 

 

Edit:

PS: jesli pozwoli czas zrobie wam to pod orginal czyli po wgraniu bedzie soft 1.1.30 mcas jesli wlozycie pendriva z enigma ( odpowiednia pod opticum 9500) to ona bedzie startowac :D

 

Powrot do normalnego uzytkowania tunera to bedzie soft 1.0.86 ;)

 

Obecnie nie dzialaja jeszcze czytniki i moduly ale jak widze pomalu nad tym ludzie pracuja ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po kablu HDMI można uzyskać w TV z tego tunera dźwięk Dolby Digital ? czy trzeba dokupić dodatkowy kabel tylko do dźwięku i go podłączyć Tuner+TV ?

 

jestem zielony w kwesti dźwieku DD, ale na ucho to nie czuje różnicy nawet na kanałach HD, które nadają w DD wg tunera, mam TV który obsługuje DD i podłączyłem go przez zwykłe HDMI, tak można uzyskać DolbyD z 9500HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawidłowo, kiedy ten tuner w informacji pisze, że np. jest DOLBY, 44100, ale tryb dźwięku: STEREO (inne dostępne to Lewy, Prawy, Mono i tutaj nie ma opcji na Dolby, ale to chyba prawidłowo?)

 

mam TV, który niby posiada dekoder Dolby Digital 5.1, ale właśnie nie wiem czy po kablu HDMI go przetworzy czy nie:

http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/tel ... LH5000.jsp

 

Dekoder Dolby Digital

Tak

System dźwięku przestrzennego

SRS Trussuround

Tryb odtwarzania dźwięku

3 Modes (Stereo/Mono/Dual(MTS/SAP))

Czysty głos II

Tak

 

Wejście komponentowe (Y, Pb, Pr) + dźwięk

Tak

Wejście dźwięku z komputera

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak? będzie przesyłany dźwięk dolby digital przez przewód HDMI.

 

Jeszcze jedno jeśli chcesz uzyskać dźwięk dolby digital 5/1 lub 5/0 to sprawdź na prog. muzycznym Deluxe Music ten prog. dostępny jest na satelicie Astra 19 bardzo dobra jakość dzwięku w dolby digital 5/1 sampling 48KHz bitrate 384 kbps i przekonasz się,że jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 9500HD powinien do mojego modelu TV przesyłać dźwięk DolbyD po kablu HDMI ?

 

czy wersja kabla HDMI ma tu znaczenie, bo słyszałem coś że musi być 1.3 hdmi ?

 

do testowania DolbyD mówisz dokładnie o tym kanale SD FTA:

Astra (19.2E) - 12246.00 Deluxe Music GER DolbyDigital

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w tym TV 4x HDMI (tuner ma 1x HDMI to nie mam dylematu :D ) i odnośnie dźwięku wejście HDMI nr1 ma nazwę "HDMI DVI" i w internecie szukałem to ten dodatek "DVI" to właśnie coś odnośnie dźwięku po HDMI?

 

obecnie mam podłączone na wejściu zwykłym HDMI (3x zwykłe i 1x HDMI DVI ) a na którym jest lepiej podłączyć ten tuner 9500 HD to telewizora? przez DVI czy zwykłe HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...