Skocz do zawartości

Globo 9500 HD PVR


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za podpowiedz co do modułu MATRIX,chyba się na niego nie zdecyduje,mam jeszcze jedno pytanko bo ktoś tu pisał ze moduł pod cyfre w salonach cyfry kosztuje około 179 zł, tylko czy ta cena obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy? ja jestem juz abonentem cyfry od roku,nie mam od nich żadnego sprzętu tylko samą kartę do końca umowy pozostało mi jeszcze 6 miesięcy ,i teraz czy ja mogę kupic ten moduł po takiej cenie czy bez umowy obowiązuje jakaś wyższa???.Pytam ponieważ zakupiłem właśnie opticuma 9500 i mam zamiar jeszcze kupić moduł polsatu a jak się tu dowiaduje zeby wszystko grało potrzebny mi będzie jeszcze moduł pod cyfre a moduł aston jest już dla mnie zbyt drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satorafo

Moduł cyfry można zakupić w każdym punkcie Cyfry+ pod warunkiem, że podpisało się umowę na samą kartę. Jeśli ktoś ma dodatkowo jakiś tuner, który jest własnością Cyfry to modułu nie zakupi - wtedy trzeba zdać dzierżawiony sprzęt. Nie trzeba podpisywać nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgrbgr

dzięki za odpowiedz, właśnie miałem jechać do salonu cyfry ale poczytałem wątek o tym module i z tego co tam piszą to wychodzi na to ze to szmelc :( ,już sam nie wiem co robić, wie ktoś może jak współpracuje ten moduł w opticumie razem z modułem polsatu? chodzi mi o przełączanie kanałów HD np.z canal+sportHD na jakiś z polsatu w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satorafo

Rozumiem ciebie, też wiele czytałem o mudule Cyfry i też bałbym się na nim polegać. Ale zastanów się czy ci jest potrzebny moduł pod cyfrę. CP gryzie się z takimi kanałami cyfry jak , tvn24, superstacja, programy z paczki axn, tvn turbo i meteo - ale jak te programy będziesz miał w paczce polsatu to nie będą się gryzły. Posiadając pełny pakiet polsatu to nic się z cyfrą nie gryzie. Im niższy pakiet CP tym zachodzi większa potrzeba posiadania modułu pod cyfrą. Ja mam mini i CP zagłusza (jeśli nie korzystam z modułu opod cyfrę ) mi wcześniej wymienione kanały. Mogą być problemy tylko z paczką HBO bo cyfra i polsat je współdzielą. Paczka Canal+, sport, film i info jest przez CP nietykalna i działa zawsze.

To tyle a wybór twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie do modułu C+posiadam go już bardzo długo,prawie od początku wprowadzonego na rynek sprzedarzy chodził na dekoderach: ferguson,technisat,maximum ts-3000 cx-ci i wiele innych z standardem DVB i teraz na 9500 HD wszystko działa bez problemu wraz z modułem CP.Nie zacina,nie siatkuje,nie robi stop klatek działa bez jakichkolwiek zjawisk.

Może teraz ten problem będzie rozwiązany i nie trzeba pakować kasy w droższe moduły.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satorafo

Zrozumiełeś mnie właściwie. Sprawdziłem przed momentem - paczka canal+ działa, Nat.Geogr. HD też, Eurosport HD również ( gdybyś chciał coś dodać ).

Jeśli czegoś nie ma w ofercie CP to na cyfrze działa. W takim układzie moduł nie jest konieczny. Dodatkowo w 2-gim czytniku można dołożyć TV na Karte i też działa. Najlepiej wydaj 199 na moduł Polsatu - i tak go chcesz kupić - pierwszy miesiąc to pełna oferta CP. Po miesiącu zostanie ci Familijny i będziesz miał 3 m-ce na ew. zakup modułu pod cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Pisałem już o swoim problemie z odbiorem MTVN HD z Cyfry+ przy współpracy Cyfrowego Polsatu.obojętnie jaki soft i gdzie włożona karta C+ to kanał muzyczny nie działa.Gdy wyjmę moduł z kartą CP to śmiga normalnie.Nikt jeszcze nic nie napisał na ten temat a to jest przecież ważna sprawa.Może komuś działa.Ja muszę wyjmować moduł z kartą CP by korzystać z kanału MTVN HD!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł CP, mam cyfrę+ ale w żadnej opcji nie mam MTVNHD więc nie mogę pokombinować. Wydaje mi się, że bez karty c+ w module ( tak jak to było wcześniej pisane, że CP gryzie się z C+ na wszystkich tunerach z małymi wyjątkami ) będziesz musiał wyjmować moduł CP i żaden operator nic ci w tym nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... kiedyś już szukałem chyba odpowiedzi na to pytanie tutaj ale może coś nowego się wymyśliło - używam 9500 z C+ i w zasadzie wszystko chodzi bez problemu (no HBO HD nie działa z jakiegoś powodu) oprócz napisów na C+ HD ... pojawiają się tylko co niektóre i to niedeterministycznie. Na innych kanałach SD napisy działają poprawnie. Jakieś pomysły. Soft 1.1.30 mcas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

MTVNHD u mnie działa posiadam moduły C+oraz CP nie gryzą sie moduły warunek jest jeden gniazda: CP na górze C+dolny wszystkie programy HD/SD obu platform u mnie działają znakomicie.HBO HD chwilowo nie przesyła napisów,oraz brak jest teletekstu wszystko dostępne jest na HBO SD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie,ile w waszych przypadkach trwała aktywacja modułu polstau?,zakupiłem go właśnie i zarejstrowałem i tam kazali mi go włączyć na kanale "aktywacja cam" i powiedziano ze może to trwać 48 h,zastanawiam się właśnie czy on bedzie musiał byc włączony przez te 48h dopóki się nie aktywuje ,ile to tak przeciętnie trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do richard107!

Najlepiej stosować moduł cyfry plus HD prog. HD/SD chodzą dobrze mam ten moduł sprawdzony od dłuszego czasu bez jakichkolwiek problemów,ale można zastosować też astona pod C+ cena jego jest wysza.Co do softu polecam 1.1.30 znajdziesz go na stronie globo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo Wam dziękuję za pomoc, a w szczególności bgrbgr. Faktycznie mam potwierdzoną informację, iż do oglądania cyfry + na opticum 9500 nie potrzeba żadnych dodatkowych modułów. U mnie jednak jest prawdopodobnie problem ogólny z czytnikiem kart w tunerze i dzisiaj zwracam sprzedawcy sprzęt a ten ma mi wysłać nowy odbiornik. Myślę, że moje problemy się powinny skończyć.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Forum jest świetne.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dekoder zostanie wysłany do serwisu proserwis gdańsk to jest jedyny punkt serwisowania globo na terenie polski

zaskoczenie jest takie że sprzedawca powiedział że wymieni dekoder na nowy dla pewności wymień soft orginał ze strony globo bo jeśli dekoder trafi do serwisu z nielegalnym softem np.1.1.30mcas to naprawa twojego dekodera będzie płatna nie jest liczona w ramach gwarancji.

Radzę ci dobrze

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące modułu Aston 2vHD. Na stronie Hollex widnieje nazwa Aston 2.22 z softem z maja b.r. Na stronach innych sprzewdawców takich jak DMtrade , Cardsplitter itp widnieje nazwa Aston 2.17 lub 2.18 i informacja że odbieraja one programy Cyfry z HD. Czy to wszystko dotyczy jednej wersji Astona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu Astona - to jest to ten sam moduł, różnica może być jedynie w oprogramowaniu: 2,17 , 2.18, 2.22. Należy sprzedawcy pytać o numer softu przed zakupem. Jak widać w ostatnim czasie trochę zmian było i w magazynach mogą ( ale nie muszą ) zalegać moduły ze starszym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...