Jump to content
micha

Conax

Recommended Posts

Mam w odbiorniku tylko wolne gniazdo Conax (sloty Ci są już zajęte) - czy da się kupić jakąś erotyczną kartę, która by pasowała?

 

Niby podobno SexViev/MCT/Redlight/FreeX nadają w tym systemie, ale jakoś kart nikt nie sprzedaje... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaki tuner? Może by się dało wgrać jakieś nieoficjalne oprogramowanie, które by zmieniło czytnik kart z Conax na UCAS (czytnik wielosystemowy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej chwili Topfield TF 7710 HD PVR, ale plaunuję zamianę na TechniSat DigiCorder HD S2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VH 1, skróć podpis, bo naruszysz moją cierpliwość. Wyłączyłem go w tym poście, bo strasznie zaśmiecał wątek.

 

@kamiloooinspektor, no trochę pytanie nie jest na miejscu, ale dobrze, że wiesz, że tutaj o takich sprawach nie dyskutujemy. Obie wersje Conax (CAS5 i CAS7) pozostają nienaruszone przez piratów. I oby w tej kwestii nic się nie zmieniło :]

 

W tej chwili Topfield TF 7710 HD PVR, ale plaunuję zamianę na TechniSat DigiCorder HD S2.
Co do tego modelu Topfield'a to nie wiem, czy istnieje taki soft, który by zmienił czytnik Conax na UCAS. Z kolei ten Technisat na pewno posiada czytnik tylko dla Conax (nawet dwa CA). Poleciłbym np. taki Ferguson, ale nie wiem, czy spełniłby Twoje oczekiwania. Ewentualnie coś ze sprzętu opartego na Linuxie (przykład). Ale najpierw się dowiedz, czy istnieją jakieś softy, może nawet sam producent oferuje oprogramowanie zmieniające czytnik kart na uniwersalny dla Twojego modelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewentualnie coś ze sprzętu opartego na Linuxie (przykład).

 

Wow - ja stary linuksiarz nawet nie wiedziałem o istnieniu takich urządzeń... Już się niemal zakochałem, ale mógłbyś podać namiary na jakąś stronę z bogatszymi informacjami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajrzyj dodatkowo na stronę domową producenta: http://www.abipbox.com Sprzętów na Linuksie trochę jest, mają ogromne możliwości, zwłaszcza jeśli udostępnisz im połączenie z internetem, obsługa jest nieco bardziej skomplikowana, ale do wszystkiego można dojść. Tak jak przy komputerze na Linuksie - duże możliwości, ale niekiedy aby do nich dotrzeć trzeba nieco podłubać ;)

 

Co do tematu kart Conax - były karty Redlight TV, ale nadawca przemianował się na Sex on TV i stare karty przestały działać, bo skasowali Conax. Od dwóch dni Conax na Sex on TV się pojawił, ale nie wiem czy stare karty ruszyły. MCT nie istnieje - teraz jest Sex Channel Television i oni nie mają kart w Conax. SexView ma karty Conax, ale nikt tego do polski nie sprowadza, bo Viaccess lepiej się sprzedaje i jest więcej sprzętu, w którym karty Viaccess działają. Jedyna nadzieja jest jeśli okaże się, że ten Conax na Sex on TV działa z dawnymi kartami Redlight. Jeszcze je mamy i wrócą do sprzedaży, jeśli będziemy mieć pewność, że nic z nimi się nie stanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...