Jump to content

Recommended Posts

Aktualnie nadawana jest plansza testowo - kontrolna więc może to tylko problemy techniczne i kanał powróci, mam nadzieję

Wątpię, myślę że pojawi się jakiś inny kanał.

Guest Anonymous

Nadawana też jest plansza "Samacom", więc na kanał AlJazzera Sport1 nie ma praktycznie żadnych szans. :/

Obecnie nadawana jest plansza kanału MTC z logiem kanału i napisami w języku arabskim

Guest Anonymous

Wiadomo co to oznacza... :( Kanał zostanie więc niestety ostatecznie usunięty z mojej listy w dekoderze...

Wszystko rozbiło się o włoską siatkówkę, którą Al Jazeera Sport przeważnie daje na "dwójce", jednak niekiedy pojawia się ona też i na "jedynce". Włosi za wszelką cenę nie chcieli dopuścić, by na "ICH" satelicie można było zobaczyć ICH siatkówkę za darmo, bo ICH kibice płacą za to ICH platformie (Sky Italia). No i stąd problem, który jednak chyba da się rozwiązać. Dlatego nie przekreślałbym kanału Al Jazeera Sport na Hotbirdzie FTA — może jeszcze wrócić.

JSC2itaMlgPL2.jpg

A mam pytanie.Ma ktoś scenery z euro 08 na Al Jazeera Sport?Prosiłbym o scenery z góry dzięki

PS: Jakie są parametry techniczne Al Jazeera Sport 1 i 2 na Nilesacie i Badrze?I jeszcze poszukałem w temacie i było Al Jazeera Sport bez numerka co to za kanał?

Guest Anonymous

Czyli jak zwykle Włosi. :evil:

No zgadza się, raz widziałem włoską siatkówkę. Znaleźlli powód żeby się przyczepić.

Guest Anonymous

Można. Jest chyba na satelicie Nilesat 7W. Jakbyś szukał "jednynki", to jest na 7W i Arabsat/Badr 26E.

A na jakim satelicie jest zarówno Al Jazeera Sport 1 i 2? I jak złapać trzeba mieć zeza czy coś?

ok dzięki.Ale jak odebrać tą satelite.Jaką ma mieć wielkość talerz.Ile będzie kosztować zez na tę satelite.Bo chce mieć trzy satelity Hotbird,Astra i Nilesat jest to możliwe?

Masz to na HB a karta chyba jest do kupienia w Hollexie.

Przynajmniej była.

Kanały Al Jazeera Sport 1/2/3/4 (te bez "+" w nazwie) są bezpłatne, ale do ich odbioru w zależności od miejsca zamieszkania może być potrzebna czasza o rozmiarach 1,2m do 1,5m.

W Hollexie była dostępna karta na kanały Al Jazeera Sport +1/+2/+3/+4 - wszystkie z satelity Hot Bird, z ramówką inną (lepszą) od tych darmowych, ale karty już nie ma i raczej nie będzie, przynajmniej nie w bliskiej perspektywie czasu.

Szkoda tej karty :/

Bo chce mieć trzy satelity Hotbird,Astra i Nilesat jest to możliwe?

Prosze o odpowiedz będe dozgodnie wdzięczny.

PS:W takim razie zostaje mi tylko ten zez na NIlesata.

PS:W takim razie zostaje mi tylko ten zez na NIlesata.

Nilesat raczej i tak odpada (słaby sygnał), z darmowych pozostaje Ci Al Jazeera Sport 1 na satelicie Badr.

Jest jeszcze na Arabsacie ale to pasmo C.

Zależy gdzie mieszkasz. Teoretycznie satelita jest dla nas poza zasięgiem.

Polaryzacja pionowa jest silniejsza 120cm może na południu wystarczy, nie wiem ja w W-wie na tak małą ant. nic nie złapałem.

Mieszkam na Mazurach.A by wystarczyła antena 2 m czy może by trochę mniejsza??Albo czy musi być jeszcze większa?

Mógłbym odesłać Cię we właściwe do tego miejsce na forum.

Mam nadzieję, że admin i moderator mi to wybaczy.

Mapki są fajne ale nie wiem na ile są zgodne ze stanem faktycznym. :?

nilesat.jpg

badr.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...